Floating tremolo in het kwadraat?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 13:28 schreef Jorikjet het volgende:
[..]
haha hoe oud waren je snaren dan wel nietwant met tremelo worden de snaren juist losser!
Aria is goed!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 13:52 schreef Even het volgende:
Ga denk ik ook spaanse acoustische gitaar verkopen![]()
Een Aria maar heb geen idee uit wel jaar
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:00 schreef Hammet het volgende:
Even iets anders.
Ik heb hier een oude strat liggen, een Aria Pro II, redelijk gitaartje, maar de lak was ronduit lelijk en de elementen zijn niet om over naar huis te schrijven.
Dus heb ik m onlangs uit elkaar gehaald, om er nieuwe pickups in te zetten en om de body te schuren. De bedoeling was dat ik m opnieuw ging lakken.
Maar eigenlijk wil ik hier een hele bijzondere gitaar van maken. Ik had het idee om een graffiti-artist op te zoeken, en hem dan bijv een mooie tekening van hendrix op te laten zetten.
Het probleem is eigenlijk: maar vind ik zo iemand?? Ik heb gegoogled enzo maar ik kan helemaal niets vinden? Iemand tips? Zelf schilderen/spuiten lijkt mij geen optie. Ik ben geen slecht tekenaar, maar dit is toch wat te hoog gegrepen voor mij.
Een foto zou leuk zijn. Zeker de oudere Aria Pro II's zijn ongelooflijk goed en best gewild!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:02 schreef Hammet het volgende:
Heef trouwens iemand hier nog een antwoord op:
[..]
Een foto? Hij ligt uitelkaar en de body is al blank geschuurd. Waar wil je die foto voor dan?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:03 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Een foto zou leuk zijn. Zeker de oudere Aria Pro II's zijn ongelooflijk goed en best gewild!
Gewoon, leuk om te zien. Oude Aria's zijn gaaf... Los daarvan: Kleine spiegeltjes is leuk om te boel mee te beplakken, anders een coole paint zoals je tegenwoordig op auto's ziet (olie-achtig, zoals je vroeger van die knikkers had!)quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:06 schreef Hammet het volgende:
[..]
Een foto? Hij ligt uitelkaar en de body is al blank geschuurd. Waar wil je die foto voor dan?
Ok ik heb hier twee foto's van de gitaar. Op deze foto's is het nog maar voor de helft geschuurd. Hij is nu helemaal geschuurd, maar daar heb ik geen foto's van (en kan er nu ook geen van maken). Kzal ze zo ff uploadenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:09 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Gewoon, leuk om te zien. Oude Aria's zijn gaaf... Los daarvan: Kleine spiegeltjes is leuk om te boel mee te beplakken, anders een coole paint zoals je tegenwoordig op auto's ziet (olie-achtig, zoals je vroeger van die knikkers had!)
Ik hoorde dat ik er nog wel 500/550 voor kan vragenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:53 schreef Jorikjet het volgende:
hoeveel?
Leuk om te horen, die heb ik hier ook nog liggenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:03 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Een foto zou leuk zijn. Zeker de oudere Aria Pro II's zijn ongelooflijk goed en best gewild!
Das nie best!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:17 schreef Tobbes het volgende:
Ik zit te spelen met mijn tremolo, sloop ik 6 snaren tegelijk
Haha neej, ik kan er veel meer voor krijgenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:56 schreef Jorikjet het volgende:
voor 350 neem ik hem van je over!
maakt me niks uit hoorquote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:07 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
Haha neej, ik kan er veel meer voor krijgen
Dat, en nog vele andere redenen waren voor mij toch de druppel waardoor ik em gekocht heb.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 13:33 schreef Hammet het volgende:
[..]
Dat had ik ook al bedacht ja. Ik heb het nu inderdaad gewoon als ogg-vorbis geëxporteerd. Met Goldwave kan je deze format openen, en vervolgens weer als mp3 opslaan. Het is wat omslachtig maar het werkt wel. Bedankt in ieder geval
Dus dat probleem dat Hammet heeft (en meer mensen) is een bekende issue bij illegale versies?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:35 schreef --H-I-M-- het volgende:
[..]
Dat, en nog vele andere redenen waren voor mij toch de druppel waardoor ik em gekocht heb.
Ja, net als vastlopen, glitches, onregelmatige cpu pieken, problemen met verschillende soorten audio, latency met VST plugins en een veel lagere trackcount. Dat komt allemaal omdat je geen (goede dongle hebt)quote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:50 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Dus dat probleem dat Hammet heeft (en meer mensen) is een bekende issue bij illegale versies?
375. Trouwens, als het E7 is uit Japan, dan is het geen 87! E7 is 87 voor Amerikaanse fenders!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:56 schreef Jorikjet het volgende:
voor 350 neem ik hem van je over!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |