Protege van Bert dan zeker.quote:Op donderdag 23 februari 2006 21:49 schreef maril het volgende:
[..]
volgens mij was dat Henk Kok in hamar.
quote:
Ja vreselijk tenenkrommend erg. Al die interviews die hij met iedereen houdt die geen goud winnen zijn vreselijk. Dan kan ik echt niet langer naar tv kijken.quote:
Ja, vooral omdat hij het altijd bij iedereen doet. Lijkt wel alsof hij er op kickt om iedereen een trauma aan te praten of zo.quote:
Met het EK voetbal had hij ook al van de stomme vragen aan Völler...quote:Op donderdag 23 februari 2006 22:01 schreef JohnDDD het volgende:
goed topic zeg
wat een debiel is die gast
ik vind die interviews op de schaatsbaan echt heel erg een soort plastische journalistiek
het druipt er altijd vanaf dat ze eigenlijk geen ene ruk te vragen of te vertellen hebben
een goed voorbeeld was het gesprek met paul idd; "als de tsjechische niet meedoet"...."als de poolse niet meedoet"...."als een canadese niet meedoet"...etc. etc. etc. duurde wel 3 minuten dat geZEIK.
en dan gisteren met timmer, dat ging ook helemaal neeeeergens over 3 minuten lang.
Ik vind vooral z'n Engels zo bedroevend slecht...quote:Op donderdag 23 februari 2006 22:07 schreef DeeBee het volgende:
goed topic![]()
ook het interview met Bob de Jong mag nog even genoemd worden...
Bob de Jong die weliswaar een goede schaatser kan zijn, maar niet echt gelukkig is geweest op de Olympische Spelen tot nu toe en absoluut niet pretendeerde medaillekandidaat te zijn, werd ook slachtoffer van deze incompetente aap met een microfoon:
Bob is zojuist 6e geworden op de 5000 meter, zijn beste prestatie ooit op de Spelen en staat met vertrouwen en enigsinds tevreden voor Maalderink...
Bert: 'Nou Bob...dat viel tegen he?'
![]()
![]()
![]()
![]()
@ScienceFriction:
met voetballen is het inderdaad net zo'n dramasteeds maar weer doorgaan op dezelfde vraag, ook al krijgt hij geen antwoord, hij snapt er niks van en blijft maar door vragen en stom doen met z'n lege kop
hij is niet erg geliefd geloof ik ook in die wereld, volgens mij vindt vooral ook de bondscoach zijn vragen altijd tenenkrommend
![]()
Ik heb vaak een hekel aan Jeroen Gruter als hij zwemmen verslaat... Doet alsof hij er verstand van heeft door vaak negatief verslag te doen tijdens de verschillende afstanden. Als je dat vergelijkt met het commentaar bij de BBC bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 23 februari 2006 22:14 schreef JohnDDD het volgende:
ik vind die joep schreuder of hoe hij ook heet van de NOS wel ok soms, maar die is ook al zo negatief
het lijkt alsof ze bij de nos zo weinig te melden hebben dat ze negatief moeten gaan dom om programma's te maken
Bij de BBC hebben ze een blonde chick die bijvoorbeeld het zwemmen doet met de interviews... da's ten minste iemand die er verstand van heeft (ben d'r naam kwijt)quote:Op donderdag 23 februari 2006 22:21 schreef JohnDDD het volgende:
de bbc is echt veel beter in de omgang met sporters
het beste is ook als ze oud-sporters neerzetten als commentatoren en interviewers
ria visser bijv. en ook mart smeets is geen gemene vent
Van die SchoolTV verslagen zijn dat...quote:Op donderdag 23 februari 2006 22:23 schreef --Globe-- het volgende:
Ik irriteer me ook altijd aan die training-verslagen van hem met dat overdreven opgewekte toontje van 'm met een 'poetische' slotzin.
Sue Barker. Een ex-tennister. De BBC sucks bij sporten waar ze zelf niet presteren. Het schaatscommentaar wordt gedaan door een ex-wielrenner.quote:Op donderdag 23 februari 2006 22:23 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Bij de BBC hebben ze een blonde chick die bijvoorbeeld het zwemmen doet met de interviews... da's ten minste iemand die er verstand van heeft (ben d'r naam kwijt)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |