1 |
dat werkt jaquote:Op woensdag 1 maart 2006 14:52 schreef the_disheaver het volgende:
of:
[ code verwijderd ]
of
[ code verwijderd ]
of:
[ code verwijderd ]
uitleg: je hebt geen aanhalingstekens voor en na de value-waarde. Alleen een aanhalingsteken welke het einde van de echo weergeeft.
Dus of enkele aanhalingstekens waardoor je de dubbele niet te hoeft escapen, of dubbele aanhalingstekens, en de dubbele aanhalingstekens voor het HTML escapen. Of alleen voor de echoén van de value php gebruik, de rest in normale html (zonder te echo'en)
1 |
1 2 | extension=php_mysql.dll <- enabled |
1 2 3 | {elks teken incl newline} </div> |
1 |
1 2 3 | <div id="MCaddtion"> |
Dus /ene regel.*volgende regel/s werkt over meerdere regels.quote:s (PCRE_DOTALL)
If this modifier is set, a dot metacharacter in the pattern matches all characters, including newlines. Without it, newlines are excluded. This modifier is equivalent to Perl's /s modifier. A negative class such as [^a] always matches a newline character, independent of the setting of this modifier.
quote:Op dinsdag 28 februari 2006 14:52 schreef user931989 het volgende:
Ik heb een HTML-documentje, dat uit een rss-feed geparsed wordt.
In die rss-feed staat echter voor elke ' en " een backslash.
Nu include ik dat html-document in een php, maar het lukt mij niet om die backslashes weg te krijgen.
Normaal zou ik dit met str_replace doen, maar door die include lukt dat niet.
Hoe kan dit wel?
quote:Op dinsdag 28 februari 2006 15:09 schreef ikke_ook het volgende:
door die html-file in te lezen met fopen en hem dan als string te behandelen?
Kan niemand mij helpen?quote:Op dinsdag 28 februari 2006 15:17 schreef user931989 het volgende:
Als ik hem met fopen inlees krijg ik dit te zien:
Resource id #2
misschien komt dat doordat het in hetzelfde php-document ook verwerkt wordt
file_get_contentsquote:Op woensdag 1 maart 2006 20:08 schreef user931989 het volgende:
Kan niemand mij helpen?
helemaal afhankelijk van wat je doet...quote:Op donderdag 2 maart 2006 02:26 schreef Tijn het volgende:
Wat is een beetje normale tijd waarin een script wordt uitgevoerd?
Of beter gezegd, als een script er langer dan hoeveel micro/milliseconden over doet, moet ik de boel nodig eens optimaliseren?
Nee.quote:Op donderdag 2 maart 2006 14:46 schreef blieblie het volgende:
ff domme vraag, maar waarom worden er in de bestandsnamen van includes de subextensie "inc" gebruikt. Dus dat je krijgt config.inc.php ipv. config.php .
Zitten daar meer voordelen aan dan alleen het kunnen herkennen van includes aan de bestandsnaam?
Dat hangt af van de machine waarop je script draait, de snelheid van de databaseserver waarmee je een verbinding hebt, en zo nog een paar honderd variabelen. Als je script bij normaal gebruik (geen zware zoekactie oid) merkbaar traag is (~ >100 ms) dan wordt het misschien tijd om uit te zoeken hoe dat komt.quote:Op donderdag 2 maart 2006 02:26 schreef Tijn het volgende:
Wat is een beetje normale tijd waarin een script wordt uitgevoerd?
Of beter gezegd, als een script er langer dan hoeveel micro/milliseconden over doet, moet ik de boel nodig eens optimaliseren?
Ben nog totaal niet thuis in PHP maar het lijkt mij dat dat soort dingen gewoon van de PC van de gebruiker afhangt? Op jouw AMD 3000+ zal het ws wel sneller dan 7ms zijn maar als je nog op een 1000+ draait...quote:Op donderdag 2 maart 2006 17:29 schreef Tijn het volgende:
Ik snap dat het van vanalles afhangt, maar ik heb werkelijk geen idee wat "normaal" is. Ik heb een openingpagina gemaakt met 2 queries en wat for-lussen die zichzelf in 7 ms op het scherm zet. Ik vroeg me af of dat redelijk is. Maar ik begrijp dat je pas bij merkbare traagheid actie moet ondernemen en dat er geen algemene regel is in de trant van "als je pagina niet binnen 10 ms rendert is er wat mis" ofzo.
Nee. PHP draait op de server.quote:Op donderdag 2 maart 2006 17:33 schreef DaFan het volgende:
[..]
Ben nog totaal niet thuis in PHP maar het lijkt mij dat dat soort dingen gewoon van de PC van de gebruiker afhangt? Op jouw AMD 3000+ zal het ws wel sneller dan 7ms duren maar als je nog op een 1000+ draait...
Foutmelding die ik dus krijg is:quote:Op woensdag 1 maart 2006 18:35 schreef DaFan het volgende:
Korte vraag, kheb de FAQs ed al doorgelezen en het idee is me duidelijk, maar ik krijg het niet aan de praat.
Het gaat om het áan de praat krijgen van MySQL functions in PHP 5 (Dit).
Nu heb ik gevolgd wat er allemaal staat, maar mysql_connect weigert te werken.
Voor de goede orde, mijn map waar php is geinstalleerd is:
1 C:/php
php.ini staat in de WINDOWS map op de C:/schijf en daar zijn de volgende dingen gewijzigd:
1
2extension_dir = "C:\php"
extension=php_mysql.dll <- enabled
De libmysql.dll is toegevoegd én aan de Windows/system map en ik heb via de Omgevingsvariabelen C:/php als PATH aangegeven.
Kan iemand mij simpel en stap voor stap uitleggen wat er moet gebeuren binnen PHP 5 om MySQL functions aan de praat te krijgen?
Bedankt, en excuses dat ik er niet uitkom
1 |
15x ongeveerquote:Op donderdag 2 maart 2006 17:56 schreef JeRa het volgende:
@DaFan
Don't slap me with a trout, maar heb je de Apache webserver opnieuw gestart?
Waarom download je geen compleet pakket zoals bijvoorbeeld appserv? Dan hoef je niets te configureren. Installeren en draaien maarquote:
Heu das wel verdomde handig. Als je die installed werken ze dan direct met elkaar ? Dus PHP in Apache en MySQL zonder dat je ini's hoeft te verschuiven enzo?quote:Op donderdag 2 maart 2006 18:39 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Waarom download je geen compleet pakket zoals bijvoorbeeld appserv? Dan hoef je niets te configureren. Installeren en draaien maar
Jaquote:Op donderdag 2 maart 2006 18:43 schreef DaFan het volgende:
[..]
Heu das wel verdomde handig. Als je die installed werken ze dan direct met elkaar ? Dus PHP in Apache en MySQL zonder dat je ini's hoeft te verschuiven enzo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |