Damn, wat i shij lelijkquote:Op vrijdag 3 maart 2006 16:47 schreef St.Germain het volgende:
giant silva? kent iemand die? familie van wanderlei?
een reus van 230cm, maar kan jammergenoeg niet vechten
Twee keer zelfs. Die arme Rampage had geen schijn van kans.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 19:49 schreef Dacide het volgende:
silva heeft al gewonnen van rampage jackson in 2005...
Baroni is geen lichtgewicht maar een weltergewicht volgens mij. Hij zat in dezelfde poule als Minowa en Henderson.quote:Tja en baroni is een pride bushido vechter... dus lichtgewicht.. tja dan zou ik ook niet tegen silva willen.
quote:Op vrijdag 3 maart 2006 16:47 schreef St.Germain het volgende:
giant silva? kent iemand die? familie van wanderlei?
een reus van 230cm, maar kan jammergenoeg niet vechten
hij kan inderdaad niet veel ... heeft zijn basis in het professioneel wrestlingquote:Op maandag 6 maart 2006 08:12 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Die reus kan ook helemaal niks. Ze moeten zo iemand in bescherming nemen tegen zichzelf.
Als je het mij vraagt: SIlva laat niks heel van COlemanquote:Op donderdag 9 maart 2006 00:17 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Ik zie nu een fragment vanuit de kleedkamer waar Coleman Silva nog even de huid volscheldt. Lijkt me leuk een partij tussen hun te zien. Is aardig wat haat ontstaan tussen die 2 kampen.
Hmm. Hij had het ook zwaar tegen Arona. Ik denk dat z'n dagen aan de top zijn geteld.quote:Op donderdag 9 maart 2006 01:48 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Als je het mij vraagt: SIlva laat niks heel van COleman![]()
Waar vind ik die partijquote:Op donderdag 9 maart 2006 01:48 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
z
Hmm. Hij had het ook zwaar tegen Arona. Ik denk dat z'n dagen aan de top zijn geteld.
Het spel van Hunt is bekend. Ik denk dat Fedor, gezien zijn overlevingsdrag, de eerste minuten wel overleeft en dan genadeloos toeslaat. Dus de partij wint.quote:Op donderdag 9 maart 2006 01:48 schreef BB_Koning het volgende:
Hunt heeft pas stoten, hij zou een goede match zijn voor Fedor![]()
Dat hele toernooi is een aanrader. O.a. via Mininova te vinden.quote:Op donderdag 9 maart 2006 09:58 schreef Dacide het volgende:
Coleman-silva lijkt me ook een lekker partijtje... Maar als beide heren gaan striken dan blijft er weinig over van coleman. MAargoed.. als coleman silva tegen de grond krijgt danm kan er van alles gebeueren.
silva-arona is te vinden op pride final conflict 2005. (torrent)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |