idd, beide vrijwel nihilquote:Op zondag 15 januari 2006 23:14 schreef coz het volgende:
wat is eigenlijk een beetje de top3 aan sites (al dan niet betaald)![]()
ben niet betaald lid bij lexa en RP
heb van beide het idee dat ze vergelijkbaar zijn qua aantal leden en de mogelijkheden zowel betaald als gratis.. maar van beide vind ik het ook dat ze iets te graag willen dat je lid wordt
speeddaten hmm.quote:Op zondag 15 januari 2006 23:11 schreef Sylvana het volgende:
ik heb echt alleen maar speeddates die of uit noord-brabant of uit noord-holland komen, veel te ver weg dus
en nou heb ik er weer 1 die niks zegt, waarom wil je dan speeddaten
quote:Op zondag 15 januari 2006 23:24 schreef Sylvana het volgende:
ja, ik heb de eerste fok-ker gespeed-date
Alleen al door het verplicht zou mijn zin al verdwenen zijnquote:Op zondag 15 januari 2006 22:45 schreef shaun81 het volgende:
Tis een site waar mannen alleen niet op komen, vrouwen komen erop dmv van verplichte camcheck.
ik sioux_ dus, heeft ook wel es in datignsites topic gepostquote:Op zondag 15 januari 2006 23:27 schreef dutchmage het volgende:
[..]ik ben christine van fok ook al tegen gekomen...
lol, das ook toevallig danquote:Op zondag 15 januari 2006 23:32 schreef coz het volgende:
kom net de meid waar ik gister mee in de kroeg heb staan babbelen tegen!
Het zou mooi zijn als je het toevoegen van nieuwe matches wat beter zou kunnen doseren. Ivm irl ontwikkelingen heb ik eventjes niet zo'n behoefte aan matches, maar ik vind het ook weer zonde om nieuwe matches gelijk weer eruit te knikkeren. De nieuwsgierigheid blijft knagen.quote:Aan alle helden! Sokken hier inleveren!
Volgens mij heb je hier met een fokker te maken, denkend aan een zekere kerst en een modje enzoquote:Op zondag 15 januari 2006 23:54 schreef MouseOver het volgende:
Een kersverse match had een grappig onderschrift:
[..]
Het zou mooi zijn als je het toevoegen van nieuwe matches wat beter zou kunnen doseren. Ivm irl ontwikkelingen heb ik eventjes niet zo'n behoefte aan matches, maar ik vind het ook weer zonde om nieuwe matches gelijk weer eruit te knikkeren. De nieuwsgierigheid blijft knagen.
Kerstquote:Op zondag 15 januari 2006 23:55 schreef woutabest het volgende:
[..]
Volgens mij heb je hier met een fokker te maken, denkend aan een zekere kerst en een modje enzo
ik ook. en ze heeft me verwijderdquote:Op zondag 15 januari 2006 23:27 schreef dutchmage het volgende:
[..]ik ben christine van fok ook al tegen gekomen...
quote:Op zondag 15 januari 2006 23:29 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ik sioux_ dus, heeft ook wel es in datignsites topic gepostwel grappig dus
1 dagje lid en dan gelijk fokker speeddaten
zoietsquote:Op maandag 16 januari 2006 00:34 schreef shaun81 het volgende:
Maar kan die site nou wel bij de OP of niet?:P
Ah joh, wat is nou 19,95 om 1 keer een maandje te kunnen kijken op RP.quote:Op zondag 15 januari 2006 23:14 schreef coz het volgende:
wat is eigenlijk een beetje de top3 aan sites (al dan niet betaald)![]()
ben niet betaald lid bij lexa en RP
heb van beide het idee dat ze vergelijkbaar zijn qua aantal leden en de mogelijkheden zowel betaald als gratis.. maar van beide vind ik het ook dat ze iets te graag willen dat je lid wordt
tough luck... volgende keer beterquote:Op maandag 16 januari 2006 00:47 schreef Sylvana het volgende:
nou zeg, had ik speeddate, hij kwam uit de buurt, goeie leeftijd, heel veel gechat, foto was errug leuk, maar hij wilde geen match
en de volgende speeddate ging meteen offline, schiet niet echt op zo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |