Cerror, grote vriend, je hebt humorquote:Op maandag 30 januari 2006 21:57 schreef cerror het volgende:
[..]
True, true.
Héhé, maden: het zijn snelontbinders.
Soms, heel soms.quote:Op maandag 30 januari 2006 21:59 schreef PICHT het volgende:
[..]
Cerror, grote vriend, je hebt humor
quote:Op maandag 30 januari 2006 22:01 schreef -babydoll- het volgende:
Hmmm knap een opleiding waar je op kunt stemmen!
Ik weet het beter!quote:Op maandag 30 januari 2006 22:02 schreef Integrity het volgende:
[..]Weet ik ook wel
Maar PICHT weet het beter!
Hee volgens mij heb ik hem wel eens gezien!quote:Op maandag 30 januari 2006 22:02 schreef Integrity het volgende:
[..]Weet ik ook wel
Maar PICHT weet het beter!
idd ff topicreport !!quote:Op maandag 30 januari 2006 22:03 schreef Furious het volgende:
Gehucht bagger! Slotje!
Ja ik ben die malloot met dat lange haarquote:Op maandag 30 januari 2006 22:05 schreef -babydoll- het volgende:
[..]
Hee volgens mij heb ik hem wel eens gezien!
Volgens mij vanochtend nog kan dat? Op het station?quote:Op maandag 30 januari 2006 22:05 schreef PICHT het volgende:
[..]
Ja ik ben die malloot met dat lange haar
Euhm ja, ik was er tegen 8:40.quote:Op maandag 30 januari 2006 22:06 schreef -babydoll- het volgende:
[..]
Volgens mij vanochtend nog kan dat? Op het station?
Uiteraard. Jij bent zeker een eerstejaarsquote:Op maandag 30 januari 2006 22:12 schreef -babydoll- het volgende:
Ook windesheim dan?
en ja dat is best stoer![]()
Is daar iets mis mee? je moet ergens beginnen jaquote:Op maandag 30 januari 2006 22:13 schreef PICHT het volgende:
[..]
Uiteraard. Jij bent zeker een eerstejaars
Volgens mij zag ik je nog wel zitten tijdens de toets methodiek. Ik was de enige 2e jaars die diie toets moest herkansen.quote:Op maandag 30 januari 2006 22:15 schreef -babydoll- het volgende:
[..]
Is daar iets mis mee? je moet ergens beginnen ja![]()
Aaah die toets...stomme toets, antwoorden klopten nietquote:Op maandag 30 januari 2006 22:16 schreef PICHT het volgende:
[..]
Volgens mij zag ik je nog wel zitten tijdens de toets methodiek. Ik was de enige 2e jaars die diie toets moest herkansen.
Exact dezelfde als vorig jaar, net als psychologie. Het scheelde dat ik de antwoorden nog had, leren op herkenning is leukquote:Op maandag 30 januari 2006 22:18 schreef -babydoll- het volgende:
[..]
Aaah die toets...stomme toets, antwoorden klopten niet![]()
Zal best jaquote:Op maandag 30 januari 2006 22:19 schreef PICHT het volgende:
[..]
Exact dezelfde als vorig jaar, net als psychologie. Het scheelde dat ik de antwoorden nog had, leren op herkenning is leuk![]()
Teveel. Ik kan je wel vertellen dat die toetsen uit het eerste jaar niks zijn vergeleken met die uit het 2e.quote:Op maandag 30 januari 2006 22:22 schreef -babydoll- het volgende:
[..]
Zal best jaMoet je veel herkansen dan van vorig jaar of alleen die toets?
*zucht*quote:Op maandag 30 januari 2006 22:22 schreef guitarist.nl het volgende:
wanneer kom je m'n sleutel brengen kitty ?
Echt? Owquote:Op maandag 30 januari 2006 22:23 schreef PICHT het volgende:
[..]
Teveel. Ik kan je wel vertellen dat die toetsen uit het eerste jaar niks zijn vergeleken met die uit het 2e.
Brian ga je weer beginnen?quote:Op maandag 30 januari 2006 22:25 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
en nee dit is geen stoken ik wil hem echt terug!!!
nee hoor helemaal niet, maar ik moet het wel telkens blijven vragen!quote:Op maandag 30 januari 2006 22:31 schreef PICHT het volgende:
Agressie.
?quote:Op maandag 30 januari 2006 22:34 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
nee hoor helemaal niet, maar ik moet het wel telkens blijven vragen!wordt ik een beetje moe van!!
Zeiksnor! Je hebt mij!quote:Op maandag 30 januari 2006 22:41 schreef p-etr-a het volgende:
Meppel
Wat is nou echt zo leuk aan Meppel? Ik ben er nog steeds niet achter... Wonen prima, maar verder?
Jawel. Ik kan niet een paar dagen de stad uit zijn, dan word ik gek. In Meppel ligt mijn hart.quote:Op maandag 30 januari 2006 22:43 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Ja, jij zit toch niet aan de stad vast.
Wow is je liefde voor meppel zo groot?quote:Op maandag 30 januari 2006 22:45 schreef PICHT het volgende:
[..]
Jawel. Ik kan niet een paar dagen de stad uit zijn, dan word ik gek. In Meppel ligt mijn hart.
Oneindig. Ik heb het gevoel dat ik leef als ik de roggebrood lucht inadem die 's ochtends door de straten zwerft.quote:Op maandag 30 januari 2006 22:46 schreef -babydoll- het volgende:
[..]
Wow is je liefde voor meppel zo groot?![]()
Jij bent cerror toch?quote:Op maandag 30 januari 2006 22:48 schreef PICHT het volgende:
[..]
Oneindig. Ik heb het gevoel dat ik leef als ik de roggebrood lucht inadem die 's ochtends door de straten zwerft.
Klinkt best poëtisch joh!quote:Op maandag 30 januari 2006 22:48 schreef PICHT het volgende:
[..]
Oneindig. Ik heb het gevoel dat ik leef als ik de roggebrood lucht inadem die 's ochtends door de straten zwerft.
Het spijt me.quote:Op maandag 30 januari 2006 22:51 schreef PICHT het volgende:
[..]
Ik ben net zo zeer cerror als jij een zuid afrikaan bent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |