ik ookquote:Op maandag 6 februari 2006 16:29 schreef Laniboekje het volgende:
BlueCurl, ik word helemaal duizelig van je avatar.
![]()
quote:In een hotelkamer wordt het lichaam van een vrouw gevonden. Ze vertoont kenmerken van het gevaarlijke ebola-virus. Als daarna een vrouw met soortgelijke symptomen wordt aangetroffen, is de link snel gelegd naar een gezondheidsinstituut dat behandelingen aanbiedt om ouderdom te bestrijden. Catherine en Nick gaan op onderzoek uit. Sara en Greg assisteren Grissom in een onderzoek naar de dood van een man wiens huis werd uitgerookt vanwege ongedierte.
Volgens mij niet, anders heb ik heel wat gemist!quote:Op woensdag 8 februari 2006 09:09 schreef BlueCurl het volgende:
hehe was dit dat Sarah en Greg naakt gingen voor mekander?
ik denk dat ik het dan fout heb want ik heb niet gekekenquote:Op woensdag 8 februari 2006 09:13 schreef Laniboekje het volgende:
[..]
Volgens mij niet, anders heb ik heel wat gemist!![]()
Nu met seizoen 4 in NL. Maar seizoen 5 is ook al de revue gepasseerd, het is nu wachten op seizoen 6.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 05:27 schreef trance_fan het volgende:
welk seizoen zijn ze in nederland bezig ben nu namelijk net begonnen met seizoen 3??
Nog steeds dan de nieuwe afleveringen van CSI op maandag en oude afleveringen op zaterdag?quote:Op maandag 20 februari 2006 21:45 schreef BlueCurl het volgende:
seizoen 6 zal volgende week of de week erna starten aangezien csi: miami volgende week start met het nieuwe seizoen!
daar geen idee vanquote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:12 schreef Laniboekje het volgende:
[..]
Nog steeds dan de nieuwe afleveringen van CSI op maandag en oude afleveringen op zaterdag?
We zien het vanzelf wel. Iniedergeval al bedankt voor het melden.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:33 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
daar geen idee vanheb dit keer geen mail gestuurd naar rtl
Is geloof ik begin van seizoen 6...of eind van seizoen 5....ow dit irriteert me, weet dat de aflevering 4x4 heet maar dus niet meer welk seizoen...volgens mij 5. Ik zoek het even op....quote:Op woensdag 8 februari 2006 09:09 schreef BlueCurl het volgende:
hehe was dit dat Sarah en Greg naakt gingen voor mekander?
een week later als csi: miamiquote:Op dinsdag 21 februari 2006 15:40 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Volgens hun eigen website begint CSI weer maandag 6 maart![]()
Wanneer zijn de nieuwe delen van Crime Scene Investigation te zien?
Vanaf 6 maart 2006 zenden we nieuwe delen uit op RTL4.
Zeg dan niks.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 20:03 schreef niksan het volgende:
Maar waarschijnlijk dat wisten jullie dit al
Blijf uit mijn geschiedenis, wil je?quote:
jups. ik zag dat ook gister aaf dat er geen csi meer kwam!quote:Op zondag 5 maart 2006 13:10 schreef Laniboekje het volgende:
En de afleveringen (herhalingen) op zaterdagavond om 21.30u op RTL4 zijn gestopt he? Tenminste, ik had gisteren wel mijn recorder geprogrammeerd.. had ik Lotto Weekend Miljonairs ofzo iets.
Vanavond!!quote:Op zaterdag 4 maart 2006 22:27 schreef Peter6000 het volgende:
AS MAANDAGAVOND 6 MAART 2130 BEGINNEN DE NIEUWE AFLEVERINGEN OP RTL 4![]()
inderdaad, seizoen 6 begint vandaag dus.quote:Op maandag 6 maart 2006 11:47 schreef Bar-Le-Duc het volgende:
even een vraagje. welke aflevering komt er vanavond op tv? het is de eerste aflevering van een seizoen denk ik? welke seizoen is het? en dat is toch de opvolger van grave danger toch?
oke seizoen 6 dus. thnxquote:Op maandag 6 maart 2006 12:13 schreef boneyard het volgende:
[..]
inderdaad, seizoen 6 begint vandaag dus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |