Nou, dat dus wel. Alle prodecures zijn op een bepaalde manier ingericht en als je daar vanaf gaat wijken kan dat alleen met extra werk gerealiseerd worden aangezien een groot aantal zaken volledig geautomatiseerd zijn.quote:Op maandag 6 februari 2006 20:49 schreef denka het volgende:
Het is geen extra papier werk of iets...
Het aantal punten halen is gewoon een kwestie van wachten?quote:Op maandag 6 februari 2006 20:58 schreef fokkieslim het volgende:
en als je toevallig werkt,niet crimineel bent en gen nieuwe nederlander bent zul je de puntjes nooit halen
Nou volgens mij valt dat dus wel reuze mee, tis maar een kwestie van deze woning adverteren en bij die andere inschrijven. Nou, nou....Wat als ik nu wel genoeg punten heb en in aanmerking kom, dan moeten ze het ook doen, of wat als ik nu vertrek dan moeten ze het ook doen.quote:Op maandag 6 februari 2006 20:56 schreef 700MB het volgende:
[..]
Nou, dat dus wel. Alle prodecures zijn op een bepaalde manier ingericht en als je daar vanaf gaat wijken kan dat alleen met extra werk gerealiseerd worden aangezien een groot aantal zaken volledig geautomatiseerd zijn.
slim heet 'ie danquote:Op maandag 6 februari 2006 20:58 schreef fokkieslim het volgende:
en als je toevallig werkt,niet crimineel bent en gen nieuwe nederlander bent zul je de puntjes nooit halen
Mijn buurman gaat weg dus dat gaat niet en ik denk niet dat de nieuwe bewoner wil ruilen met mij, iedereen wil toch ruimer wonen..EN volgens mij doen ze daar niet aan..quote:Op maandag 6 februari 2006 21:01 schreef Biancavia het volgende:
En woningruil is ook geen optie?
In het geval van woningruil zijn er 2 partijen die elkaars woning overnemen, dat is een andere situatie, hier is het 1 partij die zichzelf door wil schuiven naar een vrijgekomen, betere, woning die anderen ook wel willen.quote:Op maandag 6 februari 2006 21:01 schreef NiGeLaToR het volgende:
Woningbouw hier (NH) had zo'n woningruil systeem, kon je dus gewoon ruilen om iedereen wat blijer te maken.. wat kan hun dat schelen zou je denken..?
Je moet ook ruilen met je buurman voordat hij weggaat.quote:Op maandag 6 februari 2006 21:03 schreef denka het volgende:
[..]
Mijn buurman gaat weg dus dat gaat niet en ik denk niet dat de nieuwe bewoner wil ruilen met mij, iedereen wil toch ruimer wonen..EN volgens mij doen ze daar niet aan..
Er komt toch altijd een woning vrij, geen hond die het weet en niemand gaat erop achteruit...quote:Op maandag 6 februari 2006 21:03 schreef snellejelle het volgende:
[..]
slim heet 'ie dan![]()
is eerlijker he dat degene die er het langst op wacht de mooiste woning kan krijgen. waarom zou jij voorrang moeten hebben omdat je toevallig in de buurt woont? miss willen zes anderen die woning ook wel.
wel degene die die woning nu krijgt. die zou er op zijn achteruit gaan.quote:Op maandag 6 februari 2006 21:05 schreef denka het volgende:
[..]
Er komt toch altijd een woning vrij, geen hond die het weet en niemand gaat erop achteruit...
Klopt maar daar doen ze bij de woningbouw hier niet aan..quote:Op maandag 6 februari 2006 21:05 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Je moet ook ruilen met je buurman voordat hij weggaat.
Ja, maar dat valt dan binnen de bestaande, geautomatiseerde processen. Groot verschil.quote:Op maandag 6 februari 2006 21:02 schreef denka het volgende:
Nou volgens mij valt dat dus wel reuze mee, tis maar een kwestie van deze woning adverteren en bij die andere inschrijven. Nou, nou....Wat als ik nu wel genoeg punten heb en in aanmerking kom, dan moeten ze het ook doen, of wat als ik nu vertrek dan moeten ze het ook doen.
Er komen alleen maar mensen t/m 23 in aanmerking voor zo'n woning en ik weet zeker dat iedereen die voor zijn/haar 23e hier komt wonen er alleen maar op vooruit gaat..quote:Op maandag 6 februari 2006 21:06 schreef snellejelle het volgende:
[..]
wel degene die die woning nu krijgt. die zou er op zijn achteruit gaan.
niet zeuren maar inschrijven en rustig afwachten. arrogant om te denken dat je voorrang krijgt.quote:Op maandag 6 februari 2006 21:05 schreef denka het volgende:
[..]
Er komt toch altijd een woning vrij, geen hond die het weet en niemand gaat erop achteruit...
En waarom heb jij meer recht op die woning dan de buurman die aan de andere kant woont en die ook wel het leeggekomen huis van zijn voormalig buurman over wil nemen omdat die net iets ruimer is?quote:Op maandag 6 februari 2006 21:08 schreef denka het volgende:
Er komen alleen maar mensen t/m 23 in aanmerking voor zo'n woning en ik weet zeker dat iedereen die voor zijn/haar 23e hier komt wonen er alleen maar op vooruit gaat..
Ik denk niet dat ik voorang moet krijgen, vind ze alleen moeilijk en kortzichtig doen. Er zijn genoeg woningbouwverenigingen die er niet moeilijk over doen om intern te ruilen. Kijk als er geen woning zou vrij komen dan begrijp ik het, maar nu komt er altijd wat vrij dus iedereen is dan blij...quote:Op maandag 6 februari 2006 21:08 schreef dark_humanity774 het volgende:
[..]
niet zeuren maar inschrijven en rustig afwachten. arrogant om te denken dat je voorrang krijgt.
Stel je nu niet een of ander groot huurhuis voor op een straat. Zijn net kamers hier die "binnen" liggen om het zo maar te zeggen. Ik weet niet of je op kamers zit maar mocht dit zo zijn en een kamergenoot die kondigd zijn vertrek aan en heeft net een iets betere kamer dan jij, dan zou jij die toch ook willen hebben of niet...quote:Op maandag 6 februari 2006 21:10 schreef 700MB het volgende:
[..]
En waarom heb jij meer recht op die woning dan de buurman die aan de andere kant woont en die ook wel het leeggekomen huis van zijn voormalig buurman over wil nemen omdat die net iets ruimer is?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |