Het is niet zwart, maar onyx hoeft niet zwart te zijn.quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:27 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Is 't zwart? Is 't hard? Dan kan het best.
Same here.quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:28 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
.
Ja, het was mijn eigen domme schuld, maar toen ik er vijf minuten later achter kwam dat ik mijn fiets niet op slot had gedaan en terugging was hij al weg.
Mijn onyx-ring is zwart. Of is dat dan geen onyx?quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:29 schreef k_man het volgende:
[..]
Het is niet zwart, maar onyx hoeft niet zwart te zijn.
Het ziet er meer zo uit;
[afbeelding]
Slechte schrijver!quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:30 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ik had een sleutelhanger...
Google: onyxquote:Op woensdag 22 maart 2006 20:31 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Mijn onyx-ring is zwart. Of is dat dan geen onyx?
Ja, als ik ga googelen blijft er niets te kletsen over.quote:
Daarom googlede ik ookquote:Op woensdag 22 maart 2006 20:33 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, als ik ga googelen blijft er niets te kletsen over.
Ja, dat was wel zwarte humor geweest van degene die mijn fiets heeft gestolen. 'Hier meid, heb je in ieder geval je sleutelhanger terug. Ik hou je fiets lekker.'quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:37 schreef wyccie het volgende:
Trouwens, die sleutelhangers van de AH, die bonuskaartsleutelhangers, zijn eigenlijk echt wel handig. Als je je sleutel (met sleutelhanger) bent verloren, wordt dat naar je opgestuurd als degene die het gevonden heeft het opstuurt naar het adres op de bonuskaart!
Om het systeem van de Albert Heijn te frustreren heb ik mijn bonuskaart op de naam van Osama Bin Laden, Grot 23B in Kandahar gezet. Zouden mijn sleutels nu daar liggen dan?quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:37 schreef wyccie het volgende:
Trouwens, die sleutelhangers van de AH, die bonuskaartsleutelhangers, zijn eigenlijk echt wel handig. Als je je sleutel (met sleutelhanger) bent verloren, wordt dat naar je opgestuurd als degene die het gevonden heeft het opstuurt naar het adres op de bonuskaart!
Ja. Dat was niet zo slim van je hè? Nu moet je het vliegtuig naar Kandahar pakken om aan je sleutels te komen.quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Om het systeem van de Albert Heijn te frustreren heb ik mijn bonuskaart op de naam van Osama Bin Laden, Grot 23B in Kandahar gezet. Zouden mijn sleutels nu daar liggen dan?
Wat een vuil systeemquote:Op woensdag 22 maart 2006 21:03 schreef LXIV het volgende:
In Kandahar kom ik vanzelf wel een keer terecht.
Maar het zogenaamde bonus-systeem van de AH is natuurlijk eigenlijk een malus-systeem voor eenieder die zich niet inschrijft. De AH wil heel graag weten wie wat waar en wanneer koopt. Hier kunnen zij dan hun marketing op aanpassen. Door een bonuskaart te introduceren lijkt het alsof ze kortingen geven, maar je kunt het ook beschouwen dat je een boete krijgt als je er geen neemt.
In de winkel staan zelfs de bonusprijzen als de daadwerkelijke prijs aangegeven. Kom je bij de kassa, en je hebt je kaart niet bij, betaal je dus gewoon een boete.
Daarom heb ik OBL als naam opgegeven. Gelukkig controleren ze dit niet. De kaart werkt in ieder geval nog steeds!
(Of zouden ze bij de Appie denken dat OBL écht iedere zaterdag boodschappen bij ze komt doen?)
Maar hoe gemakkelijk te frustreren!quote:
Dat is maar net hoe je het bekijkt natuurlijk. In mijn ogen komt het op hetzelfde neer.quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:09 schreef wyccie het volgende:
Het ís inderdaad toch ook een bonus als je de kaart hebt. Je krijgt korting omdat je de kaart gebruikt. Een boete omdat je de kaart hebt is het niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |