Rayquote:Cybart
als ze echt MTV old school gaan doen wil ik ook Zig & Zag en Ray Cokes
Uhuh, je moet wel erg hard gooien wil je dat voor elkaar kunnen krijgen met een theezakjequote:Op donderdag 16 maart 2006 07:39 schreef Ang3l het volgende:
[..]
ja dat ding zit haske klem tussen die kabeltjes
bakkebaardenquote:Op donderdag 16 maart 2006 10:28 schreef Cairon het volgende:
ik heb m'n bakkebaarden er zojuist afgeschoren, en nu voel ik me naakt, tien jaar jonger, en het is koud zo bij m'n oren!
Ik mis m'n tochtlatten!
Nu al moe? sommige mensen staan net opquote:
Dat zal je steeds vaker moeten zeggen denk ikquote:Op donderdag 16 maart 2006 12:59 schreef DennisMoore het volgende:
Nee, ik deed een quote uit een ouwe reclame van Sporthuis Centrum Centerparcs.
Maar da's voor jouw tijd..
Wat voor een gesprek? mondelijke overhoring ofzo?quote:Op donderdag 16 maart 2006 13:10 schreef Blubberzwijn het volgende:
straks nog gesprek van een uur met docent.. en nog naar MM om nieuw toetsenbord te halenheb al de hele week niet gesport
![]()
mjah zoiets, opdracht collectief ontslag besprekenquote:Op donderdag 16 maart 2006 13:16 schreef davidov het volgende:
[..]
Wat voor een gesprek? mondelijke overhoring ofzo?je bent echt op dreef
De week is nog niet voorbij
Ik mag straks 800 barkaarten gaan kopieren en vervolgens uitknippeneen nieuwe prijslijst maken en plastificeren, en vervolgens mn toespraakje voor de ALV klaarmaken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |