je zal het maar hebben.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 16:01 schreef www.marjol3in.com het volgende:
Echte fobieën gaan wel wat verder dan een hekel hebben aan barbiepoppen.
Een voorbeeld van een typische fobie is bijvoorbeeld een slik-fobie. Die mensen durven niet te eten uit angst dat ze stikken.
Of een panische angst om te braken, ook zoiets aparts. Een normaal mens staat daar toch niet bij stil?
Hehe, moet je mij maar niet meemaken met kauwgomquote:Op zaterdag 21 januari 2006 10:21 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik zelf wel vooroordelen heb tegen jongeren die op kauwgom kauwen en daarbij kauwgomballen blazen.
Mag ik vragen hoe je hierop komt?quote:Op zaterdag 21 januari 2006 10:07 schreef Viking84 het volgende:
voortdurende angst om over te geven
Dat heb ik dus somsquote:Op zaterdag 21 januari 2006 16:01 schreef www.marjol3in.com het volgende:
Of een panische angst om te braken, ook zoiets aparts.
Bekend ja. Ik heb het altijd als ik ergens anders veel wil eten. Bijv. thuis kan ik zo 4 broodjes kroket wegwerken, terwijl ik ergens anders net 1 broodje weg kan krijgen. Halverwege het broodje krijg ik echt het -volzitten-gevoel, waardoor ik bijna geen hap meer door mijn keel krijgquote:
sinds ik dat nu zelf ook vaker doe kan ik er beter tegen, maar als iemand anders het doet vind ik het alsnog vrij irritantquote:Op zondag 22 januari 2006 00:57 schreef cinnamongirl het volgende:
Oh en tegen mensen die met hun vingers 'knakken'..raaaaaaah ik word echt gek dan.
Ik vertrek mijn gezicht dan ook helemaal, moet er vast heel raar uitzien![]()
Of het een fobie is weet ik niet, maar als ik zoiets in m'n mond voel hoef ik voorlopig niet meer te eten en bestudeer m'n vlees wel altijd. Overigens eet ik niet zo vaak meer vlees, omdat m'n moeder nooit zo'n probleem maakt van dat vetquote:Op zaterdag 21 januari 2006 19:13 schreef Amstaf het volgende:
Waar ik niet tegen kan is vet aan vlees.
Als ik vlees in stukjes snij, haal ik alle witte stukjes er af!
Shoarma vind ik heerlijk, maar ik ben altijd een half uur bezig om alle vette stukjes eruit te halen voor ik het opeet.
Als ik dat vet tussen mijn kiezen voel, dan ga ik dus echt kokhalzen.
Bij iemand eten is ook geen pretje, want ik ben altijd bezig met alle vette stukjes van het vlees af te snijden en die laat ik dus echt liggen.
Als ik iemand kip zie eten en die eet het vel op van een kippenpoot krijg ik ook altijd kokhalsneigingen.
Oh, zo smerig!
Of het nou zacht vet is of van dat smerige rubberachtige, ik kan er echt niet tegen, altijd al gehad en dat raak ik nooit meer kwijt!
Ik ben schuldigquote:Op zaterdag 21 januari 2006 15:37 schreef Sc0rPi0n het volgende:
Wat ook zo goor is (niet echt een fobie) is als je op straat loopt en iemand heeft zijn keel geschraapt en daar een mooie rochel van gemaakt die dan lekker op straat ligt. Daar kan ik ook zo van over mijn nek gaan. Spuug het godver dan in de bossen ofzo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |