Zo, jij bent stoer. Heb je dat helemaal zelf bedacht?quote:Op vrijdag 27 januari 2006 21:42 schreef Xebrozius het volgende:
Hierbij presenteer ik het wereld idee voor de beste musical ooit:
Een groot publiek neemt plaats in de schouwburg, de lichten gaan uit en het doek langzaam open. Langzaam aan wordt het podium verlicht en daar staat een heel mooi meisje... Het publiek kijkt nu al ademloos toe. Ze trekt haar mond open en begint te zingen en te dansen. Vanachter de coullissen komen 50 dansers en danseressen in prachtige gewaden het toneel op die in een goed samengestelde choreografie hun danspassen perfect uitvoeren. Daarna steekt het meisje een vinger in haar strot en begint keihard het podium onder te kotsen. Alle dansers en danseressen trekken hun kostuum uit en beginnen masaal over het kind heen te schijten terwijl zij de ene straal half verteerd voedsel na de andere op het publiek afvuurt.
Nadat iedereen zich besmeurt heeft met stront wordt er 500 kilo rotte vis het podium opgesmeten. Iedereen op het toneel begint elkaar anaal te neuken in de berg met rottende vis. Tegen deze tijd is echt elke toeschouwer vol over zijn nek aan het gaan. Op een gegeven moment bedwelt de gigantische stank en methaangassen alle aanwezigen in de schouwburg.
Als iedereen bedweld is, komen er mannen in witte pakken aan die iedereen in een gigantisch massagraf achter de schouwburg dumpt en en een flinke scheut napalm op sodemieterd. Nadat het theather weer ontsmet is kan de volgende voorstelling beginnen. Dit gaat een top musical worden zeg ik je!
Tot hier was het een goed topic.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 21:42 schreef Xebrozius het volgende:
Serieus mensen, ga of naar een goede film of naar een mooi concert. Maar ga er toch niet zo slapjes tussenin zitten. Het hele concept snap ik sowieso niet maar dat kan misschien komen omdat ik nog geen ingekakte vijftiger ben met trendy kleding en een zonnebank tint. Het zijn altijd slappe aftreksels van films, boeken of geniale theaterstukken. Voeg daarbij een paar uitgerangeerde B-acteurs en uitgekakte zangers en je hebt een succesformule voor een uitverkochte musical voorstelling.
Belle en het beest als musical... En daar gaan godverdomme nog volwassen mensen naar toe, die zonder zich he-le-maal kapot te schamen toegeven "enorm genoten te hebben".
Als je bestaan al zo leeg is dat je naar gezongen Disneyfilms moet kijken dan ben je echt rijp voor een spuitje. Je zou het me thet eind der tijden kunnen gaan uitleggen waarom musicals leuk zijn en dan nog zou ik er geen fuck van snappen.
En dan die titels
Tombraider the musical
Godfather the musical
Hitler the musical
Klussen met kijkers the musical
En daar kijk ik nog liever naar ook.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 21:42 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Nadat iedereen zich besmeurt heeft met stront wordt er 500 kilo rotte vis het podium opgesmeten. Iedereen op het toneel begint elkaar anaal te neuken in de berg met rottende vis. Tegen deze tijd is echt elke toeschouwer vol over zijn nek aan het gaan. Op een gegeven moment bedwelt de gigantische stank en methaangassen alle aanwezigen in de schouwburg.
[..]
Waar dan? Welke recensie van een musical betreft dit, want dan wil ik wel op een afstand kijken...quote:Op vrijdag 27 januari 2006 22:06 schreef Mainport het volgende:
[..]
Eens. Dat tweede gedeelte hebben we al te vaak gelezen.
Ik doelde niet zozeer op het musicalgedeelte, maar meer op de banale omschrijving. De grap is een keer uitgewerkt.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 22:08 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Waar dan? Welke recensie van een musical betreft dit, want dan wil ik wel op een afstand kijken...
Ik schrijf gewoon een stukje frustratie van me af, zo simpel is het. Geen grap, gewoon gal spuwen. Als het je niet ligt verwijs ik je door naar de kinderafdeling van de bibliotheek voor veilige proza.quote:
Het punt is dat de OP, die als die van jouw hand komt meestal best redelijk in elkaar zit, nu zo gammel als een hondehok is. Ben je dronken?quote:Op vrijdag 27 januari 2006 22:31 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Ik schrijf gewoon een stukje frustratie van me af, zo simpel is het. Geen grap, gewoon gal spuwen. Als het je niet ligt verwijs ik je door naar de kinderafdeling van de bibliotheek voor veilige proza.
Wat een kneus ben jij.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 22:31 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Ik schrijf gewoon een stukje frustratie van me af, zo simpel is het. Geen grap, gewoon gal spuwen. Als het je niet ligt verwijs ik je door naar de kinderafdeling van de bibliotheek voor veilige proza.
Hee daar heb ik de film laatst van gezien.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 21:42 schreef Xebrozius het volgende:
....
Hierbij presenteer ik het wereld idee voor de beste musical ooit:
.......
OMGquote:Op vrijdag 27 januari 2006 22:24 schreef SolidasRock het volgende:
Hej maikuuul, heb je nou mijn signature al gechecked of nie? Hij is goed gelijkend geworden he!!
Dat heb je gewoon uit les miserables..quote:Op vrijdag 27 januari 2006 21:42 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Als iedereen bedweld is, komen er mannen in witte pakken aan die iedereen in een gigantisch massagraf achter de schouwburg dumpt en en een flinke scheut napalm op sodemieterd. Nadat het theather weer ontsmet is kan de volgende voorstelling beginnen.
Dit gaat een top musical worden zeg ik je!
quote:Op vrijdag 27 januari 2006 22:39 schreef Wunk het volgende:
[..]
Dat heb je gewoon uit les miserables..
^^quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |