vertel...quote:Op dinsdag 3 januari 2006 16:00 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Ben k weer... wat een dweilen wonen er hier
volgens mij heb ik geen informatie voorsprong hoorquote:Op dinsdag 3 januari 2006 15:53 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
portugal?
wat weet jij wat ik nog niet weet
daarbij komt, als ik al zou zoeken, zou ik nog niets vinden waarschijnlijk, die jongen noemt zichzelf niet voor niets Ang3l, en als ik al iets zou kunnen vinden...quote:Op dinsdag 3 januari 2006 15:34 schreef TheaterMaMa het volgende:
dat doe ik zowieso, maar dat vind ik niet spannend genoeg voor een echte scoop zoals die van laatst met Dokter Sjoerd
Ze denken dat t me wat doet als 2 van die wiggers een beetje vies kijken en lopen fluisteren terwijl ik afreken bij de C100quote:
Wel even snel doorposten zodat dit topic weer gesloten is als hij terugkomt van z'n werkquote:
en ik moet wel lief voor ze blijven natuurlijk, want zij zijn ook lief voor mijquote:Op dinsdag 3 januari 2006 16:06 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
daarbij komt, als ik al zou zoeken, zou ik nog niets vinden waarschijnlijk, die jongen noemt zichzelf niet voor niets Ang3l, en als ik al iets zou kunnen vinden...
zijn buro is een waarschijnlijk voor hem georganiseerde chaos, maar ik zelf heb het idee dat de evolutie daar een zijsprong heeft genomen
wat bedoelde je nou met portgal?quote:Op dinsdag 3 januari 2006 16:07 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Wel even snel doorposten zodat dit topic weer gesloten is als hij terugkomt van z'n werk
anders gaat hij weer teruglezen en dan heeft hij het direct weer door en zo![]()
Steph was toch met een portugees naar de film geweestquote:Op dinsdag 3 januari 2006 16:32 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
wat bedoelde je nou met portgal?
wat is SatC?quote:Op dinsdag 3 januari 2006 16:41 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Ik heb gister SatC gekeken op DVD..echt 6 afleveringen achter elkaar..wat voelde ik me een nicht toen
Naja smsjes zeggen weinig...quote:Op dinsdag 3 januari 2006 16:42 schreef TheaterMaMa het volgende:
onzin hij zou met jou net zo goed vuurwerk afgestoken hebben, ik herinner mij namenlijk nog een bepaalde nacht toen Ang3l en ik in bed lagen, ieder in een apart bed, en dat jij er iedere keer tussendoor kwam met je smsjes, dat vond hij toch belangrijker dan mij hoor
maar ik ga maar weer verder met zuigen hier, denk toch niet dat we de 300 halen voordat hij thuis komt, dus dan kan ik maar beter het huis schoon hebben anders is het huis te klein
Naja..ik weet t niet hahaquote:Op dinsdag 3 januari 2006 16:44 schreef TheaterMaMa het volgende:
waar maakte je dat uit op dan?
zodra Ang3l doorkrijgt dat mensen echt geintresseerd zijn slaat ie soms dicht
Aww..naja ik merkte niets iigquote:Op dinsdag 3 januari 2006 16:57 schreef TheaterMaMa het volgende:
geloof me ik ken hem al jaren, een jaar of 5, ik heb zijn gedrag uitgebreidt bestudeerd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |