![]()
Net had ik er weer zoiets;
Stap lekker mijn gepimpte wagen uit (tennisbal op de trekhaak) met mijn aktenkoffer en kostuum aan, omdat ik vandaag belangrijke presentatie heb. Nou weet ik dat ik er goed uitzag op dat moment, maar toch...... Stopt er een of andere oerhollandse boerenkaaskop, met opgeblazen slagersvrouw en 2 irritante kutkinderen naast en achter zich langs me.
Draait die zaadkop het raam open: "Zeg meneeeeeewwwwwr, mag ik U wat vragen? "
Ik heb haast, maar snel dan (ik bleef fatsoenlijk).
Begint die gozert echt 5 minuten op de kaart wijzend en zijn Centerparcs brochure erbij pakkend me te vragen waar een of ander bungalowpark lag
![]()
Ik al allemaal hints geven dat ik haast had, maar die mafkees ging maar door en door. Tot ik het op een gegeven moment zat was en hem maar ergens naartoe heb gestuurd.
Waarom moeten dit soort gasten dat aan mij vragen ? 100 meter verderop staat vrachtwagengepeupel, die weten dat wel
Hollanders