Daar hoef je echt niet helemaal voor naar Kroatie hoor.quote:Leuk stadje met lekkere tentjes om iets te eten, met leuke winkels, iets van een strand, gezellige terrasjes en leuke discotheek met goede muziek.
let wel, dit is niet goedkoop en je moet het reserveren. De overtocht duurt 1 a 2 uur en je hebt dan nog iets van 8 uur in Venetie en je moet met die boot terug (enkele reis was niet mogelijk toen ik er was). Ik ging trouwens rechtstreeks vanuit Porec naar Venetie?quote:Op woensdag 15 februari 2006 14:12 schreef Thegeronimo het volgende:
Je bent snel in Venetie met de boot via Rovinj
Het verschilt helemaal niks van Nederland. De chauffeur spreekt alleen geen nederlands. En met die Stena Line achtige boot naar Venetië is echt wel de moeite waard, die stad is prachtig. Een boottochtje van enkele uurtjes is dan echt geen probleem wanneer je met gezellige mensen bent. Wel reserveren idd.quote:Op woensdag 15 februari 2006 14:11 schreef snoekiesnoek het volgende:
In rovinj is niet zoveel uitgaan en met de bus daar wil je echt niet, dat is heel anders dan in nederland en niet echt veilig.
Mmm, ik heb 1 keer een half dronken chauffeur gehad en 1 keer reed de chauffeur bijna van de berg afquote:Op woensdag 15 februari 2006 14:55 schreef DeStedebouwer het volgende:
[..]
Het verschilt helemaal niks van Nederland. De chauffeur spreekt alleen geen nederlands.
Het is inderdaad de moeite wel waard, maar kies wel een dag met rustig weer uit of eet niet teveel voordat je weer teruggaatquote:En met die Stena Line achtige boot naar Venetië is echt wel de moeite waard, die stad is prachtig. Een boottochtje van enkele uurtjes is dan echt geen probleem wanneer je met gezellige mensen bent. Wel reserveren idd.
Deze; http://www.venezialines.it/index.htm Zo'n zelfde als Stena Line, je mag de boot niet uit want dan waai je weg, zo rap is iequote:Op woensdag 15 februari 2006 15:05 schreef snoekiesnoek het volgende:
[..]
Mmm, ik heb 1 keer een half dronken chauffeur gehad en 1 keer reed de chauffeur bijna van de berg af![]()
Ook 3 keer een noodstop meegemaakt met een bus omdat een of andere halfgare ging inhalen terwijl dat niet kon en bijna tegen ons aanreed. Ik vertrouw het daar niet meer hoor met die bus, zeker niet in de nacht.
[..]
Het is inderdaad de moeite wel waard, maar kies wel een dag met rustig weer uit of eet niet teveel voordat je weer teruggaatHad jij ook zo'n soort grote speedboot? Of had jij een soort cruise ship?
quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:24 schreef DeStedebouwer het volgende:
[..]
Deze; http://www.venezialines.it/index.htm Zo'n zelfde als Stena Line, je mag de boot niet uit want dan waai je weg, zo rap is ie![]()
probeer als je een euro of 200 over hebt ook een paar dagen naar de hoofdstad te gaan, dat vond ik nog wel 10 keer leuker dan porec e.d. (ben niet echt een strandman).quote:Op donderdag 16 februari 2006 15:02 schreef Miss_Candy het volgende:
Pfff, ik vind het nog steeds erg moeilijk.
Maar alvast bedankt voor de tips!
Tips zijn natuurlijk nog steeds welkom![]()
Het maakt niet zoveel uit, als je een beetje actief bent ben je toch overdag veel weg, dan kom je overal. En 's avonds trouwens ook. Als je de hele dag aan het strand wil liggen zou ik gewoon een appartementje of camping zoeken die dicht bij het strand en centrum ligt. In welke plaats dan ook.quote:Op donderdag 16 februari 2006 15:02 schreef Miss_Candy het volgende:
Pfff, ik vind het nog steeds erg moeilijk.
Maar alvast bedankt voor de tips!
Tips zijn natuurlijk nog steeds welkom![]()
krenterinquote:Op maandag 1 mei 2006 16:33 schreef suuzepluus het volgende:
ik zat ook aan Porec of Rovinj te denken...
heeft er iemand ook nog ervaring met Novigrad en het eiland KRK?
ik ga ook met de auto, we willen zo 2,5 - 3 weken gaan... en dan een klein weekje in elk plaatsje blijven. maar niet te duur uiteraard :-)
hoe duur is het om met de boot naar Venetie te gaan?
50 euro. En dan zit er een gids bij meen ik voor een stadswandeling. Oh en ook nog een tientje voor een 2e boot. Gondelen (smalle grachten) en taxiboot (boot die over die rivier dwars door de stad vaart) kosten ook een paar tientjes.quote:Op maandag 1 mei 2006 16:33 schreef suuzepluus het volgende:
ik zat ook aan Porec of Rovinj te denken...
heeft er iemand ook nog ervaring met Novigrad en het eiland KRK?
ik ga ook met de auto, we willen zo 2,5 - 3 weken gaan... en dan een klein weekje in elk plaatsje blijven. maar niet te duur uiteraard
hoe duur is het om met de boot naar Venetie te gaan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |