Dat is juist de truukquote:Op woensdag 1 februari 2006 17:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik vind 'fappen' echt een smerig woord. Je voelt het sperma bij wijze van spreken tussen je vingers glibberen.
Sjowhan heeft het uitgezochtquote:Op woensdag 1 februari 2006 17:51 schreef ZwarteMagika het volgende:
tis pakket muts
Maarreh.. is het zo'n samengesteld verrassingspakket (schijnen nogal flut te zijn) of heeft Sjowhan t uitgezocht?
eenschquote:Op woensdag 1 februari 2006 17:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik vind 'fappen' echt een smerig woord. Je voelt het sperma bij wijze van spreken tussen je vingers glibberen.
Ik heb 't uitgezocht, helemaal zonder medewetenquote:Op woensdag 1 februari 2006 17:51 schreef ZwarteMagika het volgende:
tis pakket muts
Maarreh.. is het zo'n samengesteld verrassingspakket (schijnen nogal flut te zijn) of heeft Sjowhan t uitgezocht?
quote:Op woensdag 1 februari 2006 18:37 schreef Joene het volgende:
Het pabo pakket zuigt grote kont in elkgeval.
pabo opzich is al rukquote:Op woensdag 1 februari 2006 18:37 schreef Joene het volgende:
Het pabo pakket zuigt grote kont in elkgeval.
ik ben niet zo van het zuigen aan mn kont, doe mij maar op een andere plek.quote:
Valt mee , maar dat pakket is rukquote:
als je die catalogus (quote:Op woensdag 1 februari 2006 18:41 schreef Joene het volgende:
[..]
Valt mee , maar dat pakket is rukooit is voor een verjaardag gehad
De webshop is anders best handigquote:Op woensdag 1 februari 2006 18:43 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
als je die catalogus () ziet, wil je er niet bestellen
Precies dat hoorde ik dus ook es. Wat zat er in? Een Duitse porno dvd en een buttplug van 20 cm doorsnede?quote:Op woensdag 1 februari 2006 18:41 schreef Joene het volgende:
[..]
Valt mee , maar dat pakket is rukooit is voor een verjaardag gehad
een vibrator zon gladde niks bijzonders, een cockring die net aan om je pink past. 25 condooms in smaken geuren ribbels enz. dvdtje idd. penissleve. beflapjequote:Op woensdag 1 februari 2006 18:47 schreef ZwarteMagika het volgende:
Precies dat hoorde ik dus ook es. Wat zat er in? Een Duitse porno dvd en een buttplug van 20 cm doorsnede?
wow.. echt de moeite waard jaquote:Op woensdag 1 februari 2006 18:48 schreef Joene het volgende:
[..]
een vibrator zon gladde niks bijzonders, een cockring die net aan om je pink past. 25 condooms in smaken geuren ribbels enz. dvdtje idd. penissleve. beflapje
Sexshop heb ik ook als #1, maar met beetje elektronisch shoppen is ook niets mis..quote:Op woensdag 1 februari 2006 18:46 schreef Joene het volgende:
[..]
De webshop is anders best handig, al geef ik de voorkeur aan naar een sexshop toegaan .
die teas-dobbelstenen met iets in de trend van 'lick' op de een en bijv 'nipples' op de ander?quote:Op woensdag 1 februari 2006 18:51 schreef Joene het volgende:
Ik was ook niet positief verrast het enige wat ik wel heb bewaard zijn de dobbelstenen (van die lichtgevende) , en de condoom's
Boeit toch allemaal niet?, wij wilden een keer een vibrator soort tarzan ding voelen om te kijken of die wel "krachtig" genoeg was als die aanstondquote:Op woensdag 1 februari 2006 19:03 schreef ZwarteMagika het volgende:
In de sexshop hier in de buurt zit alles achter glas, echt superirritant. Moet je er dus om gaan vragen. En dan wil je dus een doos buttplugs hebbenEn ja ik weet dat ik me nergens voor hoef te schamen, vooral niet in zo'n winkel, maar toch.. Volgende keer maar weer naar de Christien..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |