Best welquote:Op zondag 12 maart 2006 22:17 schreef Orealo het volgende:
En da's niet grappig.
maar dat café heeft helemaal geen extra chello modem nodig!!!quote:Op zondag 12 maart 2006 22:20 schreef immortalsean het volgende:
kom je daar straks aanzetten met een surfboard, blijkt het een internetcafé te zijn.
Durf ik niet, straks denkt ze dat ik tegen d'r lieg _|-|Oquote:Op zondag 12 maart 2006 22:20 schreef TheDenialTwist het volgende:
![]()
Als je haar nou eens gewoon vertelt dat je niet kan surfen?![]()
Nee, ze wilt mij zien surfen.quote:Op zondag 12 maart 2006 22:26 schreef Flyingdutchman het volgende:
Kan zij wel surfen dan?
Ze belde me net op, en ik zei "ja is goed, lijkt me leuk"quote:Op zondag 12 maart 2006 22:31 schreef Onderbroek het volgende:
zeg gewoon dat je hele tijd terug gestopt ben vanwege blessure aan je rug
quote:
Hoe ging jullie gesprek eigenlijk?quote:Op zondag 12 maart 2006 22:32 schreef Orealo het volgende:
[..]
Ze belde me net op, en ik zei "ja is goed, lijkt me leuk"
Ik kon niet weigeren _|-|O
dan zeg je dat je daar niet aangedacht het tijdens het gesprek omdat het een aantal jaar geleden is dat je gestopt bentquote:Op zondag 12 maart 2006 22:32 schreef Orealo het volgende:
[..]
Ze belde me net op, en ik zei "ja is goed, lijkt me leuk"
Ik kon niet weigeren _|-|O
Mhm...misschien vindt ze het wel opwindend ofzo.....Nah surfen is niet zo moeilijk hoor. Beetje balans houden en dat zeil vasthouden ...elke gek kan datquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |