Vertel toch maarquote:Op maandag 13 maart 2006 18:18 schreef babette21 het volgende:
[..]
als ik daarover vertel, moeten ze me helaas elimineren![]()
Daar was ik natuurlijk ook allang geweest. Geloof geen barst van Wikipedia, ze spreken zichzelf tegen. Je weet het dus niet?quote:Op maandag 13 maart 2006 18:09 schreef Bupatih het volgende:
[..]
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Volksrepubliek_China
zeg ga jij even je eigen huiswerk makenquote:Op maandag 13 maart 2006 18:20 schreef Airelle het volgende:
Daar was ik natuurlijk ook allang geweest. Geloof geen barst van Wikipedia, ze spreken zichzelf tegen. Je weet het dus niet?
Whaha, je hebt wel gelijk. Maar mijn boek geeft geen uitsluitsel aangezien het maar tot 1949 gaatquote:Op maandag 13 maart 2006 18:21 schreef babette21 het volgende:
[..]
zeg ga jij even je eigen huiswerk maken
in mijn tijd konden we ook nog niet overleggen via internet![]()
Nope.quote:Op maandag 13 maart 2006 18:20 schreef Airelle het volgende:
[..]
Daar was ik natuurlijk ook allang geweest. Geloof geen barst van Wikipedia, ze spreken zichzelf tegen. Je weet het dus niet?
Eigenlijk dacht ik van welquote:Op maandag 13 maart 2006 18:20 schreef babette21 het volgende:
[..]
je denkt toch niet dat ik zo'n risico ga nemen voor 'n newbie
Vertel me daar eens wat over dan... whaha. Ik ben echt te lui om iets zelf te doen ja. Maar ik heb vrijdag spreekbeurt over een best moeilijk artikel uit het NRCquote:Op maandag 13 maart 2006 18:22 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Nope.
Bij ons profielwerkstuk ging het enkel om de economie. En ook daar wist ik weinig van. Ik ging niet voor niets samenwerken met de economie-stuud van de klas.
Wil je babette dood hebben? Hè? Hè?! Naarling! Gespuis! Mispunt!quote:
Wat moet ik erover vertellen?quote:Op maandag 13 maart 2006 18:23 schreef Airelle het volgende:
[..]
Vertel me daar eens wat over dan... whaha. Ik ben echt te lui om iets zelf te doen ja. Maar ik heb vrijdag spreekbeurt over een best moeilijk artikel uit het NRC.
Ja, weet ik veel. Volgens mij las ik zoiets in een topic. (FB) Maar misschien heb ik het wel allemaal verkeerd gelezen.quote:
goh bestaan spreekbeurten nog?!?quote:Op maandag 13 maart 2006 18:23 schreef Airelle het volgende:
Maar ik heb vrijdag spreekbeurt over een best moeilijk artikel uit het NRC.
quote:Op maandag 13 maart 2006 18:25 schreef Airelle het volgende:
Als tegenprestatie:
Ze blijft mooi.quote:
Dat ontken ik ook nietquote:
Niks mis met wat vollere meisjes imho.quote:Op maandag 13 maart 2006 18:27 schreef Airelle het volgende:
[..]
Dat ontken ik ook niet. Ze is alleen wat 'voller' geworden. Maar dat zal wel met haar leeftijd te maken hebben.
.
Whihi, zeurpietje!quote:Op maandag 13 maart 2006 18:25 schreef babette21 het volgende:
[..]
goh bestaan spreekbeurten nog?!?
ik dacht dat er tegenwoordig alleen nog maar powerpoint presentaties gehouden werden
Wat ga je koken?quote:Op maandag 13 maart 2006 18:29 schreef babette21 het volgende:
ik ga koken.....
wie eet er mee vandaag!?
serieus?! hoe grappig.....quote:Op maandag 13 maart 2006 18:28 schreef Airelle het volgende:
dit is inderdaad de eerste presentatie zonder powerpoint dit schooljaar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |