Moet dat dan .. .?quote:Op zaterdag 18 februari 2006 23:21 schreef APK het volgende:
[..]
Ik hoop dat je zelf wel snapt wat je schrijft.
Daar heb je eigenlijk wel gelijk in, nu weten we niet wat er morgen op het menu staat.quote:Op zaterdag 18 februari 2006 23:24 schreef PH52 het volgende:
Moet dat dan .. .?
Ik, for one, zit al de hele avond in dit topic om een glimp van haar op te vangen, als ik die moeite neem, en zij een snipperdag, dan had ik dat toch ff moeten weten, of niet ?
Hey Roel, tof man dat je en kijkje komt nemen...en ga de discussie maar aan hoor, valt uiteindelijk reuze mee, niet iedereen hier op fok is zo erg als het lijkt maar heel veel die erg grof waren posten niet meer omdat BB afgelopen is, en ik had al gevraagd of LS die foto niet meer wou plaatsen, 1x is leuk en ja iedereen weet nu de grote van je ... maar ik had al gezegd dat dat niks hoeft te zeggenquote:Op zaterdag 18 februari 2006 14:34 schreef deMachinist het volgende:
Hey Tanja!!!...ik hoorde dat je hier wel eens berichten achterlaat en dat dit wel een bonte site is... Heb ook veel over mezelf terug gelezen... Wat zijn ze erg hiero!!! hehe... Zou wel graag de discussie aangaan met een aantal... Die naaktfoto van mij is ook echt te bont... Shock!!! Wat moet iedereen wel niet denken van mij!! Mischien moet ik maar een nieuwe naaktfoto maken waar ik wel glorieus opsta.. FOK = SHOCK voor iemand die net het huis uitkomt... hoop dat mensen die veel commentaar op mij gehad hebben dit lezen en reageren... Lijkt me lachen om wat van gedachten te wisselen... Ik hoor het wel... Groeten Roel...
quote:Op zaterdag 18 februari 2006 19:22 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
het is 'm echt hoorhet antwoord op die vraag van Tanja was joint, dus ik denk niet meer dat Roeland zich hoeft te bewijzen
![]()
quote:Op zondag 19 februari 2006 01:02 schreef Kimske het volgende:
[..]
Nee, zegt zegt tegen iedere kloon 'hoi Roel'
![]()
Heej wijfie, ook weer ff in je hol ?quote:
quote:Op zondag 19 februari 2006 01:02 schreef Kimske het volgende:
[..]
Nee, zegt zegt tegen iedere kloon 'hoi Roel'
![]()
Jaaah vertel vertel!quote:Op zondag 19 februari 2006 01:07 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Heej wijfie, ook weer ff in je hol ?hoe was je verjaardag en wat heb je allemaal voor leuks gekregen
quote:Op zondag 19 februari 2006 01:09 schreef Kimske het volgende:
[..]
Jaaah vertel vertel!
een echte josti-flip???
Ben je een van de weinigein hier op FOKmaar ik vind Joost ook lief hoor, Tan ook, ja he? Tan :p
( heb persoonlijk niets tegen Joost, ik mag em wel)
was wel gezellig, ik vier het nooit zo uitbundig, voorheen ging ik altijd lekker op stap savonds maar dat kan niet meer, heb mn ouders natuurlijk op visite gehad, mn broertje en zusje en nog een paar en dat was reuze gezellie, geld gekregen maar dat bewaren mn ouders ff voor als ik ga verhuizen en wat mooie planten gekregen voor mn woonkamerquote:Op zondag 19 februari 2006 01:07 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Heej wijfie, ook weer ff in je hol ?hoe was je verjaardag en wat heb je allemaal voor leuks gekregen
o joh dat geeft niet, ik had al gezegd dat veel dingen terecht waren, en ik kan wel tegen een stoot anders was ik hier niet, ik neem je niks kwalijk hoor, ik doe erg mn best en de enige die telt natuurlijk is Jos, dankje voor het complimentquote:Op zondag 19 februari 2006 01:07 schreef Kimske het volgende:
Hee Tan! Ik wil trouwens nog wel ff zeggen, ondanks dat ik ook op je gevloekt heb ooit, dat ik echt wel respect voor je heb hoe je alles aanpakt hoor, je maakt er t beste van, en dat kan niet iedereen zeggen in zo'n ($&@# situatie! Toppie meid!
jostiflipquote:Op zondag 19 februari 2006 01:09 schreef Kimske het volgende:
[..]
Jaaah vertel vertel!
een echte josti-flip???
( heb persoonlijk niets tegen Joost, ik mag em wel)
Dat vind ik ook zo goed aan je, je zet je hele leven om voor dat mooie meidje. Zijn genoeg anderen die geen stap wijken als ze een kindje hebben!quote:Op zondag 19 februari 2006 01:18 schreef tann het volgende:
[..]
o joh dat geeft niet, ik had al gezegd dat veel dingen terecht waren, en ik kan wel tegen een stoot anders was ik hier niet, ik neem je niks kwalijk hoor, ik doe erg mn best en de enige die telt natuurlijk is Jos, dankje voor het compliment![]()
Ben je echt zo erg dat je het aan je ouders in bewaring moet geven omdat je anders lekker gaat shoppen met dat geld?quote:Op zondag 19 februari 2006 01:15 schreef tann het volgende:
geld gekregen maar dat bewaren mn ouders ff voor als ik ga verhuizen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |