FOK!forum / Muziek / Volcano!
Bosbeetlevrijdag 17 februari 2006 @ 03:22
Dit album stond een tijdje terug in de luisterpaal en ik vond het geweldig. Wel een beetje raar dat ik hem in geen enkele winkel kon vinden. Dus heb ik hem uiteindelijk maar gedownload. Wat blijkt het album komt pas 20 februari uit! Hmm dan alsnog maar kopen.

Het is een album dat klinkt tja de zanger klinkt als matt belllamy van muse maar dan met een soort erm.. johny rotten in hem die eruit wil ! Verder heeft het allerlei psychedelische invloeden die neigen naar de mars volta maar dan vanuit een iets meer indie standpunt. Al met al een geweldige combi een album dat steeds lekkerder klinkt !



hij is dus bijna uit

http://www.volcanoisaband.com/

op de site staat het boekje ook al helemaal als je het eenmaal hebt gehoord snap je de fafafafafafafafafa's

okay eens kijken hoeveel mensen het met me eens zijn als dit album eenmaal uit is !
turnpikevrijdag 17 februari 2006 @ 12:53
De afzonderlijke nummers kunnen me erg bekoren, maar als je er 2 achter elkaar gehoord hebt ben je gewoon moe

Sommige nummers klinken gewoon echt als een beautiful seizure, ik hou ze zeker in de gaten.
newbiedoobiedoovrijdag 17 februari 2006 @ 13:01
Vulcano!
Bosbeetlevrijdag 17 februari 2006 @ 15:30
quote:
Op vrijdag 17 februari 2006 13:01 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Vulcano!
[afbeelding]
nee niet als je haar maar goed zit
Bosbeetlewoensdag 22 februari 2006 @ 16:34
kickje het album is inmiddels uit.. Ik moet gauw een keer de stad in om hem op te zoeken
TrenTsvrijdag 17 maart 2006 @ 02:56
Jammer van de titel.
Bosbeetlevrijdag 17 maart 2006 @ 03:53
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 02:56 schreef TrenTs het volgende:
Jammer van de titel.
hoezo ?
Knipvrijdag 17 maart 2006 @ 09:27
Vertel eens wat meer over Volcano, is het een beetje van dit een een beetje van dat?
turnpikevrijdag 17 maart 2006 @ 10:29
Nee, het is vrij consistente spazz-rock, doet mij een beetje denken aan radiohead à la hail to the thief qua melodie. Het heeft een vrij sterke eigen smoel.
Knipvrijdag 17 maart 2006 @ 11:06
Spazz-rock

*kijkt even op Google en komt uit op Showbread, soort alternatieve rock blijkbaar*

Een mens is nooit te oud om iets te leren. Ik zal eens gaan rondneuzen of ik wat muziek kan vinden van deze band.
koenimexvrijdag 17 maart 2006 @ 12:28
Klinkt interessant (de beschrijving, ik heb nog niets gehoord )
turnpikevrijdag 17 maart 2006 @ 13:59
Op de site, die bosbeetle gepost heeft, staan audio-fragmenten in goede kwaliteit, luister maar naar Apple or a Gun of Easy Does It, dan begrijpt u de omschrijving.
Bosbeetlevrijdag 17 maart 2006 @ 15:44
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 11:06 schreef Knip het volgende:
Spazz-rock

*kijkt even op Google en komt uit op Showbread, soort alternatieve rock blijkbaar*

Een mens is nooit te oud om iets te leren. Ik zal eens gaan rondneuzen of ik wat muziek kan vinden van deze band.
als je het luistert snap je gelijk wat hij bedoel het klinkt gewoon erm ja spastisch
Bosbeetlevrijdag 17 maart 2006 @ 15:45
* Bosbeetle heeft het album inmiddels maar jullie wisten al dat ik het goed vond
Bosbeetledonderdag 7 december 2006 @ 22:08
Zomaar een schopje .. Ik hoor het album nog en het blijft erg lekker doch avontuurlijk. Wat een heerlijke plaat wat mij debreft toch 1 van de top releases van 2006 ondanks al het geweld van tool, peeping tom, tom waits(al staat die ook erg erg hoog) is dit beatifull seizure toch wel een juweeltje



[/kick]
Bosbeetlevrijdag 29 februari 2008 @ 16:43
Volgens hun myspace komt de nieuwe cd "paperwork" er snel aan
bartridvrijdag 29 februari 2008 @ 18:15
Ik erger me aan die dubbel l in de titel
Bosbeetlevrijdag 29 februari 2008 @ 20:39
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 18:15 schreef bartrid het volgende:
Ik erger me aan die dubbel l in de titel [afbeelding]
excuses
Bosbeetlezaterdag 21 februari 2009 @ 12:37
De nieuwe cd Paperwork is erg okay, ze lijken iets meer gefocust maar het chaotische element zit er nog in. Er lijkt iets meer tijd besteed te zijn aan de teksten en ze zijn iets hoorbaarder en wat minder fafafafafafafa. Kortom erg leuke cd maar iets minder verassend als beautiful seizure