Ja grapjas, dat is dus precies het idee van het Point It boekje.quote:Op donderdag 9 maart 2006 22:47 schreef Dual.Flipflop het volgende:
Als je eigen tekentalent je in de steek laat; Maak voor je reis foto's van dingen die jij essentieel vind om te kunnen kopen. En print dat. Bijvoorbeeld medisch; een foto van elk lichams deel en foto van pleister, hamer (hamer + hoofd = hoofdpijn) . Een foto van toiletpot en een foto van hondedrol is samen diaree.
Het is idd wel zo dat het noodzakelijke al in een LP of Rough Guide staat, alleen leek me zo'n plaatjesboek meer gecategoriseerd. Ik vind de LP vaak nogal onlogisch ingedeeld en het is zo'n gezoek soms. Maar het is ook weer zo dat je na een tijdje wel weet wat hotel, eten, slapen etc is.quote:Op donderdag 9 maart 2006 23:27 schreef Forno het volgende:
Ik heb dat boekje ook meegenomen, en niet nodig gehad. Een klein boekje met woorden chinees - engels / engels - chinees is meer dan voldoende. (Of nederlandse vertaling natuurlijk) En dan is engels - chinees waarschijnlijk het enige dat je gebruikt, want van chinese tekens snap je toch geen hol. Zeker niet na 4 weken.
Noodzakelijk is het kunnen kopen van een treinkaartje en het vinden van een slaapplaats. De rest is vrijwel allemaal met handen en voeten te doen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |