Er passen bij mij ook meerdere stukken zeep in het bakjequote:Op woensdag 8 maart 2006 18:27 schreef Vava het volgende:
[..]
Hm... ik zou gewoon een nieuw bakje bakje kopen![]()
![]()
Ik had het niets eens gezien joh (en ik heb het 2x gelezen, in de quote en in de echte postquote:Op woensdag 8 maart 2006 18:49 schreef Vava het volgende:
En waarom ik nou 2 x bakje heb getypteen nieuw bakje bakje
![]()
Heb ik niet eens gelezenquote:Op woensdag 8 maart 2006 18:49 schreef Vava het volgende:
En waarom ik nou 2 x bakje heb getypteen nieuw bakje bakje
![]()
Imperialis, ik ga nog even kijken of eht er echt wel door kwam maar anders ga ik maar weer voor een niet-lush cremequote:Op woensdag 8 maart 2006 18:58 schreef Vava het volgende:
Ik zag het ook pas toen ik mijn post weer zag![]()
hahaha
Wat voor creme gebruikte je Bob?
Hmm ja, jammer als het daarvan komt, maar pukkeltjes is ook niksquote:Op woensdag 8 maart 2006 19:07 schreef Bob. het volgende:
[..]
Imperialis, ik ga nog even kijken of eht er echt wel door kwam maar anders ga ik maar weer voor een niet-lush creme
Hihi...heb ik al tot 2 keer toe gedaan hoorquote:Op woensdag 8 maart 2006 18:27 schreef Vava het volgende:
Hm... ik zou gewoon een nieuw bakje bakje kopen![]()
![]()
Hier ligt nu alles naast de bakjes omdat die vol zijnquote:Op woensdag 8 maart 2006 20:02 schreef Leegle het volgende:
[..]
Hihi...heb ik al tot 2 keer toe gedaan hoorBegonnen met 1 en toen twee keer twee erbij. En dat vond mijn studentenrekening wel weer genoeg (niet dat die bakjes nu zo duur zijn, maar de zeep die erin gaat wel!)
Jij bent scheelquote:Op woensdag 8 maart 2006 23:17 schreef Aarti het volgende:
Ben ik scheel of heeft iedereen de zelfde avatar
Schele!quote:Op woensdag 8 maart 2006 23:17 schreef Aarti het volgende:
Ben ik scheel of heeft iedereen de zelfde avatar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |