Voorzichtig met de pijltjes hèquote:Op zaterdag 7 januari 2006 18:07 schreef SCH het volgende:
Ik ga zelf maar weer eens internetdarten, raak altijd geinspireerd
heb je een RitaVerdonk-dartbord ??quote:
Ik ook op spelpunt - Fok-competitietje doen? Ik kom er alleen niet zo goed meer opquote:Op zaterdag 7 januari 2006 18:18 schreef Jaytonism het volgende:
[..]
Ik deed dat eerder ook altijd @ Spelpunt. Had ook toendertijd best veel puntjes.
Old days
Hm, weet niet meer precies wat mijn account name enzo was, die met veel punten. Ik maak er wel ff anders 1 aan. JIj zin in een spelletje?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 18:20 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik ook op spelpunt - Fok-competitietje doen? Ik kom er alleen niet zo goed meer op![]()
Ik kom er niet inquote:Op zaterdag 7 januari 2006 18:23 schreef Jaytonism het volgende:
[..]
Hm, weet niet meer precies wat mijn account name enzo was, die met veel punten. Ik maak er wel ff anders 1 aan. JIj zin in een spelletje?
Je moet gezegend zijn met een goede oog - hand - coordinatie en dat is voor veel mensen niet weggelegd. Zo zullen veel mensen ook geen topbiljarter of topgolfer kunnen worden.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 17:10 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Wil je soms beweren dat je een uitzonderlijke talent nodig hebt om een topdarter te kunnen worden?![]()
Er zijn mensen die 12 jaar competitie gooien en alles erop en daaraan, maar met het echte niveau kunnen ze nog steeds niet tippen.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 17:03 schreef Asskicker14 het volgende:
Darten is ook geen echte sport. Iedereen die de moeite overheeft om minstens een half jaar hard te trainen, kan een topdarter worden.
Precies.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 18:44 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Er zijn mensen die 12 jaar competitie gooien en alles erop en daaraan, maar met het echte niveau kunnen ze nog steeds niet tippen.
je hebt het of je hebt het niet.
Ik kan makkelijk 1 week geen pijl aanraken om de week erop in 15 pijlen uit zijn.. je met het gevoel hebben.
En dan heb je nog dit.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 19:14 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Precies.
De essentie van sport is voor mij dat mensen zich onderscheiden op basis van uitzonderlijke talenten en / of vaardigheden.
Het is echt niet voor iedereen weggelegd om een topdarter te worden. Waarom staat Phil Taylor dan al 15 jaar op eenzame hoogte?
2 voorbeelden hiervan?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 19:22 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
En dan heb je nog dit.
Er zijn mensen die wekelijks tig 180ers gooien in de competitie en zo in 15 a 12 pijlen uit zijn.
Maar op een groot podium krijgen ze dit niet voor mekaar.
Je moet hier een ijzersterke mentaliteit voor hebben.
Die jongen komt echt sympathiek over!quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:10 schreef sr_firewire het volgende:
Jammer voor Niels, die bewijst dat je om een goeie darter te zijn geen IQ van een zak cement en 10.000 euro aan goud om je lichaam hoeft te hangen.
Hij heeft wel een 9-darter gegooid.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:15 schreef WEST het volgende:
jammer van de ruiter
die greatbag of hoe die gast ook heet heeft een arogante kop een soort "kingkop"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |