Haat jij het nieuws ook zo?quote:Op dinsdag 2 mei 2006 21:24 schreef Whizzkith het volgende:
ik haat het als mensen in de camera kijken als ze iets vertellen
Precies. Interessant materiaal over de single bullet theory: http://mcadams.posc.mu.edu/sbt.htmquote:Op dinsdag 2 mei 2006 21:20 schreef DrDentz het volgende:
die kogel maakte eigenlijk een rechte lijn, want in het reconstructie filmpje zitten ze wel erg netjes achter elkaar, ze zaten een beetje gedraaid en Kennedy zat hoger dan die man voor hem
zal nooit gebeuren...helaas maar waar...quote:Op dinsdag 2 mei 2006 21:14 schreef Zwansen het volgende:
Het blijft interessant. Ik zou dit echt eens opgelost willen zien...
Wat denk jij wat er gebeurd is?quote:Op dinsdag 2 mei 2006 21:26 schreef David Letterman het volgende:
[..]
zal nooit gebeuren...helaas maar waar...
heb er nu al ongeveer 80 tot 100 boeken, studies over gelezen, maar de echte waarheid zullen we nooit kennen...
Ja iddquote:Op dinsdag 2 mei 2006 21:31 schreef Zwansen het volgende:
Iedereen liep de grasheuvel op om de schutter te vinden? Nee, iedereen wilde juist ontsnappen.
Zeer tendentieuze speculatie inderdaad, we zien wat mensen wegrennen en er wordt gemakshalve maar even geconcludeerd dat ze achter de schutter aangingen. Waarom hebben ze hem niet gepakt dan?quote:Op dinsdag 2 mei 2006 21:31 schreef Zwansen het volgende:
Iedereen liep de grasheuvel op om de schutter te vinden? Nee, iedereen wilde juist ontsnappen.
het maakt toch helemaal niks uit. Sowieso niet belangrijk voor het verhaal. Het is toch wel duidelijk dat er een schutter stond of de mensen nu wegrenden uit paniek of omdat ze Clint Eastwoord wilde uithangen.quote:Op dinsdag 2 mei 2006 21:33 schreef HenriOsewoudt het volgende:
[..]
Zeer tendentieuze speculatie inderdaad, we zien wat mensen wegrennen en er wordt gemakshalve maar even geconcludeerd dat ze achter de schutter aangingen. Waarom hebben ze hem niet gepakt dan?
Dit is ook nog maar een uur bezig. Het duurt toch 3,5 uur?quote:Op dinsdag 2 mei 2006 21:39 schreef Klingon het volgende:
Pfff, leuk en aardig... maar heb verder nog niks nieuws gehoord. Meeste van deze verhalen zijn ook te lezen op internet. Geloof ook echt niet in het Oswald-verhaal... er zit vast meer achter, maja... net of dat ooit nog boven water komt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |