FOK!forum / Klaagbaak / nl.bol.com AAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGHHHHH
calvobbesvrijdag 30 november 2001 @ 16:01
Op 6 oktober een cd'tje (Face Off o.s.t.) en een stripboek (van mijn helden) bij ze besteld. Het boek binnen de afgesproken termijn ontvangen maar de cd nog steeds niet alhoewel de levertijd 2 tot 4 weken was.

Een week of 3 terug al begonnen te bellen (a 30 ct per minuut) waar die bleef. "we zullen een mailtje sturen naar de betreffende afdeling, u hoort van ons" niet dus.
Nof regelmatig gebeld en vorige week krijg ik de toezegging dat de cd deze week komt. Nog steeds niks dus gisteravond maar weer eens gebeld... "helaas nog steeds geen idee waar uw cd blijft". Ondertussen was er ineens een andere versie van de cd gekomen die weliswaar 19 gulden duurder was. Een van die huppelkutjes achter de telefoon had mij als eens verteld wat ze die cd dan wel zouden sturen tegen de goedkopere prijs als Bol "mijn" cd niet kon leveren.
Die huppelkut van gisteravond zegt me dat daar geen sprake van is. Hooguit kan ze de verzend kosten niet in rekening brengen.
vandaag maar eens een mailtje gestuurd dat ik dit wel heel erg slecht vind en gauw duidelijkheid wil. Krijg ik een mailtje terug "helaas, uw bestelling is zoekgeraakt" en dat terwijl ik al drie weken regelmatig bel waar die is gebleven!!!
Ik mailtje terug dat ze dat iig wel wat eerder hadden kunnen ontdekken. Krijg ik nu weer een mailtje terug dat de cd niet meer leverbaar is! En dat terwijl er op de site de cd nog gewoon wordt aangeboden!!!!!!!!

Ik heb nu maar gemaild dat ze mij maar uit hun klantenbestand moeten halen

calvobbesvrijdag 30 november 2001 @ 16:02
Zo dat lucht op
StrayDogvrijdag 30 november 2001 @ 16:08
Bol.com is een flutzaak, wist ik al lang maar toch de Fawlty Towers dvdbox weer daar besteld omdat je er een gratis boek bij krijgt.
Levertijd zou 2 werkdagen zijn.
Volgende dag ging ik eens kijken of mijn bestelling misschien al verzonden was.
Helaas, wel hadden ze nu de levertijd al even veranderd naar 2-3 werkdagen.
Goed, nog maar even wachten dus.
Vandaag nog maar eens even gekeken (had die box nl. zaterdag besteld en is inmiddels bijna een week later).
Nog steeds "in behandeling".
En ja hoor, verzendtijd nu verandert naar "7 werkdagen"

Dit is dus ECHT de laatste keer geweest dat ik er besteld heb, zijn ze niet langzaam met leveren dan maken ze wel weer fouten bij de betaling...
Ik heb er genoeg van, in de winkel kan ik die dvdbox gewoon zo overal kopen en meenemen.

Mikevrijdag 30 november 2001 @ 16:10
Ik heb ook hele slechte ervaringen met Bol.com. Na zeven weken had ik nog steeds niks van m'n cd gehoord en na regelmatig email-contact heb ik ook maar geschreven dat ze het dak opkonden...Veruit de slechtste online-winkel waar ik geweest ben.
calvobbesvrijdag 30 november 2001 @ 16:11
Nog meer mensen Dan ga ik deze pagina zeker naar ze mailen!!!
Vivivrijdag 30 november 2001 @ 16:11
Heb je niet de naam opgeschreven van die huppeltut die jou dat beloofd had?
calvobbesvrijdag 30 november 2001 @ 16:13
quote:
Op vrijdag 30 november 2001 16:11 schreef Vivi het volgende:
Heb je niet de naam opgeschreven van die huppeltut die jou dat beloofd had?
Ik was zo naiev om te denken dat het allemaal wel goed komt, heb uiteindelijk wel van 1 huppelkut d'r naam genoteerd...

Hoezowh

eetomitvrijdag 30 november 2001 @ 16:16
Al 20 keer besteld, en 20 keer plezier...
Duurde soms wat lang, maar boeie; het is enorm makkelijk!
Mikevrijdag 30 november 2001 @ 16:17
quote:
Op vrijdag 30 november 2001 16:16 schreef eetomit het volgende:
Al 20 keer besteld, en 20 keer plezier...
Duurde soms wat lang, maar boeie; het is enorm makkelijk!
Er zijn zaken die even duur zijn en goedkoper maar die zich wel aan de levertijden houden...Als Bol wegzet dat iets binnen 7 dagen geleverd wordt, dan moeten ze dat ook maar waarmaken!
calvobbesvrijdag 30 november 2001 @ 16:17
quote:
Op vrijdag 30 november 2001 16:16 schreef eetomit het volgende:
Al 20 keer besteld, en 20 keer plezier...
Duurde soms wat lang, maar boeie; het is enorm makkelijk!
Ja die indruk had ik de eerste drie keer ook! Maar no fucking way dat ik daar ooit nog iets bestel!
Chilly_Jillievrijdag 30 november 2001 @ 16:38
m2......cdtje besteld...

Komen ze 6 weken later dat de cd niet meer geleverd kan worden

gelukkig is het alle andere keren (5) wel goed gegaan..

Buffievrijdag 30 november 2001 @ 16:41
Ben ook geen blije Bol klant. Had boek en video besteld bij ze, zou binnen drie dagen geleverd worden. Boek kreeg ik inderdaad, maar waar was die video? Dus na een weekje toch maar bellen, een paar dagen vertraging gunde ik ze wel.

Krijg ik iemand aan de lijn die zei dat de video niet verstuurd was, omdat ik die geannuleerd had. Huh??? Ik zei dat ik dat niet gedaan had, dus blijkbaar was een foutje gemaakt. De video zou me alsnog toegestuurd worden. Krijg ik de dag erna een mailtje dat Bol.com het spijtig vindt dat ik mijn bestelling geannuleerd heb. Huh again?? Dus maar weer bellen, waar blijft die video nou? Daar wist men ineens van niks, ze zouden het uitzoeken.

Toen zei ik: jongens, stop die video maar op een fijn plekje, ik ga wel naar een ander. Toedeledoki!

Bestel dus nooit meer iets bij Bol, dit was de eerste en laatste keer.

StrayDogvrijdag 30 november 2001 @ 16:59
quote:
Op vrijdag 30 november 2001 16:11 schreef calvobbes het volgende:
Nog meer mensen Dan ga ik deze pagina zeker naar ze mailen!!!
Nou ik kan je nog wel een paar verhalen vertellen over ervaringen van mn broer met Bol.
Maar dan moet ik een dagje vrijnemen om dat hier allemaal te gaan typen....

Ik kan alleen dit zeggen: stuur NOOIT iets retour naar Bol, want ga je pas echt prachtige dingen meemaken (onterechte rekeningen, aanmaningen etc.)
En dit hebben we meerdere malen meegemaakt dus het zijn geen incidenten.
Ze hebben hun zaakjes daar gewoon niet op orde.

Goede raad als iemand van Bol dit leest: zorg eerst eens dat jullie organistie een beetje klopt voor je zoveel reclame gaat maken!

Grt,
2 ontevreden klanten die ze bij Bol nooit meer terugzien.
Voor Bol 10 (veel betere) anderen.

EvilPlatypuszaterdag 1 december 2001 @ 15:21
Met BOL eigenlijk niet zoveel problemen gehad, van de 23 bestellingen is er maar 1tj die echt gewoon te laat kwam.
Proxis aan de andere hand bestel ik absoluut nooit meer iets bij! Ik heb vorig jaar een set boeken besteld (12 stuks), daarvan kwamen er 2 na 4 dagen en dat is toch bijna de beloofde tijd van 2-3 dagen. De overige 10 kwamen a. net na de kerstdagen (oktober besteld), b. januari en c. 1 maart. Oh en 1 boek is nooit verschenen en heb ik geen bericht over ontvangen. Op de email wordt totaal niet gereageerd en telefonisch is het proberen niet waard.
Gellarboyzaterdag 1 december 2001 @ 15:46
Ik ben al maanden een tevreden klant bij Bol.
Heb eigenlijk nooit ergens last mee.

Nou ja, laatst was er iets vervelends. Ik belde op om een bestelling af te zeggen, lag hij de dag daarna alsnog op de mat. Maarrrrr, toen had ik wat ik wilde hebben al in de winkel gekocht. Dus nu heb ik er 2.

catchzondag 2 december 2001 @ 11:59
Ik heb dit ook, ik heb na 2 MAANDEN een cd'tje met een levertijd van 12 dagen nog steeds niet. Het enige commentaar via email: we hebben erover gebeld met de producent, als we wat horen sturen we een emailtje.
zippzondag 2 december 2001 @ 17:46
heb het ook inderdaad 3 keer geprobeerd waarvan 1 keer goed is gegaan de eerste keer was in mijn voordeel kreeg een mailtje dat het boek niet leverbaar was maar de dag erna kreeg ik het toch,gratis
De 2e keer alles goed ,de 3e keer was weer een zooi
ik bestelde al een oudere film en dat duurde gewoon te lang
dus na 3 weken het ik hem geanuleerd dat ook werd bevestigd, maar na 14 weken lag daar ineens mijn video
ik had hem met de creditcard besteld dus hij was ook zomaar betaald afijn na 4 weken bellen mailen en schelden kreeg ik eindelijk het geld terug dus nooit geen bol.com weer

bol.com = dom.com

Jewelzondag 2 december 2001 @ 18:16
Ten eerste

Dat julie mailtjes terug krijgen verbaast me, dat doen ze bij mij nou nooit. Behalve dan die stomme nieuwsbrief.

Bij mn laatste bestelling had ik een dubbelcd besteld. cd1 waren studio opnamen(het was één van die weinige cd's waar de tracklist bij stond vermeld) en cd2 was live.
Het ging mij om de tracks van cd1, ik zag de live cd als een bonus.
Toen ik thuis de cd afspeelde kwam ik erachter dat dat ze de cd's verwisseld hadden. Dus alle liedjes waar het mij om ging waren live en in een niet al te beste kwaliteit. Maar daar kom je pas achter als je het plasticje hebt verwijdert.

Wat mij ook opvalt is dat boeken altijd (tot nu toe bij mij iig) wel op tijd komen en cd's vaak te laat.

milagrozondag 2 december 2001 @ 18:49
Geen problemen met Bol.com
1 keer een pakketje zoek geraakt. Kreeg meteen een nieuw exemplaar toegestuurd. Bleek later dat het originele pakket door een buurman was aangenomen en die had het vergeten te geven en kwam met die melding een paar weken later. Had van Bol overigens een keurig mailtje gekregen waarin ze hun excuses (en het was hun schuld dus niet bleek achteraf) aanboden en dat ze bestelling nogmaals zouden sturen.
Bij Bol.co.uk bestel ik ook en ook nooit problemen gehad.
Dus ik ben een tevreden klant
gvdzondag 2 december 2001 @ 19:10
een keer een boek daar besteld, binnen 1 week gekregen ik ben er ook wel tevreden over
Jewelmaandag 3 december 2001 @ 08:52
Nog een klacht over Bol.

Heb een keer weken zitten wachten op een cd die in eerste instantie binnen 5 werkdagen zou komen. Na ruim een week was die nog niet verzonden en stond er dat die er 7 werkdagen over zal doen.

Na drie weken stond er eindelijk 'verzonden' in mn bestelstatus. Alleen toen kwam het maar niet, dus ik na ruim een week toch maar bellen.
Ik wilde graag de barcode weten want dan kan je makkelijk nagaan of het nog bij de post ligt, maar dat geven ze niet.

En er zelf achteraan gaan doen ze pas als het twee weken nadat ze het verzonden hebben het nog niet aangekomen is.

Uiteindelijk bleek het bij selectvracht te liggen die het vergeten waren af te leveren.
Maar als ik nou die barcode had geweten dan had ik daar meteen naar toe kunnen gaan. Ipv. te moeten bellen en wachten.

Jewelmaandag 3 december 2001 @ 08:53
quote:
Op zaterdag 01 december 2001 15:46 schreef Gellarboy het volgende:
Ik ben al maanden een tevreden klant bij Bol.
Heb eigenlijk nooit ergens last mee.

Nou ja, laatst was er iets vervelends. Ik belde op om een bestelling af te zeggen, lag hij de dag daarna alsnog op de mat. Maarrrrr, toen had ik wat ik wilde hebben al in de winkel gekocht. Dus nu heb ik er 2.


Je kan het dan terugsturen.
TheHolyOnemaandag 3 december 2001 @ 13:49
Ik heb al vaak besteld bij Bol, zeker wel 15x. Alles is bij mij altijd op tijd gelevert zonder beschadigingen e.d..

Prima zaak, dat bol.com

Caballeromaandag 3 december 2001 @ 13:54
ik heb helemaal geen slechte ervaring ermee, één keer een mailtje dat het een dag later zou worden wegens een storing, en daar hebben ze zich aan gehouden heb er echt al veel besteld, cd's boeken dvd's allemaal no problem.
GroteBroedermaandag 3 december 2001 @ 15:23
Ik heb een aantal keren wat bij de lui van bol.com besteld, alles keurig op tijd geleverd.

MAAR DIE WEBSITE ZELF IS POEP!!!!
Dat ding is zo traag als dikke stront in een trechter en de zoekfunctie is van een old-school-communnistische klantvriendelijkheid, probeer maar eens een bepaalde klassieke cd te vinden...

[Dit bericht is gewijzigd door GroteBroeder op 03-12-2001 15:24]

GroteBroedermaandag 3 december 2001 @ 15:24
*EDIT*
nog meer dubbel

[Dit bericht is gewijzigd door GroteBroeder op 03-12-2001 15:24]

GroteBroedermaandag 3 december 2001 @ 15:24
*EDIT*
dubbel
calvobbesmaandag 3 december 2001 @ 18:35
Ik was de eerste keren ook erg tevreden. Maar toen bestelde ik cd's en DVD's die vrij gangbaar waren. Blijkbaar gaat het mis als je iets besteld wat niet in de Top100 staat of zo
calvobbesdonderdag 13 december 2001 @ 22:06
Ik dacht dat ik Bol toch zeer duidelijk had gemaakt dat ik niks meer met ze te maken wilde hebben en m'n profiel heb ik aardig verkloot. Maar toch sturen ze nog gewoon een reclame mail naar me
ranjadonderdag 3 januari 2002 @ 15:46
Ik heb eigenlijk geen klachten over Bol...

Via Bol heb ik toch cd's besteld en gekregen die ik normaal nooit gevonden zou hebben... dat de levertijd een keer 6 weken ipv 2 dagen is neem je voor sommige cd's wel voor lief als je ze echt in je cd-speler hebt liggen

Oja, 1 ding... ik had een cd van Bauhaus besteld (witte verzamelaar), als aanbieding (27.95). Levertijd 2 weken ofzo. Na een week of 6 maar eens gaan mailen, kreeg wel een mail terug dat-ie in bestelling was. Inmiddels was de prijs van de cd op de site zelf weer omhooggegaan naar 39.95. Uiteindelijk is mijn bestelling geannuleerd door Bol (onbestelbaar) en heb ik dezelfde cd bij Mediamarkt gekocht voor 24.95 Alleen jammer dat mijn tegelijk bestelde cd nu de volledige bestelkosten bij de prijs op kreeg... tja