Die bovenste is echt supertofquote:Op donderdag 16 februari 2006 15:31 schreef Ruzbeh het volgende:
Megaton!!!
[afbeelding]
Kijk eens wat hier staat:
[afbeelding]
Dat grijze ding is dus eigelijk een power supply in de vorm van een standaard waar je je Revolution kan opzetten.Leuk bedacht, IMO.
Alleen om op te laden dan, toch?quote:Op donderdag 16 februari 2006 15:33 schreef Tain het volgende:
[..]
Dan moet ie dus ook wel rechtop staan
Revolution heeft geen batterijquote:
Ja, dat is dus wel een beetje suf. Hangt er zo'n standaard bij.quote:Op donderdag 16 februari 2006 15:55 schreef BMH het volgende:
Revolution heeft geen batterij.
Mijn theorie: De standaard gaat in het stopcontact. Vanuit het standaard komt een (uittrekbaar) stekkertje naar de revolution zelf. Als je de Revolution horizontaal wil leggen haal je em uit het standaard.. Alleen moet de standaard nog wel in de buurt van de revolution blijven omdat ze aan elkaar vast zitten via het snoer.
Nee, bedenk maar, waarom zou een home console een accu moeten hebben? En als er al een accu in zou komen te zitten, hoe lang/kort gaat deze dan mee? En waar haal je de stroom voor je TV vandaan als er een accu in zou zitten?quote:
Aan een console hangt sowieso altijd een power supply bij, deze keer is het alleen in de vorm van een standaard.quote:Op donderdag 16 februari 2006 15:58 schreef speknek het volgende:
[..]
Ja, dat is dus wel een beetje suf. Hangt er zo'n standaard bij.
Ja maar om elke keer dingen te doen omdat het altijd al zo is is nintendo niet al te goed in. Dus wat nou als het niet waar is. Wat nu als hij wel een accu heeft.quote:Op donderdag 16 februari 2006 16:02 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Aan een console hangt sowieso altijd een power supply bij, deze keer is het alleen in de vorm van een standaard.
Ga aub nu niet doorlullen om stomme fictieve onderdelen als een Accu.. Slaat toch nergens op dat er een accu inzit.quote:Op donderdag 16 februari 2006 16:07 schreef Ruzbeh het volgende:
Een accu in de Revolution is een grote ruimte verspilling, IMO, daar is teveel energie voor nodig dus dat is niet mogelijk. Nou ja, wel mogeljik, niet praktisch.
Sorry hoor.quote:Op donderdag 16 februari 2006 16:08 schreef BMH het volgende:
[..]
Ga aub nu niet doorlullen om stomme fictieve onderdelen als een Accu.. Slaat toch nergens op dat er een accu inzit.
Er is mij gezegd dat er niks nuttigs in staat en omdat ik nogal lui ben ga ik het niet lezen.quote:Op donderdag 16 februari 2006 16:12 schreef Tware het volgende:
hebben jullie dat stukje van die 'basketbal' game gelezen.
Of er komt gewoon een aparte kabel daarvoor.quote:Op donderdag 16 februari 2006 16:02 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Aan een console hangt sowieso altijd een power supply bij, deze keer is het alleen in de vorm van een standaard.
Dan kan je overal ter wereld spelen zonder dat je een tv hebt en als je wel een werkende tv hebt dan heb je ook stroom voor je revquote:Op donderdag 16 februari 2006 16:04 schreef disjfa het volgende:
[..]
Ja maar om elke keer dingen te doen omdat het altijd al zo is is nintendo niet al te goed in. Dus wat nou als het niet waar is. Wat nu als hij wel een accu heeft.
Ik ben het er mee eens dat het me een vreemde mogenlijkheid is, maar het is er wel een die me even laat denken en vragen wat als
Het lijkt mij volkomen zinloos en ook een verspilling van geld om een power supply de capaciteit te geven om twee Revolutions aan te kunnen.quote:Op donderdag 16 februari 2006 16:32 schreef disjfa het volgende:
Meerdere revs aansluiten op 1 powersuply.
Zolang je ontopic blijft!quote:Op donderdag 16 februari 2006 16:39 schreef disjfa het volgende:
Ik denk gewoon graag over vreemde dingen
Dat kan af en toe wel handig zijn ja. Maar ik denk niet dat ze goedkoop zullen zijn, als ze los te koop zullen zijn.quote:Op donderdag 16 februari 2006 16:50 schreef H.Flick het volgende:
Ik vind het wel grappig dat de standaard de PSU is. Als je dan ook losse PSU's kan kopen kan je je revolution makkelijk meenemen naar een andere TV. Handig voor als je vriendin weer eens suffe soaps wil kijken.
Mij lijkt het wel wat.
Als het even dik en lang is als 3 DVD hoesjes moet het wel lukken (grote oppervlakte dus genoeg hitte dissipatie).quote:Op donderdag 16 februari 2006 16:52 schreef speknek het volgende:
Is dat eigenlijk wel verstandig, met de hitte die het genereert?
Kreeg je ook niet nog sensors naast je televisie of heb ik dat gedroomd?quote:Op donderdag 16 februari 2006 16:50 schreef H.Flick het volgende:
Ik vind het wel grappig dat de standaard de PSU is. Als je dan ook losse PSU's kan kopen kan je je revolution makkelijk meenemen naar een andere TV. Handig voor als je vriendin weer eens suffe soaps wil kijken.
Mij lijkt het wel wat.
Je hebt gelijk. Dan moet je die maar op de PSU aan kunnen sluiten en ook extra kunnen kopen.quote:Op donderdag 16 februari 2006 16:54 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Kreeg je ook niet nog sensors naast je televisie of heb ik dat gedroomd?
Als de Revolution links van je tv staat moet je nog een sensor rechts van je tv hebben.quote:Op donderdag 16 februari 2006 16:54 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Kreeg je ook niet nog sensors naast je televisie of heb ik dat gedroomd?
http://www.joystiq.com/20(...)ith-your-revolution/quote:Today, Nintendo announced the inclusion of a web browser for its portable powerhouse, the DS. Naturally, if the DS is getting web surfing capability, wouldn't the Revolution also see some of that action? According to Nintendo Gal, who thought to phone NOA to get the official word. According to the voice on the other line, "Revolution owners will have the option to purchase that functionality."
It seems fitting, but no concrete details have yet to be announced. We are hesitant to call this a confirmation, as the information came from a phone operator and not a higher-up (Shiggy, Iwata, or Reggie). With GDC and E3 coming up, though, that all could soon change.
quote:revmote + voice recognition omg
NINTENDO INVENTS THE INTERNET
Nintendo invents the internet? Wtf? Zo'n uitspraak kan echt nietquote:Op donderdag 16 februari 2006 17:08 schreef Xrenity het volgende:
[..]
http://www.joystiq.com/20(...)ith-your-revolution/
[..]
And he saw that it was goooood.quote:Op donderdag 16 februari 2006 17:12 schreef Retuobak het volgende:
Al Gore heeft het internet uitgevonden, niet Nintendo
Dat lijkt me wel cool en dat zie ik eigelijk wel gebeuren. Het is niet zo moeilijk aangezien het apparaat zich kan aansluiten op het internet.quote:Op donderdag 16 februari 2006 17:08 schreef Xrenity het volgende:
[..]
http://www.joystiq.com/20(...)ith-your-revolution/
[..]
Nintendo wilde al sinds 2004 meer dan alleen games hoor. Zolang mensen die alleen games willen spelen niet betalen voor iets wat ze niet willen.quote:Op donderdag 16 februari 2006 17:21 schreef H.Flick het volgende:
Bij Sony en Microsoft was het bekend, dat deden ze al tijdens de huidige (vorige) generatie. Maar Nintendo bleef toen nog stuf volhouden dat een console alleen voor games moest zijn. Ook bij de DS en de PSP zag je dat nog. Eigenlijk is het omgeslagen sinds de aankondiging van de browser voor de DS![]()
Jij hebt een 360 in huis..quote:Op donderdag 16 februari 2006 17:34 schreef Notorious_Roy het volgende:
XBOXPLAYSTATION
NINTENDO FTW
quote:Op donderdag 16 februari 2006 17:34 schreef Notorious_Roy het volgende:
XBOXPLAYSTATION
NINTENDO FTW
Als je de emoticons weglaat:quote:
quote:Op donderdag 16 februari 2006 17:34 schreef Notorious_Roy het volgende:
XBOX, PLAYSTATION, NINTENDO FTW
Dat snap ik ook niet helemaal. Wat is het verschil tussen een power supply die er direct onderzit en een Revolution die iets hoger is met een ingebouwde power supply?quote:Op donderdag 16 februari 2006 15:42 schreef pkwarts het volgende:
Als het een standaard is, maar ook de power supply...waarom zit het er dan niet gewoon aan vast?
kut Fok!quote:Op donderdag 16 februari 2006 18:06 schreef Fliepke het volgende:
een gouden kikker
WAT EEN BAK
HAHAHAHA
Nee, kut imageshack.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |