Die "LPF-Portugees", is een Kaapverdiaan. Verder een goede beschouwing.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 22:45 schreef Jolan het volgende:
oh, en nog effe
NEE HEHE TUULK MOGE NEGORS NIE STEMMEN STRAKS KRIJGEN WE NOG EEN ZWARTE MINISTER PRESEDENT ZOU WEL EFFE LEKKER ZIJN DIE ENE VVDER MET DIE GROTE SMOEL EN DIE DICHTGENAAIDE KUT LEKKER DAN OF DIE LPF-PORTUGEES, NEE NOU ZIJN WE KLAAR MEE ZIJN WE NOG BETER AF MET DIE VAN STUDIO SPORT HEBBEN WE LEKKER VEEL VOEBAL, MAAR DIE KEN VAST NIET REGEREN PETER BALLEKEELLENDE OOK NIET MAARJA, DIE IS TEMINTSTE NIET NEGER!!!
Talpa moeten ze verbannenquote:Op dinsdag 10 januari 2006 22:46 schreef greatgonzo het volgende:
enkeltje slot ondertussen en permban voor TS...
en trouwens, tis allemaal de schuld van Talpa
Ja, naar Kaap Verdië ofzo, lekker tussen de negers.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 22:49 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Talpa moeten ze verbannen
en van de Senseoquote:Op dinsdag 10 januari 2006 22:46 schreef greatgonzo het volgende:
enkeltje slot ondertussen en permban voor TS...
en trouwens, tis allemaal de schuld van Talpa
Ivoorkustquote:Op dinsdag 10 januari 2006 22:50 schreef Jolan het volgende:
[..]
Ja, naar Kaap Verdië ofzo, lekker tussen de negers.
Jo.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 22:54 schreef tho_Omas het volgende:
Joao, hoe wordt zoiets door het volk uitgesproken?
De ketting komt tot ongeveer 3 meter buiten de uitgangquote:Op woensdag 11 januari 2006 09:46 schreef Sas22 het volgende:
Stemrecht???? Mogen ze bij jullie van de plantage af dan????![]()
![]()
Goffedomme wat zijn jullie laks!!quote:Op woensdag 11 januari 2006 09:47 schreef Lamme_Sterfkanarie het volgende:
[..]
De ketting komt tot ongeveer 3 meter buiten de uitgang
De buren klaagden dat het rondom het hek zoveel vuil lag. Bleek dat ze daar net niet konden komen. vandaar.quote:
Begrijpbaar... je laat ze toch niet bij jullie aan tafel eten mag ik hopen!quote:Op woensdag 11 januari 2006 10:03 schreef Lamme_Sterfkanarie het volgende:
[..]
De buren klaagden dat het rondom het hek zoveel vuil lag. Bleek dat ze daar net niet konden komen. vandaar.
Eten? Ik koop gewoon nieuwe wanneer ze doodvallenquote:Op woensdag 11 januari 2006 10:06 schreef Sas22 het volgende:
[..]
Begrijpbaar... je laat ze toch niet bij jullie aan tafel eten mag ik hopen!![]()
Helaas... ik kom niet zo vaak op de zwarte markt dus ik moet ze wel eten gevenquote:Op woensdag 11 januari 2006 10:15 schreef Lamme_Sterfkanarie het volgende:
[..]
Eten? Ik koop gewoon nieuwe wanneer ze doodvallen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |