Waarom die selectiviteit: passen de andere voorbeelden niet in jouw straatje?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:52 schreef Jalu het volgende:
[..]
Een man die door de politie zonder enige reden bijna doodgetrapt wordt, vind ik, ook al is het geweld dat daarop volgde niet goed te keuren, een meer begrijpelijke reden tot boosheid dan een spotprentje.
Waarom eten moslims eigenlijk geen varkensvlees? Waarom is nu net dat vlees verboden?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:50 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Vlees is zo lekker? Moslims eten alleen geen varkensvlees. Rest mogen ze wel eten, dus wat dat betreft is het niet een echt iets waar ik wakker van lig.
[..]
Dan kijk ik liever 24 uur naar afbeeldingen van Mohammed en eet ik varkensvlees
![]()
Toch was het niet geheel zonder aanleiding, volgens mij werd hij al uren gevolgt door de politie en toen ze hem te pakken hadden werkte hij nog tegen ook. Okee dat rechtvaardigt het geweld niet maar het is niet zo dat hij een heilig boontje was.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:52 schreef Jalu het volgende:
[..]
Een man die door de politie zonder enige reden bijna doodgetrapt wordt, vind ik, ook al is het geweld dat daarop volgde niet goed te keuren, een meer begrijpelijke reden tot boosheid dan een spotprentje.
Is Meki echt dan? Ik begin steeds meer te denken aan een kaalkopje die de Islam in een kwaad daglicht wil stellen. Dat lukt hem aardig in ieder geval.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:18 schreef HiZ het volgende:
Ik heb een voorstel voor de verbetering van het imago van mohammedanen; iedereen gaat vanaf nu Meki negeren en ik schat zo in dat de waarderingscijfers met sprongen omhoog gaan.
Ik snap niet waarom ze het niet gedaan hebben, er ligt absoluut geen zwaar stigma op het belachelijk maken van christelijke figuren. Ze doen het al jaren, en zwaarder dan wat we met mohammed te zien kregen in de deense krant.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:52 schreef Triggershot het volgende:
Wat vindt jij eigenlijk van niet prenten van Jezus-prents?
Nie alleen voorl Moslims ook voor de Joden wat dat betreft, onrein beest enzo..quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:54 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Waarom eten moslims eigenlijk geen varkensvlees? Waarom is nu net dat vlees verboden?
Dan kijk je toch naar Cairon.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:54 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Waarom eten moslims eigenlijk geen varkensvlees? Waarom is nu net dat vlees verboden?
Maar waarom zijn ze volgens jou onrein? Bepaalde christenen eten trouwens ook geen varkensvlees maar dat terzijde.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:55 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Nie alleen voorl Moslims ook voor de Joden wat dat betreft, onrein beest enzo..
Nee hoor, ik begrijp alleen niet zo goed wat ze met de huidige discussie te maken hebben. En ik probeer aan te geven dat ik in sommige gevallen boosheid best begrijp, maar dat in dit geval de boosheid niet meer is dan de spreekwoordelijke stok om mee te slaan.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:53 schreef Umm-Qasr het volgende:
[..]
Waarom die selectiviteit: passen de andere voorbeelden niet in jouw straatje?
eerder iemand weigert de mening van een ander over te nemen, ik heb als kind ook een tijdje volgehouden dat sinterklaas wél bestond, nadat me werd verteld dat dat niet zo was.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:54 schreef FreedonNadd het volgende:
[..]
Is Meki echt dan? Ik begin steeds meer te denken aan een kaalkopje die de Islam in een kwaad daglicht wil stellen. Dat lukt hem aardig in ieder geval.
Dat is weer een treffende jaquote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:55 schreef FreedonNadd het volgende:
[afbeelding]
Hier kon ik ook wel weer om lachen.
ik ben bang om ottopic te gaan, maar zit een heel wetenschap achter, ik kom er nog wel x op terugquote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:56 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Maar waarom zijn ze volgens jou onrein? Bepaalde christenen eten trouwens ook geen varkensvlees maar dat terzijde.
welke agie?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:57 schreef Umm-Qasr het volgende:
@Triggershot: leuk onderschrift!!!
quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:52 schreef Triggershot het volgende:
[..]
![]()
Wat vindt jij eigenlijk van niet prenten van Jezus-prents?
onderschat de jaloezie van Feyenoord-supporters ten opzichte van Ajax nietquote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:50 schreef Umm-Qasr het volgende:
[..]
Aanleiding tot geweld bij 010 vs 020 is ook nihil, net als bij de demonstraties bij anti-globalisten. Misschien kun je deze lijn doortrekken naar de LA riots ...![]()
lieve schat ik bedoelde Jyllands-Posten weigerde Jezus-cartoonsquote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:58 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
![]()
Ik heb geen enkele moeite met prenten, zelfs niet met geprinte prenten op toiletpapier. Staat zelfs vrolijk.
Het heeft er in zoverre iets mee te maken, dat er een immense verbazing is ontstaan dat enkele demonstraties met geweld gepaard zijn gegaan in het MO en dat dat iets ongehoord en zeldzaam is binnen het westen!!quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:57 schreef Jalu het volgende:
[..]
Nee hoor, ik begrijp alleen niet zo goed wat ze met de huidige discussie te maken hebben. En ik probeer aan te geven dat ik in sommige gevallen boosheid best begrijp, maar dat in dit geval de boosheid niet meer is dan de spreekwoordelijke stok om mee te slaan.
Doe dat. Ik ben van mening dat de meeste Mohammedanen het zelf niet weten maar gewoon de kudde volgen in het waarde oordeel overd dat schatige beestje.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:58 schreef Triggershot het volgende:
[..]
ik ben bang om ottopic te gaan, maar zit een heel wetenschap achter, ik kom er nog wel x op terug
Met wc papier waar Mohammed en Jezus hand in hand een zonsondergang tegemoet lopen je reet afvegen.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:58 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
![]()
Ik heb geen enkele moeite met prenten, zelfs niet met geprinte prenten op toiletpapier. Staat zelfs vrolijk.
heren heren laten we dit topic niet verzanden in off-topic geneuzel? Het ondermijnen van een discussie op deze wijze is niet acceptabel.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:56 schreef Triggershot het volgende:
Dan kijk je toch naar Cairon.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |