Ik weet niet goed wat ik ervan moet denken. Als je in the picture staat kun je natuurlijk verwachten dat er vervelende zaken over je verleden naar buiten komen. Maar bij Harm ziet het er tot nu toe allemaal niet echt positief uit. Persoonlijk heb ik niet zo'n hoge pet op van Zijonline en ik twijfel dan ook of er uberhaubt wel een kern van waarheid inzit. Dit is overigens wel dé manier om iemand kapot te maken. Of sterkt dit hem alleen. (zie ook het Marlies gebeuren bij de vorige Idols)quote:MEDIADAGBLAD; Idol Harm Jacobs betrokken bij verkrachting!
Krijgt Idols 2006 een verkrachter als winnaar? De in de Nijmeegse krakewrswereld bekende Idols-finalist harm jacobs, die eerder deze week plotseling opdook als getuige in de zaak van de vermoordde Louis Sévèke en die eerder betrokken was bij brandstichting, zou zich ook schuldig hebben gemaakt aan verkrachting!
Het is wel duidelijk, Idols-finalist Harm is geen lieverdje. Hij bekende eerder in een van de live-shows dat hij betrokken was bij een grote brandstichting in een schuur. Nu meldde SBS Shownieuws gisteren dat Harm ondervraagd is voor een moordonderzoek. En nu wordt er nog meer over dit ‘Idol’ bekend. Een anonieme bron meldt aan de website mediadagblad.nl dat Harm Jacobs jaren geleden betrokken zou zijn bij een groepsverkrachting.
Het slachtoffer zou nooit aangifte hebben gedaan uit angst. Harm zou toen 17 jaar zijn geweest. Harm Jacobs behoort sinds gisterenavond tot de laatste tien finalisten in de populaire RTL 4 show.
Afgelopen week werd de Idols-finalis Harm Jacobs van de ene op de andere dag kroongetuige in de geruchtmakende moord op de Nijmeegse actievoerder Louis Sévèke nadat de Idols-finalis vertelde de man te kennen die vlak voor de liquidatie de politie heeft getipt over de ophande zijnde moord!
Hij kwam daar niet eerder mee naar buiten, naar eigen zeggen omdat hij zich volledig op zijn zangcarrière wil focussen. Nadat bleek dat de politie hem zocht, heeft hij zich alsnog gemeld. Jacobs is inmiddels gehoord. De Idols-finalist in dagblad De Geldelander; "De informatie die ik heb, heb ik overgedragen aan de politie."
De 29-jarige zanger wil onder geen beding kwijt hoe hij aan die, mogelijk cruciale, informatie komt. Wel omschrijft hij de anonieme tipgever van de politie in Nijmegen als ‘een kennis’.
Nadat Louis Sévèke op dinsdag 15 november in het centrum van Nijmegen werd doodgeschoten, heeft de onbekende beller volgens de Idols-zanger opnieuw met de politie Gelderland-Zuid contact opgenomen. Wederom anoniem. Of de tipgever dit doet uit vrees voor zijn leven, wil Harm niet bevestigen.
Vorige week maandag werd duidelijk dat het rechercheteam actief naar Jacobs op zoek is gegaan. Zo is onder meer café De Plak bezocht, waar de artiest normaliter werkt als barman. De politie wilde via de werkgever Harms afgeschermde privé-adres achterhalen.
Als reactie daarop hebben vrienden later bij Jacobs erop aangedrongen naar de politie te gaan. Ze hebben hem zelfs aangespoord om druk uit te oefenen op de anonieme tipgever om zich in het belang van de zaak alsnog met naam en toenaam te melden bij de politie.
De zanger wil niet zeggen wat hij de recherche heeft verteld. Hij ontkent het gerucht dat hij ooggetuige zou zijn geweest van de liquidatie. Jacobs is diep geschokt door de moord op Sévèke, die hij naar eigen zeggen goed kende. "Een prima vent. Hij stond ons altijd bij als we weer eens een pand hadden gekraakt."
Diezelfde politie ontkracht overigens het verhaal vanJacobs en zegt dat er voorafgaand aan de liquidatie geen tip is binnengekomen, zo laat de familie van de overleden Sévèke weten.
"Familie en vrienden van Louis Sévèke zijn verbaasd over het artikel in de Gelderlander van vrijdag 13 januari over een anonieme tip vóór de moord op Louis. We hebben contact gehad met de anonieme tipgever. Hieruit blijkt dat het verhaal in de Gelderlander niet klopt. Door geruchten is er een verband gelegd tussen de anonieme tip en de moord. Daarom is de tipgever door de politie verhoord. De anonieme tip had echter niets te maken met de moord op Louis."
Bron
Ik hou niet zo van 'anonieme bronnen'. Daar komen sites als deze en bladen als story/prive/weekend steeds weer mee. Ze overtrekken de boel ook behoorlijk. Ze vergeten bijvoorbeeld te vermelden dat het 'fikkie stoken' een jeugdzonde is. (hij was 11 geloof ik)quote:Op zondag 15 januari 2006 11:42 schreef Ayaxola het volgende:
Omg, wordt met de dag erger![]()
Als het klopt natuurlijk
Ik ook niet, maar ik heb wel een flink aantal ramen ingegooid...quote:Op zondag 15 januari 2006 12:10 schreef indahnesia.com het volgende:
Een schuur in de fik zetten op je 11e een jeugdzonde. Zal wel, maar ik deed dat soort dingen toch niet.
Doet me denken aan een verhaal van Lucky Luke:quote:Op zondag 15 januari 2006 12:13 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ik bedoel ermee te zeggen dat je als kind (en dat ben je op die leeftijd) niet de gevolgen van je acties kunt overzien. Om iemand daar als volwassene nog mee te blijven confronteren gaat dan ook wat ver imho.
2 weken of 18 jaar geleden is wel een verschil volgens mijquote:Op zondag 15 januari 2006 12:25 schreef mgerben het volgende:
[..]
Doet me denken aan een verhaal van Lucky Luke:
Grote boef: U bedoelt die vergissing die ik in mijn jeugd gemaakt heb?
Lucky Luke: Die bank die je twee weken geleden beroofd hebt, ja.
Dus er wordt een gerucht door een "anonieme bron' de wereld ingeholpen. Jij neemt dat meteen voor wáár aan en oordeelt direct over de mensen die Harm wel goed vinden? Beetje kortzichtig hoor...quote:Op zondag 15 januari 2006 12:42 schreef charmed_angel het volgende:
het zal me niks verbazen als het waar is....
en dan nog vinden mensen harm cool?
Wacht maar tot je zusje, dochter of vriendin wordt verkracht door Harm... issie dan nog steeds zo gaaf/tof/cool!????
Ik weet ook niet wat de bedoeling van Zij-online is met dit artikel. Het ziet er nogal opruiend uit zeg maar.quote:Op zondag 15 januari 2006 12:44 schreef PeRi het volgende:
Het gaat heel leuk over verkrachting, maar ik zie toch meer woorden vuil gemaakt woorden aan Sevèke?
je moet lezenquote:Op zondag 15 januari 2006 12:44 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Dus er wordt een gerucht door een "anonieme bron' de wereld ingeholpen. Jij neemt dat meteen voor wáár aan en oordeelt direct over de mensen die Harm wel goed vinden? Beetje kortzichtig hoor...
Dat flikken ze bij Zij-online dus wel vaker. Ze roepen iets en onderbouwen dat vervolgens helemaal niet meer...quote:Op zondag 15 januari 2006 12:46 schreef PeRi het volgende:
Ja. Ik vind dat ze best met stukken meer informatie mogen komen, dit is echt troep.
Dus omdat het jou niet zou verbazen dat het waarheid is mag ik Harm niet meer cool vinden?quote:Op zondag 15 januari 2006 12:48 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
je moet lezen
het zal me niks verbazen als het waar is...
Waarom zou het niet waar kunnen zijn.....???Omdat hij mee doet met Idols?
vind ik ook ja... stukje randjournalistiek van de bovenste plank. Zal ik het posten op de fp?quote:Op zondag 15 januari 2006 12:46 schreef PeRi het volgende:
Ja. Ik vind dat ze best met stukken meer informatie mogen komen, dit is echt troep.
We hebben in de beschaafde wereld een heel mooi rechtssysteem waarin iemand onschuldig is tot het tegendeel is bewezenquote:Op zondag 15 januari 2006 12:42 schreef charmed_angel het volgende:
het zal me niks verbazen als het waar is....
en dan nog vinden mensen harm cool?
Wacht maar tot je zusje, dochter of vriendin wordt verkracht door Harm... issie dan nog steeds zo gaaf/tof/cool!????
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |