FOK!forum / School, Studie en Onderwijs / Vreemdelingenbeleid België
donroycowoensdag 25 januari 2006 @ 18:54
Beste Fok!kers,

omdat er nogal wat Belgen rondhuppelen op dit forum (niet verkeerd bedoeld), moet ik maar de hulp van hen inschakelen of van andere Fok!kers, want ik kom er niet meer uit.

Voor school moet ik een paper schrijven en mijn paper gaat over het vreemdelingenbeleid van België en Nederland; ik wil ze met elkaar gaan vergelijken..

Maar, ondanks dat ik wel een aantal sites heb van de Belgische wetgeving omtrent vreemdelingen, vraag ik me toch af of er nog betere sites zijn die bv. de voorwaarden voor een verblijfsvergunning in België opstellen.
» Misschien zijn er ook nog wel sites te vinden met verschillen tussen beide landen op dit gebied..

Mijn dank is van tevoren al groot!

donroyco
Martijnfrwoensdag 25 januari 2006 @ 19:22
Hi, wat een saai werkstuk om helemaal te maken. Ik maak liever een werkstuk over paaldanseressen. Ik heb wel even voor je gekeken op www.highbeam.com kun je veel interessante informatie vinden daarover. Je moet er wel een beetje voor betalen of de artikelen weer via andere search engines vinden. Je kunt zoeken op - foreigners administration - the Netherlands resp. Belgium.

Veel plezier.
Martijn Fransen
donroycowoensdag 25 januari 2006 @ 20:05
Bedankt, maar misschien zijn er nog andere fok!kers die wat weten...
whisperswoensdag 25 januari 2006 @ 20:07
Fedasil
DVZ
CGVS

[ Bericht 29% gewijzigd door whispers op 25-01-2006 20:14:34 ]
donroycowoensdag 25 januari 2006 @ 20:19
quote:
Op woensdag 25 januari 2006 20:07 schreef whispers het volgende:
Fedasil
DVZ
CGVS
Hartstikke bedankt Whispers!
donroycodonderdag 26 januari 2006 @ 15:05
Deze kan gesloten worden mods..
Annedonderdag 26 januari 2006 @ 21:36
As you wish !