Oke dan! Bedankt voor je reactie!! De variatie in sporten lijkt me super, en inderdaad dat van de theorie dacht ik al.. dat zal wel gaan over allerlei spelregels etc. Jij succes met je opleiding en lesgeven op scholen lijkt mij ook wel leuk. Maar leidinggeven tijdens fitness of earobics lijkt me ook wel wat!quote:Op maandag 13 maart 2006 11:31 schreef pche het volgende:
Hey,
Ben zelf nu 1e jaar student aan de ALO (HBO) te amsterdam.
Bevalt me heel erg goed, er hangt een leuke sfeer, het is d'r gezellig en er is veel variatie in het sporten.
Waar je wel op moet letten is de theorie, dit kan aardig tegenvallen.
Er zijn genoeg studenten die denken dat het "de hele dag leuk sporten" is, maar de theorie kan je nekken in dit geval.
Ik hoop hierna of in de voetballerij aan de slag te kunnen of gewoon les te geven op het Voortgezet of Basisonderwijs.
Veel succes volgend jaar!
(vergeet niet dat je een toelatings-test moet doen..)
En jij ook bedankt voor je reactie. Maar ik heb mavo theoretische leerweg gedaan. En daarna Horeca Ondernemer Manager, maar ik vond dat toch niet echt mijn ding. Vooral omdat het eigenlijk heel moeilijk is te combineren met je sociale leven (partner,vrienden etc).quote:Op maandag 13 maart 2006 11:31 schreef Johnns het volgende:
ik weet niet wat voor vooropleiding je hebt, maar is anders de ALO niet iets voor je? Hoger niveau, meer uitdaging, meer mogelijkheden om te groeien?
Als ze nu op het hbo spelregeltjes gaan uitleggen is het helemaal ergquote:Op maandag 13 maart 2006 11:38 schreef stampgek_carool het volgende:
[..]
Oke dan! Bedankt voor je reactie!! De variatie in sporten lijkt me super, en inderdaad dat van de theorie dacht ik al.. dat zal wel gaan over allerlei spelregels etc. Jij succes met je opleiding en lesgeven op scholen lijkt mij ook wel leuk. Maar leidinggeven tijdens fitness of earobics lijkt me ook wel wat!
Denk hier goed over na. Ik doe dit als bijbaan naast mn studie (economie aan UvA dus heel wat anders), maar zou het nooit maar dan ook nooit fulltime willen doen. Totaal geen uitdaging.quote:Op maandag 13 maart 2006 11:38 schreef stampgek_carool het volgende:
[..]
Maar leidinggeven tijdens fitness of earobics lijkt me ook wel wat!
biomechanica, inspanningsfysiologie, pedagogiek.. klinkt misschien stom maar ik zou niet eens precies weten wat ik me hier allemaal bij voor moet stellen..klinkt niet al te makkelijk in ieder gevalquote:Op maandag 13 maart 2006 19:03 schreef nickybol het volgende:
[..]
Als ze nu op het hbo spelregeltjes gaan uitleggen is het helemaal erg![]()
Ga uit van vakken als biomechanica, inspanningsfysiologie, pedagogiek, etc.
hmz, oke dan.. je bedoeld dus dat er eigenlijk niet echt een opleiding voor nodig is? in ieder geval bedankt, ik zal er zoiezo nog goed over nadenken voordat ik er voor kies om die opleiding te volgen. En ik heb veel aan jullie reacties!quote:Op maandag 13 maart 2006 20:20 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Denk hier goed over na. Ik doe dit als bijbaan naast mn studie (economie aan UvA dus heel wat anders), maar zou het nooit maar dan ook nooit fulltime willen doen. Totaal geen uitdaging.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |