Deze is fake. Als je op de link klikt dan vragen ze je om de gegevens in te vullen waaronder je Creditcard nummer + bijbehorende Pincode! Voor de minder slimme mensen onder ons, dit mag PayPal dus NOOIT van je vragen en is dus totaal FAKE!quote:We regret to inform you that this account has been locked.
To unlock your account please follow the link below and complete all the steps.
http://www.paypal.com.page-cmd1-update.info/
Please Note:
If your account informations are not updated within the next 72 hours, then we will assume this account is fraudulent and your account will be deleted.
Message 2023
Problem Description:
Suspicious account behavior possible account theft.
PayPal Corp.
PayPal Account Review Department
LGWPQWRUNZBPQMXPIXORTQTLOMBEJSBKCWHOQD
quote:Op maandag 27 februari 2006 14:52 schreef Quarks het volgende:
http://www.paypal.com.page-cmd1-update.info/
Hoe idioot moet je zijn om daar je gegevens in te vullen.
quote:Op maandag 27 februari 2006 14:47 schreef Dizer het volgende:
Voor de minder slimme mensen onder ons
Het is over het algemeen wel bekend. Er zullen altijd wel mensen zo dom zijn om er toch in te trappen, maar dat voorkom je niet door er elke keer topics over te openen.quote:Op maandag 27 februari 2006 14:54 schreef HeatWave het volgende:
Lief van je om het te melden, maar dit soort mailtjes lijken me nu toch wel bekend staande als fake of zie ik dat nou zo naief?.
Nou.. ik krijg dagelijks spam, maar deze is voor mij nieuw en mijn spamfilter heeft hem niet herkend. Dus opzichquote:Op maandag 27 februari 2006 14:54 schreef HeatWave het volgende:
Lief van je om het te melden, maar dit soort mailtjes lijken me nu toch wel bekend staande als fake of zie ik dat nou zo naief?.
Zo anders vind ik het niet hoor. Dit soort mailtjes zijn schering en inslag de laatste jarenquote:Op maandag 27 februari 2006 14:54 schreef Dizer het volgende:
Ik moet wel zeggen, petje af! Is eens wat andere soort spam![]()
Ik dacht dat het nieuw wasquote:Op maandag 27 februari 2006 14:55 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Het is over het algemeen wel bekend. Er zullen altijd wel mensen zo dom zijn om er toch in te trappen, maar dat voorkom je niet door er elke keer topics over te openen.
Echt? Ik krijg nooit zulke mails. Normaal is het een lege mail of weer van dat spul voor het vergroten van ... uhm.. je egoquote:Op maandag 27 februari 2006 14:55 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Zo anders vind ik het niet hoor. Dit soort mailtjes zijn schering en inslag de laatste jaren.
Volgens mij kreeg ik bij Gmail zelfs een waarschuwing dat het waarschijnlijk niet van Paypal afkomstig was.quote:Op maandag 27 februari 2006 14:55 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ik dacht dat het nieuw wasKrijg hem voor het eerst
Stomme planetquote:Op maandag 27 februari 2006 14:57 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Volgens mij kreeg ik bij Gmail zelfs een waarschuwing dat het waarschijnlijk niet van Paypal afkomstig was.
Bupaquote:Op maandag 27 februari 2006 14:59 schreef Bupatih het volgende:
Dizer, je bent echt te goed voor deze wereld!
*traantje wegpinkt*
ben jij ook zo iemand die die warschuwingsmailtjes doorstruurt naar iedereen in je contactlijst ?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |