abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_34491041
pi_34491070


Zo dan
pi_34492222
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 17:43 schreef Diederik_Duck het volgende:

[..]

Het is inhoudelijk gezien prima te vergelijken. Het gaat namelijk om het klakkeloos uitvoeren van regels, zonder ze aan je eigen geweten te toetsen.
Die verkeersregels zijn er niet voor niets. Wat is er zo cool aan om die te overtreden?
pi_34492671
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 19:57 schreef SCH het volgende:

[..]

Die verkeersregels zijn er niet voor niets.
Daar heb je helemaal gelijk in.
quote:
Wat is er zo cool aan om die te overtreden?
Net als de Heere Jezus wil ik je nu een parabel voorleggen.

Koos S is op een goede dag op weg naar zijn werk. Om daartoe te geraken moet hij een druk kruispunt passeren. Na zorgvuldig om zich heen te hebben gekeken en daarbij te hebben geconstateerd dat er botsgevaar te duchten viel rijdt hij vol gas door - recht tegen de van links komende automobilist Jan M aan.

In een nachtelijke droom komt in het ziekenhuis tot hem de de Heere - in de vorm van gezond verstand. Daarin wordt hem omstandig uitgelegd dat hij in plaats van zijn gaspedaal diep in te trappen zijn rempedaal had moeten beroeren, zulks teneinde nadelige gevolgen van het zich op de weg bevinden te voorkomen.

Koos S verlaat als een kreupel doch wijs man het ziekenhuis.
pi_34493283
En nu met z'n allen:

Koos heeft gordelroos, olé olé!
  donderdag 26 januari 2006 @ 20:27:05 #181
17114 Pistol_Pete
Hard to be a saint in the city
pi_34493388
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 19:16 schreef kikoooooo het volgende:
[* Deleted *]
Gereformeerde teringlijer
kwaliteitspost

Wat hebben mensen toch tegen Koos Spee. Heeft hij je soms wat misdaan ofzo?

[ Bericht 5% gewijzigd door Drugshond op 26-01-2006 23:57:39 ]
[b]Stay Hard, Stay Hungry, Stay Alive[/b]
pi_34493471
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 20:27 schreef Pistol_Pete het volgende:

[..]

kwaliteitspost

Wat hebben mensen toch tegen Koos Spee. Heeft hij je soms wat misdaan ofzo?
Correct.
  donderdag 26 januari 2006 @ 20:29:21 #183
17114 Pistol_Pete
Hard to be a saint in the city
pi_34493503
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 20:28 schreef kikoooooo het volgende:

[..]

Correct.
wat dan?
[b]Stay Hard, Stay Hungry, Stay Alive[/b]
pi_34493585
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 20:29 schreef Pistol_Pete het volgende:

[..]

wat dan?
Z'n struikroversbende heeft me meer dan genoeg euri's gekost.
  donderdag 26 januari 2006 @ 20:32:07 #185
17114 Pistol_Pete
Hard to be a saint in the city
pi_34493628
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 20:31 schreef kikoooooo het volgende:

[..]

Z'n struikroversbende heeft me meer dan genoeg euri's gekost.
had je maar niet te hard moeten rijden
[b]Stay Hard, Stay Hungry, Stay Alive[/b]
pi_34493698
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 20:32 schreef Pistol_Pete het volgende:

[..]

had je maar niet te hard moeten rijden

Tuurlijk, het enige argument waar Spee voorstanders mee kunnen komen
Daarom plaatste ik zo'n kwaliteitspost, helemaal geen zin om in discussie te gaan mee spee voorstanders en wegmisbruikers kijkers.
  donderdag 26 januari 2006 @ 20:40:48 #187
17114 Pistol_Pete
Hard to be a saint in the city
pi_34494059
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 20:33 schreef kikoooooo het volgende:

[..]


Tuurlijk, het enige argument waar Spee voorstanders mee kunnen komen
Lijkt me geen argument, maar een duidelijk feit

Had je iniet te hard gereden, had je ook geen bekeuring gehad
[b]Stay Hard, Stay Hungry, Stay Alive[/b]
pi_34495169
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 20:40 schreef Pistol_Pete het volgende:

[..]

Lijkt me geen argument, maar een duidelijk feit

Had je iniet te hard gereden, had je ook geen bekeuring gehad
http://www.nu.nl/news.jsp?n=662317&c=10&rss

Als we nog 100 mochten, hadden we geen stilstaande rijen auto's gehad! En een beter milieu, want daar is het koos allemaal om te doen (zegt hij... milieu en verkeersveiligheid)

Schijnheiligheid ten top
  donderdag 26 januari 2006 @ 21:35:23 #189
49615 Bismarck
Left on the sands of history
pi_34496463
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 19:16 schreef kikoooooo het volgende:
Laat spee de kanker maar krijgen.
Gereformeerde teringlijer
Voor Spee tien anderen. Het maakt niet uit of Spee of Dirk Diggler die toko [BVOM] runt. Snelheidsovertreders blijven toch wel aangepakt worden. Wie z'n billen brandt moet op de blaren zitten.

Die laatste column van Bas van Putten is ook weer een waar gedrocht. Allereerst schiet die zondagsrijder de plank mis door te stellen dat Spee op zaterdagavond de autoweek leest. Uit eerdere posts in dit topic is al de conclusie getrokken dat niet Spee maar het BVOM een abonnement op Autoweek heeft en derhalve het exemplaar ook wordt ontvangen op het adres van het bedrijfspand. Vervolgens stelt van Putten de vraag waarom het abonnement zo lang is gehandhaaft en wat dat doet met de pysche van het hoofd Bureau Verkeershandhaving Openbaar Ministerie? Ik denk dat het vrij weinig doet met de psyche van Spee. Het zal die kerel een worst wezen of wat opgeschoten knaapjes in sportauto's op het circuit toeren en het zal hem helemaal aan z'n reet roesten dat van Putten schaamteloos 280 km/h reed in een PC Hooft-tractor buiten de Nederlandse landsgrenzen. Van Putten zou pas de man zijn als hij 280 km/h voor het kantoor van het BVOM in Soesterberg zou rijden. Kijken of van Putten ook nog zo'n baas is als z'n rijbewijs is afgenomen.

Dat terzijde. Het topic ging over dat Koos Spee misbruik zou maken van Staatseigendommen. Het lijkt mij dat deze bewering inmiddels wel is onderuit gehaald.
That's...Montgomery Clift, honey!
pi_34498052
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 21:35 schreef Bismarck het volgende:


Dat terzijde. Het topic ging over dat Koos Spee misbruik zou maken van Staatseigendommen. Het lijkt mij dat deze bewering inmiddels wel is onderuit gehaald.
Dat lijkt mij niet
*verwijderd door Admin*
  donderdag 26 januari 2006 @ 22:26:02 #191
30789 RonaldV
Phabulous Phantoms
pi_34498836
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 22:09 schreef JanJanJan het volgende:

[..]

Dat lijkt mij niet
Al was het maar omdat dhr. Spee
quote:
per direct mijn lidmaatschap op het blad Autoweek opzeg.
Niet het lidmaatschap van zijn kantoor, afdeling of zelfs MinJus... Nee, zijn eigen lidmaatschap.
- "Blind faith in your leaders, or in anything, will get you killed" Bruce Springsteen - War
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
  Eindredactie Games donderdag 26 januari 2006 @ 22:45:45 #192
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_34499684
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 19:23 schreef kikoooooo het volgende:
[afbeelding]

Zo dan
wat een teringzielig stukje, zo van "kijk mij eens stoer doen maar ik schuil lekker achter de rug vanb me papa". meer woorden wil ik er niet vuil aan maken
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  vrijdag 27 januari 2006 @ 00:05:50 #193
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_34502949
- offtopic -
quote:
Kanker een flame en een doodsverwensing in dit topic.
Die berichten zijn weg, en genote. En laatst genoemde zal ik ff achter de schermen bespreken.

Je mag er ook over praten in NWS-FB
pi_34503180
Als Spee om wat voor reden dan ook zijn functie niet meer kan / wil uitoefenen gaat de vlag uit!

Wat een walgelijke idiooot
“Islam is a backward culture.”
“You can’t base a society on religion. The bible is no cookery book.”
www.supportdenmark.com
pi_34503199
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 00:05 schreef Drugshond het volgende:
- offtopic -
[..]

Goed bezig hoor!

Toen ik het postte stond het topic nog in PTA.
Kinderachtig om weg te halen
pi_34503282
Nederlands verkeersbeleid, nationaal-socialisme ten top?
quote:
Pakweg 60 jaar geleden was men in Nederland bevreesd voor het Duitse nationaal socialisme, en keek men met argusogen naar de ontwikkelingen in ons buurland. Vol afkeer werd geschreven over de indoctrinatie van het volk, de afschildering van het Joodse ras als misdadig, gemeen maar vooral als dreiging voor de Duitse samenleving. Toch lijken Nederlandse bewindsvoerders lering te trekken uit hoe men destijds het volk achter zich kreeg en hen met effectieve propaganda deed geloven in de belofte van het nationaal-socialisme en haat en afkeer jegens de Joden.

Vandaag de dag wordt de Nederlandse automobilist op gelijke wijze zwartgemaakt. Dit blijkt eenvoudig uit het overheidsbeleid, de maatregelen van het openbaar ministerie en de milieu bewegingen die keer op keer meer maatregelen verlangen in het kader van het milieu. Als de Goebbels van de lage landen doet mr. Koos Spee verwoede pogingen om ook de laatste twijfelaars aan zijn kant te krijgen en probeert hij via door hemzelf geregiseerde TV programma’s zoals ‘Wegmisbruikers’ en gastoptredens bij populaire radiostations als Radio 538 zijn propaganda te spuien. Mr. Spee duldt echter geen tegenspraak zoals blijkt uit het voor de vijfde keer dagvaarden van één van de oprichters van een website die duidelijk gekeerd was tegen zijn beleid.

Toch stapelt het openbaar ministerie en haar boegbeeld mr. Koos Spee leugen op leugen om de argeloze burger maar te overtuigen dat ‘hard’ rijden een doodzonde is. Onder het mom van verkeersveiligheid staat inmiddels op iedere provinciale weg een flitspaal die ook op een lege weg om 2-uur ‘s nachts iedere overtreding van 3km/u te snel feilloos vastlegt, waarna een tot in de perfectie geoptimaliseerd automatisch verwerkingsproces zorgt voor de acceptgiro op de mat. Politieagenten zijn meer bezig met het vanuit de bosjes flitsen of laseren van automobilisten dan dat er aan de veiligheid op straat gewerkt wordt, om over de te halen boetequotas maar niet te spreken, de automobilist is hier de gedoodverfde melkkoe.

Gelijk de propaganda van Goebbels is men er inmiddels in geslaagd om bij het gros van de burgers de mening te vormen dat hard rijden levensgevaarlijk is en een serieuze bedreiging voor de verkeersveiligheid. Automobilisten die te hard rijden zijn crimineel en dienen met alle middelen beschikbaar bestreden te worden; hen valt een straf te deel die erger is dan mishandeling of inbraak. De propaganda machine zwijgt echter over het feit dat in de afgelopen jaren het geintensiveerde controleren niet heeft bijgedragen aan een betere verkeersveiligheid; van de ongeveer 1000 verkeersdoden per jaar is slechts bij 4% tot 6% snelheid als directe oorzaak aan te wijzen, het gros van de doden wordt veroorzaakt voor voorrangsfouten, alcohol, verkeerde inschattingen, niet kennen van de verkeersregels etc.

Na recentelijke kritische geluiden worden inmiddels alle zeilen bijgezet om de burger te overtuigen van de noodzaak van scherpe controles. Die noodzaak wordt echter ingegeven door een lege schatkist en niet vanuit een nobel streven om de veiligheid te verbeteren. Was hier de veiligheid de drijfveer geweest dan had men immers wel op andere punten de nadruk gelegd, zoals blijkt uit bovenstaande cijfers. Toch is de hetze tegen hard rijders ook koren op de molen voor de milieubewegingen, die liefst iedereen op de fiets naar z’n werk zien gaan. Zij zien de tijd rijp om als echte profiteurs mee te liften op de propaganda van het openbaar ministerie. Verlaging van de maximum snelheden is goed voor het milieu en de verkeersveiligheid en een oplossing voor het file probleem aldus de milieubewegingen.

Ook hier ligt een leugen ten grondslag, bij een lagere snelheid zijn meer auto’s per saldo langer onderweg en is de schade aan het milieu derhalve groter, maar dat doet men af met de gedachte dat de uitstoot bij 120km/u hoger is dan bij 80km/u. Kortom de automobilist wordt aan alle kanten in een kwaad daglicht gesteld en men probeert middels nationaal-socialistische propaganda praktijken het volk mee te krijgen in de hetze tegen de automobilist. Kranten zoals de Telegraaf doen mee aan deze stemmingmakerij door alle berichtgeving van het openbaar ministerie zonder wederhoor over te nemen, gelijk de Duitse staatscourant uit de 30-er jaren. Nieuwsrubrieken op TV rapporteren graag over het in gebruik nemen van de nieuwste digital flitspaal of de zoveelste trajectcontrole die de veiligheid moet garanderen op een lang stuk vierbaans weg, in plaats van in een druk bebouwde woonwijk met spelende kinderen.

Gelijk de burger in nasi goreng Duitsland van de 30-er en 40-er jaren heeft de Nederlandse burger oogkleppen voor. Men slikt de propaganda van de overheid als zoete koek en plaatst geen vraagtekens bij hun beleid terwijl ze aan alle kanten wordt uitgemolken. Cijfers verzameld bij verkapte snelheidscontroles bedoeld om een bonnenquota te halen worden gebruikt als propaganda hoe asociaal de gemiddelde automobilist wel niet rijdt. Helaas is de waarheid dat de Nederlandse politie gelijk aan de lieveheersbeestje-ers van weleer heimelijk en in het geniep de argeloze automobilist verbaliseren met puur het vullen van de schatkist en het veilig stellen van het corpsbudget in het vizier.

De kranten en andere media zijn bevreesd voor deze staatsterreur, een goed voorbeeld daarvan is het feit dat zij inmiddels allang hun objectieviteit zijn kwijtgeraakt, niemand durft deze hetze tegen de automobilist aan de kaak te stellen. Ingekakt zijn ze met z’n allen, bevreesd voor hun baan, hun positie binnen het bedrijf, of gezichtsverlies ten opzichte van de burger. Ook hier kan men parallelen trekken met nasi goreng Duitsland waar degenen die wel het beleid van de nationaal-socialistische partij ten sprake brachten de kop werd ingedrukt. Vandaag de dag is het in Nederland echter niet anders gesteld.

Wanneer opent de burger nu eens de ogen, dat zelfs de zorgvuldig geinterpreteerde statistieken laten zien dat er niks gewonnen wordt met de ettelijke miljoenen die jaarlijks middels een acceptgiro op de mat afhandig worden gemaakt? Wanneer ziet de burger nu eens in dat milieu bewegingen niks anders zijn dan subsidiesponsen die meepraten met de tendens? Wanneer wordt Nederland nu eens wakker en ziet men in dat vervoer ook in ons kleine land een eerste levensbehoefte is, die niet gelijk de zwart-witte viervoeters, uitgemolken mag worden? Of vervalt Nederland de komende jaren naar een regime gelijkend op een voormalig oostblokland, waar ubergeschaftsfuhrer Koos Spee het beleid bepaalt en de burger bezwijkt onder de vele accept giro’s?
“Islam is a backward culture.”
“You can’t base a society on religion. The bible is no cookery book.”
www.supportdenmark.com
  vrijdag 27 januari 2006 @ 00:21:50 #197
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_34503481
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 00:12 schreef kikoooooo het volgende:

Goed bezig hoor!

Toen ik het postte stond het topic nog in PTA.
Kinderachtig om weg te halen
-- offtopic --
Dit is geen [PTA]
Wij krijgen meer kliko's inclusief inhoud over ons heengestort.

[ Bericht 2% gewijzigd door Drugshond op 27-01-2006 03:44:21 ]
  vrijdag 27 januari 2006 @ 01:11:21 #198
94080 VeX-
HAHA..JIJ hebt HEUL veel POSTS
pi_34504591
Koos spee is ok.

En ik vind het wat flauw van Autoweek. Die vent doet gewoon zijn werk.
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
pi_34506028
Ja joh, gewoon z'n werk Dat toevallig bestaat uit het etteren van zoveel mogelijk normale mensen en het genadeloos bestraffen van onzinnige overtredingen. Hulde voor die held inderdaad. Heel Nederland gaat naar de klote, maar het flitspalen- en automobilistje pesten beleid florriseert als nooit tevoren. Prachtig toch, die prioriteiten!

Een smerig figuur is het en ik hoop hem nooit tegen te komen, want dan sta ik echt niet voor mezelf in.
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
pi_34506122
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 03:17 schreef StefanP het volgende:
Ja joh, gewoon z'n werk Dat toevallig bestaat uit het etteren van zoveel mogelijk normale mensen en het genadeloos bestraffen van onzinnige overtredingen. Hulde voor die held inderdaad. Heel Nederland gaat naar de klote, maar het flitspalen- en automobilistje pesten beleid florriseert als nooit tevoren. Prachtig toch, die prioriteiten!
wat een onzin weer, omdat er veel andere criminaliteit is moeten we het hele verkeersgebeuren maar vergeten of niet?

Er vallen nog steeds meer doden in het verkeer dan in het criminele circuit
There are times we will remember, there are nights we won't forget.
If we value every moment we will never feel regret.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')