dat is niets meer dan ervaring opdoen.quote:op woensdag 28 april 2010 00:03 schreef karasta het volgende:
hoe train je je druk meter in je oren? als ik maar een beetje diep ga beginnen mijn oren fucking pijn te doen terwijl mijn bilmaat veel dieper kan.
en hoe diep je onder water bent.. in bad zul je het langer uithouden dan in een zwembad op 1.5 meter diepquote:op woensdag 28 april 2010 01:28 schreef 08gnot. het volgende:
laatste keer dat ik het in bad probeerde, 2m30 of zo.hangt ervan af hoe warm ik het heb en hoeveel dorst ik heb, en of ik zout gegeten heb.
ik was met m'n hoofd gewoon boven water hoor, maar ik had niks beters te doen dan stilliggenquote:op woensdag 28 april 2010 01:29 schreef thekid het volgende:
[..]
en hoe diep je onder water bent.. in bad zul je het langer uithouden dan in een zwembad op 1.5 meter diep
tenzij je een heel diep bad hebt thuis![]()
dan moet jeh et joey-style doenquote:op woensdag 28 april 2010 01:32 schreef 08gnot. het volgende:
[..]
ik was met m'n hoofd gewoon boven water hoor, maar ik had niks beters te doen dan stilliggen
weet ik, dan lukt het ook een stuk korter.quote:op woensdag 28 april 2010 01:37 schreef thekid het volgende:
[..]
dan moet jeh et joey-style doen![]()
![]()
maar dieper onder water heeft met de druk op je lichaam/ longen te maken
wtf! een bug, de naam van de grootste fokker is omgedraaid en zijn plaatje is kapot?quote:op woensdag 28 april 2010 01:39 schreef 08gnot. het volgende:
[..]
weet ik, dan lukt het ook een stuk korter.met zwemmen kan ik m'n adem maar een paar seconden inhouden onderwater.
dat lijkt me meer met spiermassa/zuurstofopname dan met druk te maken hebbenquote:op woensdag 28 april 2010 01:39 schreef 08gnot. het volgende:
[..]
weet ik, dan lukt het ook een stuk korter.met zwemmen kan ik m'n adem maar een paar seconden inhouden onderwater.
en daar registreer je je voor?quote:op dinsdag 2 november 2010 21:40 schreef ademinhoud het volgende:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
nou das mijn poging, niet echt veel soeps
ik heb wel eens over de 2,5 minuut gezeten.quote:op dinsdag 2 november 2010 22:05 schreef hooidraad het volgende:
poging 1: 41 seconden
poging 2: 41 seconden
poging 3: 42 seconden
ik maak al vorderingen.
ik ook, zonder oefening. goed ontspannen en vooral niet eraan denken dat je je adem aan het inhouden bentquote:op dinsdag 2 november 2010 22:08 schreef demon_hunter het volgende:
[..]
ik heb wel eens over de 2,5 minuut gezeten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |