abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_46597671
Hotline Aphrodisiac ofzo? (die titel schiet me opeens te binnen)

Ik had constant m'n duim op de zapper om zo snel mogelijk te kunnen drukken als dat nodig was

En ja vrouwen doen/deden dat ook (al had ik geen idee waar ik mee bezig was, dacht dat ik de enige op de wereld was )
pi_46597864
Ik had als klein kind (jaar of 6/7) al de meer dan goedgevulde collectie pornoboekjes van mijn ouders gevonden... echt honderen exemplaren. Maar als ik er niet bij kon, dan pakte ik ook nog weleens een wehkampje of neckermannetje tussendoor En natuurlijk RTL+ en Sat1
pi_46597938
quote:
Op vrijdag 23 februari 2007 16:26 schreef ZwarteMagika het volgende:
En ja vrouwen doen/deden dat ook (al had ik geen idee waar ik mee bezig was, dacht dat ik de enige op de wereld was )
werd je opgewonden van die vage erozooi op TV?
het deed mij niet veel eigenlijk. op de Duitser was soms wat leuks te zien...
pi_46598047
quote:
Op vrijdag 23 februari 2007 16:33 schreef SlimShady het volgende:

[..]

werd je opgewonden van die vage erozooi op TV?
het deed mij niet veel eigenlijk. op de Duitser was soms wat leuks te zien...
Alleen toen ik nog niks gewend was he Op m'n 10/11e ofzo. Zoals ik al zei, op een gegeven moment deed het me niet veel meer, helaas had ik nog laaaang geen eigen computer met internet tot m'n beschikking
  vrijdag 23 februari 2007 @ 16:49:43 #230
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_46598570
quote:
Op vrijdag 23 februari 2007 16:33 schreef SlimShady het volgende:

[..]

werd je opgewonden van die vage erozooi op TV?
het deed mij niet veel eigenlijk. op de Duitser was soms wat leuks te zien...
De Duitser...

Ik zapte me ook helemaal suf om een tiet te zien alle 30 kanalen afgaan. En aan het eind weer opnieuw beginnen, want misschien was er nu wel wat anders op
  zondag 25 februari 2007 @ 23:18:47 #231
24878 kwib
Respondentenleverancier
pi_46677870
WOW! Zomer stond hoog op de wenslijst. Maar die kwam nooit voorbij als je wilde.
Professionele online enquête of vragenlijst nodig? Enquêtetools.nl . Gratis vragenlijsten maken voor studenten en scholieren!
Respondenten nodig voor je onderzoek? RespondentenDatabase.nl . Nu 10 respondenten per onderzoek gratis.
  woensdag 28 februari 2007 @ 08:27:58 #232
42466 EdPowers
Professional Pervert
pi_46762004
Ik keek altijd stiekum naar de porno's die mijn pa verstopt had, en had natuurlijk boekjes onder het bed!
pi_46764270
Heh van die uitgeknipte plaatjes uit de lingeriegids enzo... Ik weet nog goed dat ik (was alweer wat later) ik op school tijdens een proefwerk een oude vrijwel ongebruikt woordenboek uit de kast pakte en dat ik toen opeens midden in dat woordenboek zo'n uitgeknipt pornoplaatje tegenkwam. Toen schoot ik dus in de lach midden in de stille klas
  donderdag 1 maart 2007 @ 00:10:49 #234
161622 Staafje
Forum pimp
pi_46793574
quote:
Op donderdag 22 februari 2007 23:02 schreef Relayer het volgende:

[..]
En nog erger: De verfilming van Josephine Mutzenbacher. Ik heb begrepen dat het boek al controversieel was in Duitsland en Oostenrijk vanwege de beschrijving van incest en kindersex en ja hoor, ook in die film zien we hoe de piepjonge Josephine over een schommel hangt terwijl haar billen met een zweep wordt bewerkt, waarna een tweede man die aanvankelijk de man met de zweep tegenhield haar daarna van achteren neemt. Hoe is het mogelijk dat SBS dat ooit had kunnen uitzenden...
(Hoe is het feitelijk mogelijk dat ik dat heb onthouden? De schok was zeker erg groot.)
Josephine Mutsenbakker zeiden we vroeger altijd Daar keek ik ook altijd naar, die kwam ook regelmatig voorbij op SBS6 tussen al die andere duitse films.
Josephine Muzenbacher had een hoerenkeet waar zij zich flink niet nemen. Ze had zich een keer laten neuken door een boswachter en hierna waren ze gelijk zo goed bevriend dat zijn zoon bij haar kwam logeren, omdat hij bij haar in de buurt ging werken. Uiteraard neukte ze hem ook goed.
De jonge knul kreeg een vriendin van 16! die binnen de korste keren ook werd ingewijd in de hoerenkast. Best wel kinky vond ik die film, uiteindelijk neukte iedereen elkaar daar. zo waren er nog veel meer van die duitse films. Rasputin de geile wijvenneuker ook zo grappig...
Iedere vrijdagavond weer present! Ik herinner me ook nog duitse films zoals bijv. een jonge meid die zich laat bonen door de 60-jarige vriend van d'r tante. Funky shit haha

Ook keek ik naar de sex-series door de weeks.. Iets van sexcetera ofzo, en zo'n serie dat ze telkens naar porno filmshoots gingen en dat de regisseur dan ook al die meiden ging vingeren en aan de tepels sabbelen.
Ook kwam er wel eens Erotic dreams ofzo? Telkens met dat liedje van Robert Miles.. die serie vond ik opzich wel oke maar was het telkens nét niet. Veel lesbo sex en sm-achtige dingen. Denk je eindelijk een kut te zien, knallen ze weer naar de volgende scene..

En in hotels naar pay-tv kijken! (Wat dus zeer sporadisch voorkwam). Maar dan zag je wel gelijk de keiharde shit. Biljarten met een blote kut op de tafel en vervolgens veel neuk en pijp scenes met close ups van de geslachtsdelen. Ik vroeg me altijd af waarom ze die nooit op de gewone tv lieten zien.
Sue me.
pi_46868382
quote:
Op vrijdag 10 maart 2006 08:07 schreef SunChaser het volgende:
Oja, De Pin Up Club

En er was altijd mozakiekbeeld met in t weekend een beeldje Canal +
en ik maar denken dat ik de enige loser was

later ging Filmnet ook 1 uur zaterdags hun pornokanaal vrijgeven en na 1:00 codeerde het beeld weer
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
pi_46871522
de lerares op school
Assumption is the mother of all fuck-ups.....
pi_46929284
pre-internet... boekjes van de otto en wehkamp zoals iedereen, ik had eerst internet en daarna pas een tv op mijn kamer. (internet in 95 uit mijn hoofd, en ik ben nu 21 dus reken maar uit. op mijn 8e keek ik al "porno" films zoals the click etc etc. geen idee meer wat er toen op RTL5 was. maar dat was nog geen masturberen, alleen kijken, met een toenmalige vriend van me. mijn ouders gingen daar altijd met mij op visite, en s'avonds keken we dat, terwijl de ouders beneden zaten, en wij op de computerkamer. ene speelt een spelletje, en de ander keek porno. als de persoon op de computer af was, dan was het omwisselen.
The media's the most powerful entity on earth. They have the power to make the innocent guilty and to make the guilty innocent... They control the minds of the masses.
pi_46935242
Het nadeel van programma's als Sexcetera en ATE was dat de pret altijd werd verstoord door interviews (of nog erger..) met lelijke dikke regisseurs die je geilheid meteen verpestten
  maandag 5 maart 2007 @ 12:45:55 #239
136780 Nosh
hurpdurp
pi_46937054
'Butterscotch' inderdaad. Nog een slagje triester dan droogneukende vrouwen, want ze deden het met een onzichtbare man. Zat je te kijken naar op en neer hurkende, kreunende vrouwen, met hun hand voor een doos.
Boeien. *sjor.

Sexcetera, totdat ze opeens met BDSM dingen er tussendoor kwamen. Ik begreep veel, maar een iets te dikke vrouw in latex, die zich in een koets liet voortslepen door iets te dikke mannen met leren kappen op en bitjes in?
Húúú.

Maar daarna ging ik van 56k naar een heel voorzichtig adsl-verbindinkje, en toen werd het stiekem in de woonkamer ieder vrij moment benutten, op de gezinscomputer.
º¤ø„¸Hardcore ¸„ø¤º°
„ø¤º°¨UNITED!!``°º¤
from albania.
pi_46946336
quote:
Op maandag 5 maart 2007 12:45 schreef Nosh het volgende:
'Butterscotch' inderdaad. Nog een slagje triester dan droogneukende vrouwen, want ze deden het met een onzichtbare man. Zat je te kijken naar op en neer hurkende, kreunende vrouwen, met hun hand voor een doos.
Boeien. *sjor.

Sexcetera, totdat ze opeens met BDSM dingen er tussendoor kwamen. Ik begreep veel, maar een iets te dikke vrouw in latex, die zich in een koets liet voortslepen door iets te dikke mannen met leren kappen op en bitjes in?
Húúú.

Maar daarna ging ik van 56k naar een heel voorzichtig adsl-verbindinkje, en toen werd het stiekem in de woonkamer ieder vrij moment benutten, op de gezinscomputer.
  maandag 5 maart 2007 @ 17:12:10 #241
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_46946746
quote:
Op vrijdag 10 maart 2006 12:27 schreef Sylvana het volgende:
de erotiekpagina's op teletekst
ik ken sommige nog uit m'n hoofd

Cindy en katja sleuren na zwemles dat verlegen meisje het pashokje in.
Eerst stribbelt ze wat tegen, totdat ze de tongetjes tekeer voelt gaan.
Schokkend komt ze klaar!

Brenda is vrij recht voor z'n raap. De buurman is nog niet binnen
of ze heeft z'n harde al tussen dr lippen. Ze bukt voorover
[etc....]


hoe embarassing
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
  maandag 5 maart 2007 @ 23:16:39 #242
129276 GSi
Sluit af met een hekje.
pi_46960965
quote:
Op maandag 20 maart 2006 21:14 schreef CoolGuy het volgende:
Vroeger had je het mozaiek beeld op tv, en dan stond in het midden dus Canal+. Dat was het grootste beeldje. Als je een beetje een grote tv had, kon je daar zelfs de ondertiteling nog op lezen. In het weekend kwam er dan porno op en dat keek ik dan. Ik had na een tijd zelf een kartonnetje gemaakt dat je dus voor het hele scherm kon zetten, waar ik precies op de plek van het beeld van Canal+ een vierkant gat had geknipt, zodat ik niet werd afgeleid door de andere beeldjes van alle andere zenders
Hahaha, das best wel stijl

Ik had een bandje waarop mijn broer van een sexlijn beide kantjes vol had getaped (tot ergernis van mijn ouders) Die had ik gedubbed en verkocht ik voor 2,50 aan klasgenootjes

Ja, was toch 90 euro waard 2 * 45 minuten en op een gegeven moment vond ik ook een paar playboys/seventeens/chicks etc.

Was wel lache
Ik wil je naast mij op de bank, tegen mij aan. Alsof ik een kat op mijn schoot heb, maar het niet erg vind dat ik op dat moment niet bij de chips kan en je lekker laat liggen.
pi_46991886
Leisure Suite Larry
pi_74315610
quote:
Op dinsdag 6 maart 2007 21:35 schreef Allard88 het volgende:
Leisure Suite Larry
Mag niet, is computerspel.
pi_74315623
quote:
Op zaterdag 3 maart 2007 10:03 schreef boixe het volgende:
de lerares op school
Gad-ver-damme !!!
pi_74316190
quote:
Op maandag 5 maart 2007 17:12 schreef GSbrder het volgende:

[..]

ik ken sommige nog uit m'n hoofd

Cindy en katja sleuren na zwemles dat verlegen meisje het pashokje in.
Eerst stribbelt ze wat tegen, totdat ze de tongetjes tekeer voelt gaan.
Schokkend komt ze klaar!

Brenda is vrij recht voor z'n raap. De buurman is nog niet binnen
of ze heeft z'n harde al tussen dr lippen. Ze bukt voorover
[etc....]


hoe embarassing
Hahahaha.. wat een mens al niet onthoud:P
pi_74317424
Lingeriesetjes in de Wehkamp/Neckerman. En uiteraard de zonnebanken.
pi_74330452
quote:
Op woensdag 21 februari 2007 05:07 schreef Carolyne1575 het volgende:
Ik masturbeerde terwijl ik door het sleutelgat van de slaapkamer van mijn ouders keek
GATVER als ik ze al hoorden kreunen walgde ik ervan! ik deed altijd mn oren dicht of heel hard muziek luisteren (oordopjes) whehhee
  Trouwste user 2022 maandag 2 november 2009 @ 21:31:06 #249
7889 tong80
Spleenheup
pi_74330504
Meestal op bed

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_74359269
De film Wild Things

Memories

Nu zou ik het er niet meer op kunnen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')