Goede toevoeging.quote:Op woensdag 8 februari 2006 11:32 schreef Silmarwen het volgende:
Als je fel tegen bent kun je denk ik verhuizen. Er is een wet op bescherming van religie, namelijk die van de vrijheid van meningsuiting de de wet op discriminatie. In beide staat dat religie of andere levensovertuigingen niet beledigd mogen worden en dat je ze mag uitoefenen wanneer je dat wil en hierover je mening mag geven.
Maar nu komt het essentiele stuk die iedereen lijkt te vergeten behoudens ieder verantwoordelijkheid van de wet. Kortom zolang je geen andere wetten doorkruist geldt die wet en die berscherming. Atheisme valt gewoon onder levensovertuiging en geniet dezelfde privileges.
maar dit is bewust gedaan , aan deze soort dingen kan worden opgetredenquote:Op woensdag 8 februari 2006 11:33 schreef Poncho het volgende:
[..]
En ik zou ook graag zien dat er geen criminaliteit meer is, geen verkeersovertredingen en kleine roze konijntjes vrij door de straten kunnen huppelen.
Maar helaas, sommige dingen zullen nooit gebeuren.
wat is dar al Harb ????quote:Op woensdag 8 februari 2006 11:34 schreef Panzerknacker het volgende:
[..]
Over waarden gesproken, hoe sta jij tegenover dar al harb? Jij bent immers voorstander van een groot islamitisch rijk en hoe sta je ertegenover dat landen als Frankrijk Belgie en waarschijnlijk ook Nederland als zodanig gemarkeerd zijn in de islamitische wereld?
Dat mag ook en vind je dat je het te ver gaat dan stap je naar de rechteren die bepaalt het vervolgens . Respecteer dąt.nou eens.quote:Op woensdag 8 februari 2006 11:33 schreef Meki het volgende:
[..]
Dat weten de mensen nu niet . iedereen denkt dat je iedereen mag beledigen . en dat heeft erg gevolgen voor later
Hoe bedoel je gemarkeerd ?quote:Op woensdag 8 februari 2006 11:34 schreef Panzerknacker het volgende:
[..]
Over waarden gesproken, hoe sta jij tegenover dar al harb? Jij bent immers voorstander van een groot islamitisch rijk en hoe sta je ertegenover dat landen als Frankrijk Belgie en waarschijnlijk ook Nederland als zodanig gemarkeerd zijn in de islamitische wereld?
yup, let op alle moslims die niet meer openlijk over straat kunnen, de moskeeėn die massaal afgebroken worden, zelfs t-shirts met een lichtelijk arabisch tintje worden verbrand!quote:Op woensdag 8 februari 2006 11:34 schreef Meki het volgende:
[..]
Het is ook een zwaktebod wat Europa doet massaal beledigen van een geloof
De overheid moet het gaan oplossen zoals het verbod opstellen van beledigen een bepaalde bevolkingsgroep in hun waardequote:Op woensdag 8 februari 2006 11:36 schreef Klummie het volgende:
[..]
Dat mag ook en vind je dat je het te ver gaat dan stap je naar de rechteren die bepaalt het vervolgens . Respecteer dąt.nou eens.
Ik ga echt geen afstand nemen van een paar spotprentjes over een sprookje, terwijl het MO al tijden lang spotprenten over joden publiceert.quote:Op woensdag 8 februari 2006 11:35 schreef Meki het volgende:
[..]
maar dit is bewust gedaan , aan deze soort dingen kan worden opgetreden
hier kan men massaal afstand van nemen . En ik had dat graag gezien in van plaats van goedkeuren daarvan![]()
quote:Op woensdag 8 februari 2006 11:38 schreef Panzerknacker het volgende:
[..]
Dat is datgene wat jij aangegeven hebt dat je wilt.
vertelquote:Op woensdag 8 februari 2006 11:28 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
wil je dat echt? Ben je vergeten wat er in Tsetsjeniė gebeurt?
Dar al-Harb (“house of war”) is a location where Muslims are not in control and Muslim law is not in effect. Dar al-Harb can also refer to a human’s inner struggle to accept the will of God.quote:
net te laatquote:Op woensdag 8 februari 2006 11:39 schreef Poncho het volgende:
[..]
Dar al-Harb (“house of war”) is a location where Muslims are not in control and Muslim law is not in effect. Dar al-Harb can also refer to a human’s inner struggle to accept the will of God.
Hoiquote:
wat moet ik daarmee ?quote:Op woensdag 8 februari 2006 11:39 schreef Poncho het volgende:
[..]
Dar al-Harb (“house of war”) is a location where Muslims are not in control and Muslim law is not in effect. Dar al-Harb can also refer to a human’s inner struggle to accept the will of God.
mensen die zo denken zijn voorstander van beledigen mensen in hun waardequote:Op woensdag 8 februari 2006 11:39 schreef Poncho het volgende:
[..]
Ik ga echt geen afstand nemen van een paar spotprentjes over een sprookje, terwijl het MO al tijden lang spotprenten over joden publiceert.
Ik denk dat er meer mensen zo over denken.
De joden hoor je nooit over die spotprentjes maar de moslims moeten er meteen een hele rel van maken. Het is de wereld op z'n kop als we nu opeens allemaal afstand zouden nemen van wat lijntjes op een vel papier.
Een groot islamitisch rijk.quote:
Dealquote:Op woensdag 8 februari 2006 11:40 schreef Poncho het volgende:
[..]
Hoi![]()
Volgende keer mag jij weer interessant met quotes gaan strooien.
Godchristeneziele, it's like talking to a huge brick wall.quote:
Moslims die door de Russische overheid zo ongeveer vogelvrij zijn verklaard. Meer niet. Russische soldaten lopen daar ongestraft te moorden, plunderen, en verkrachten.quote:
Ik ben ook voorstander van mensen die de Nederlandse taal onder controle hebben. Daar hoor je mij ook niet over.quote:Op woensdag 8 februari 2006 11:42 schreef Meki het volgende:
[..]
mensen die zo denken zijn voorstander van beledigen mensen in hun waarde
Then stop talking. Don't feed the troll.quote:Op woensdag 8 februari 2006 11:42 schreef Poncho het volgende:
[..]
Godchristeneziele, it's like talking to a huge brick wall.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |