Kijk eens in een gemiddelde kantine, daar worden zoveel liters koffie weggezopen dat die bullit's op miezerige crystal clear lights beginnen te lijken...quote:Op maandag 13 maart 2006 23:53 schreef du_ke het volgende:
Die chemicaliën- en suikerbommen zouden verboden moeten worden voor minderjarigen. Kinderen van 8 of 16 die op die manier zoveel cafeïne binnenkrijgen
.
8 of 16 jarigequote:Op maandag 13 maart 2006 23:53 schreef du_ke het volgende:
Die chemicaliën- en suikerbommen zouden verboden moeten worden voor minderjarigen. Kinderen van 8 of 16 die op die manier zoveel cafeïne binnenkrijgen
.
Nou nou, de stemming is alweer gezet! Iets teveel Red Bull gedronken?quote:Op maandag 13 maart 2006 23:47 schreef Agiath het volgende:
Idd, als ik dat nou lekker vindt, moet je gewoon je bek houden, anders spuug ik het nog ff in je bek ook.
Ja man ik sta helemaal te stuiterenquote:Op maandag 13 maart 2006 23:58 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Nou nou, de stemming is alweer gezet! Iets teveel Red Bull gedronken?![]()
Dat zijn grotendeels volwassenen. Als ik een half opgeschoten puber met een tray bullit zie lopen denk ik niet dat dat verstandig isquote:Op maandag 13 maart 2006 23:55 schreef Agiath het volgende:
[..]
Kijk eens in een gemiddelde kantine, daar worden zoveel liters koffie weggezopen dat die bullit's op miezerige crystal clear lights beginnen te lijken...![]()
Klopt, slechte zaak. Al die kutkinders hebben al ADHD, dan moet je er geen stuitersap in gooienquote:Op maandag 13 maart 2006 23:56 schreef brood_korst het volgende:
[..]
8 of 16 jarige
De rest van de 9,10,11,12,13,14,15 jarige drinkt dit ook hor![]()
Wat is er nou weer in godsnaam slecht aan?quote:Op dinsdag 14 maart 2006 00:01 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat zijn grotendeels volwassenen. Als ik een half opgeschoten puber met een tray bullit zie lopen denk ik niet dat dat verstandig is.
*fotoboek checkt*quote:Op dinsdag 14 maart 2006 00:02 schreef MissBliss het volgende:
Ik vind het ook lekker!
quote:Op dinsdag 14 maart 2006 00:04 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
*fotoboek checkt*
Ik vind jou ook lekker!.![]()
Dat doen die Brise spuitbussen Red Bull niet na.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 00:07 schreef Jordy-B het volgende:
Het meurt 'n uur in de wind naar fruitkauwgum...
*fotoboek checkt*quote:Op dinsdag 14 maart 2006 00:04 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
*fotoboek checkt*
Ik vind jou ook lekker!.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |