Ik op Jim en Boris. Dus bij mij 50 - 50quote:Op vrijdag 10 maart 2006 17:36 schreef shiNinG_staR het volgende:
Bij de finale stem ik altijd. Bij 1 op Jamai, 2 op Boris. En die wonnen ook. Dus uiteraard breng ik ook een stem uit op Raffa, ook al kan ik het niet zien.
Bedankt hè.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 17:40 schreef veldmuis het volgende:
Nee, ik stem niet. Stemmen op Idols is voor infantielen.
Dus welquote:
Goed voor de economie. Daarnaast denken die infantiele stemmers dat ze goed bezig zijn, geeft ze een goed zelfbeeld, en dat is dan ook weer mooi. Voor hun, dan.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 17:41 schreef Ayaxola het volgende:
Ik kijk wel, maar stem echt niet hoor
Vind het gewoon zonde van het geld, zeker als ik hoor dat er mensen zijn die zo 10 keer stemmen op een avond.
Je bent gelukkig ook niet verplichtquote:Op vrijdag 10 maart 2006 17:58 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Absoluut niet, het stemmen voor een nieuwe gemeenteraad heeft met volledig uitgeput...
Ik ben blij dat jij precies weet hoe die mensen in elkaar zitten.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 17:44 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Goed voor de economie. Daarnaast denken die infantiele stemmers dat ze goed bezig zijn, geeft ze een goed zelfbeeld, en dat is dan ook weer mooi. Voor hun, dan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |