abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_36165458
Waarom hebben tegenwoordig al die oudjes en huishoudbeursdozen van die tassen met wieltjes eronder en moeten ze daarmee me vervelen in het ov, plaats bezet houden in de bus, in de trein de tas gewoon in het gangpad zetten en je boos aankijken als je die stomme tas ff aanraakt om door te kunnen lopen.

Ook blokkeren ze de gangpaden in de winkels en de winkelstraat en moet je uitkijken dat ze niet met die stomme tassen over je voeten heen rijden.
Op dinsdag 22 september 2009 19:25 schreef Adelante het volgende:
Met jou als KLB vriend hebben we geen vijanden meer nodig nee :')
pi_36165704
Erg irritant ja
Wie een kuil graaft voor een ander is een werknemer.
pi_36165889
Die wieltjes zorgen er toch juist voor dat die tassen lekker doorrollen als je ze een trap geeft?
I never saw a purple cow
I hope I never see one,
But I can tell you this right now:
I'd rather see than be one.
pi_36165955
stoer topic hoor!
pi_36166034
Merk je wel als je ouder ben.
pi_36167255
Ik heb mijn pa een vouwkrat met wieltjes en een handgreep gegeven. Iets breder en harder, om egocentrische ***pubers als jij eens lekker mee tegen hun schenen aan te rijden.
pi_36189470
quote:
Op zondag 19 maart 2006 13:05 schreef postmortum het volgende:
in de trein de tas gewoon in het gangpad zetten en je boos aankijken als je die stomme tas ff aanraakt om door te kunnen lopen.
Dan kijk je toch gewoon boos terug?
You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic material as everyone else.
Choose sitting on that couch watching mind-numbing sprit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')