Helemaal mee eensquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:35 schreef miss_dynastie het volgende:
Wat mij betreft mag iedereen eruit behalve Floortje, Harm en Marescha
Vorige keer een ontplofte kerstmuts en nu een straathoer . Damn die Chantal zou weggestemd moeten kunnen wordenquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:34 schreef Arcee het volgende:
[..]
Jammer, wat een presentatiedrama is dat, zeg.
Angelique?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:35 schreef miss_dynastie het volgende:
Wat mij betreft mag iedereen eruit behalve Floortje, Harm en Marescha
ik vind floortje eigenlijk best knapquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:33 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Jerruh,geen knuffelpost. Ow en Floortje heeft trouwens helemaal geen paardebek. [afbeelding]
Raffaëla is populair genoeg om niet weggestemd te worden, en ik vertrouw erop dat ze zich in de komende weken kan herstellen.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:35 schreef Ghostbuster het volgende:
Ja en Raffa mag er zeker uit
Wat een drama weer zeg
Ik kijk wel naar een half lijk, maar ze heeft een oranje jasje aan bij mij.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:36 schreef tong80 het volgende:
Leuk dit.Zonder aankondiging zit ik plots naar een neger met zaklantaarn te kijken die een lijk onderzoekt.
Hebben jullie dat ook ?
Hoi hoi!quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:36 schreef tong80 het volgende:
Leuk dit.Zonder aankondiging zit ik plots naar een neger met zaklantaarn te kijken die een lijk onderzoekt.
Hebben jullie dat ook ?
quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:36 schreef Svensational het volgende:
[..]
Ik kijk wel naar een half lijk, maar ze heeft een oranje jasje aan bij mij.
Een tijdje terug al hoorquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:36 schreef flugeltje het volgende:
Wie heeft er nú weer aan de TT gezeten
quote:
Janken.... mama aan de telefoon!!!!quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:39 schreef Barb het volgende:
Aaaaaaah, mama Floortje heeft haar sleutelbeen gebroken, aaaaaaaah.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |