Persoonlijk vind ik Damnation and a Day nog steeds regerenquote:Op maandag 18 september 2006 19:10 schreef Mr-Coffee het volgende:
Voor de mensen die em heben gehoord, is hij beter dan Nymphetamine?
Zoja, dan zal ik misschien weer es een poging wagen tot een potje Kreedul Of Filf.
Blijft een meesterlijk album inderdaad.quote:Op maandag 18 september 2006 19:23 schreef AlexLPUMUSE het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik Damnation and a Day nog steeds regeren![]()
Disillusion.quote:
Disillusion!!!!!quote:
En waar luistert u dan naar mijn waarde?quote:Op maandag 18 september 2006 23:03 schreef Tintaglia het volgende:
Pff, wat een zielige kutherrie is dat zeg. Die teksten ook, echt te debiel voor woorden, het enige wat ik kan met die muziek is het keihard uitlachen.
Hersenloos??quote:Op dinsdag 19 september 2006 19:57 schreef Tintaglia het volgende:
Muziek met teksten waar over na word gedacht.. mijn muzieksmaak loopt zeer uiteen, ik kan van een avondje stap-muziek genieten, al zal ik dat niet thuis draaien, thuis luister ik alleen naar bandjes en oldies eigenlijk.
COF teksten zijn gewoon ..hersenloos.. Ik zeg niet dat teksten altijd ergens op moeten slaan, maar die van COF gaan gewoon nergens over.
zelfs mijn held Ali B heeft meer inhoudquote:Op dinsdag 19 september 2006 20:19 schreef Mr-Coffee het volgende:
[..]
Hersenloos??
Ga jij maar es teksten lezen van de oudere albums en dan met name Dusk And Her Embrace, dat is bijna poezie!!
warchild warchild ouwequote:Op dinsdag 19 september 2006 20:45 schreef stefmans het volgende:
[..]
zelfs mijn held Ali B heeft meer inhoud
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |