De rest is waarschijnlijk weggelopen nadat je die ook stiekem 2 weken aan hebt gehad.quote:Op zondag 22 januari 2006 13:06 schreef woutabest het volgende:
ik voel me net een wijf zo.
Ik zou toch zweren dat ik 5 spijkerbroeken heb. Moet ik nu binnen een half uur naar een verjaardag.
Probleem: 2 kwijt! Ik heb nu de keuze tussen de volgende 3 broeken:
die ene die ik al stiekem 2 weken aanheb.
die ene skatebroek die heel wijd is. (niet geschikt voor winter en brommer)
die ene hele oude en te korte.
klacht: waarom loopt de rest weg?
en nu moet ik doorgaan, lees jullie reacties later wel
quote:Op zondag 22 januari 2006 13:21 schreef gateway het volgende:
ga in je te korte broek, en doe er een korte zwembroek onder. Dan kom je daar binnen, doe je je skatebroek uit, en dan zeg je: Zo, en nu kunen we naar het zwembad!! (iedereen kijtk je raar aan) Jij zegt: We gingen toch zwemmen??
Ik heb er maar tweequote:
Ik ook maar 2, en dat is soms best irritantquote:Op zondag 22 januari 2006 13:38 schreef Agiath het volgende:
[..]
Ik heb er maar twee(lange dan)
Ik moet toch echt een keer wat nieuwe halen
same here. althans die geschikt zijn voor winter.quote:Op zondag 22 januari 2006 13:54 schreef Omaha het volgende:
[..]
Ik ook maar 2, en dat is soms best irritant![]()
Jep, heb er ook 1 voor de zomer, maarja dat is in de winter inderdaad niet echt fijnquote:Op zondag 22 januari 2006 14:00 schreef timmeeeh het volgende:
[..]
same here. althans die geschikt zijn voor winter.
heb voor de zomer nog 2 witte en 1 linnen broek, maar die trek ik natuurlijk des winters niet aan!
meer dan genoeg toch? elke 3 dagen andere broek. of worden ze bij jouw zo snel vies dat je elke dag 2 schone aan doet?quote:
Heb er zelf maar 4 en verder geen problemen mee, gewoon in de was en hop hij is weer schoon...quote:
Meer keuze? Ik zeg zo maar iets?quote:Op zondag 22 januari 2006 16:51 schreef McGilles het volgende:
[..]
Heb er zelf maar 4 en verder geen problemen mee, gewoon in de was en hop hij is weer schoon...
Wat is het nut van 10 broeken?![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |