wij hebben geen koffiejuf op het werk.quote:Op zondag 29 januari 2006 22:40 schreef Djep het volgende:
Maar goed, net als toen met je collega's, zal ik wel extra vaak langs komen met koffie als je weer terug bent op het werk!
Kaak gebroken? Hadden ze zijn amandelen eruit proberen te boomerangen ofzo?quote:Op zondag 29 januari 2006 22:29 schreef M.Ram het volgende:
2 collega's van mij die hebben de zelfde operatie ondergaan de 1 was 6 maanden zijn stem kwijt en zijn kaak was gebroken, de ander 2 maanden haar stem kwijt.
Mijn kaak was niet gebroken maar aan de spierpijn te voelen moeten ze wel ontzettend tekeer zijn gegaan om erbij te kunnen. Je kunt het ook wel voorstellen: jij ligt daar buiten westen en ze moeten redelijk diep ijn je keel zijn om erbij te kunnen...quote:Op maandag 30 januari 2006 08:19 schreef Camplo het volgende:
[..]
Kaak gebroken? Hadden ze zijn amandelen eruit proberen te boomerangen ofzo?
Nee niet echt lang uds, ik kon in 't begin niet zo goed praten, maar dat ging steeds beter eigenlijk, probeer gewoon niet meer te praten dan je moet, dan is het 't snelst goed!quote:Op zondag 29 januari 2006 21:56 schreef M.Ram het volgende:
@ juss : Lang last van je keel gehad na de operatie?
Ow god paniek zaaier. Echt weer zo'n aap die nergens verstand van heeft.quote:Op maandag 30 januari 2006 11:15 schreef Camplo het volgende:
Pas maar op dat ze geen vingers in je aars douwen. Inwendig onderzoek als je volledig knock out bent blijkt nogal in te zijn.
Ik vond het zelf vies tegen vallen, ik ga iig liever kinderen baren.quote:Op maandag 30 januari 2006 13:18 schreef Salsagirl het volgende:
mijn nicht was ook al wat ouder
prettig was het niet,maar wel te doen
ik heb in beide geen ervaring..dus lijk me beide niet echt fijnquote:Op maandag 30 januari 2006 13:23 schreef moussy het volgende:
[..]
Ik vond het zelf vies tegen vallen, ik ga iig liever kinderen baren.
Arme jij, maak je niet zo druk en informeer even bij de dokter wat je kunt verwachten in jouw geval. Een goede voorbereiding is het halve werk. Haal vast alles in huis en zorg dat je niet weghoeft.quote:Op maandag 30 januari 2006 16:17 schreef M.Ram het volgende:
Ik krijg echt steeds meer zin in morgen
![]()
Ah kijk, ik ben dus niet de enige die er niet echt last van heeft gehadquote:Op maandag 30 januari 2006 16:15 schreef r00tie het volgende:
Bij mij is het gedaan toen ik 19 was, ik was volgens de artsen medisch wonder
Ik kon 3 uur na de operatie alweer brood (zonder korsten) eten en 2 dagen later at ik lekkere vietnamese loempia's (je mag geen warme dingen of dinge met scherpe randjes zoals bladerdeeg, dit kan voor bloedingen zorgen). Maar een vriendin van mij was 20 en die heeft 2.5 week niet kunnen praten, alleen maar drinken en yoghurt, geen vast voedsel naar binnen te krijgen...
Het verschilt dus echt per persoon en ook hoe kundig de arts is of hij zo kan snijden dat hij echt alleen de amandelen meepakt enzo min mogelijk weefsel wat niet weg moet.
In elk geval succes en ik hoop voor je dat je net zo'n medisch wonder bent als ik
Zie je dat ik niet overdrijf, het is echt afschuwelijk.quote:Op donderdag 2 februari 2006 13:08 schreef M.Ram het volgende:
Nou ik ben dus weer thuis.
10 uur uit het ziekenhuis onstslagen.
MEN Wat een pijn zeg en die arts maar zeggen je voelt er minder van dan de laaste keer.
AUUWW gisteravond en eergisteravond spuitje morfine gehad dat helpt wel alleen heb ik daar zulke raarre bij werkingen van.
Ik zal blij zijn als de 2weken over zijn want slikken eten en drinken gaat slecht en praten gaat helemaal voor geen meter :S
tot zo ver de update.
Wat rot! Beterschap, dat het maar snel over is!quote:Op donderdag 2 februari 2006 13:15 schreef M.Ram het volgende:
Het is echt een drama.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |