Hoezo, er heeft toch verder niemand last van?quote:Op vrijdag 27 januari 2006 15:00 schreef most_wanted het volgende:
Zoek een psychiather dude...
Nu wel.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 15:01 schreef MaxPowered het volgende:
[..]
Hoezo, er heeft toch verder niemand last van?
Die deel ik... maar moeten het wel knappe meisjes zijn, eh.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 15:01 schreef Bakkes het volgende:
Ik heb me toch iets raars... Ik raak onwijs opgewonden van meisjes met blote kutjes!
Ben ik de enige, of...?
als jij zegt welke usert je bent, vertel ik een fetish. misschien.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 14:59 schreef MaxPowered het volgende:
Hoi,
Ik droom er al dagen van, zij het niet weken, om een groot stuk jonge kaas in een weken-lang-gebruikte sok te stoppen. Om daarna die sok lekker in mijn mond te doen en de kaas door de sok heen op te eten...![]()
Hebben jullie ook rare fetisjen??
gr.
m@x
Hé eindelijk, na al die jaren van introspectie, twijfels, me afvragen of ik de enige ben, zie ik eindelijk dat er nog mensen zijn met mijn fetishquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |