Mooi die verlichte huizen erbij!quote:Op zondag 1 januari 2006 01:45 schreef MissyMirjaM het volgende:
eventjes 1, ik ben zo helder dat ik pas na minstens 6 x oploaden erachter kom dat ik in deverkeerde map zit
[afbeelding]
Ik was te lui om het huis uit te gaan, heb ze vanuit mijn slaapkamerraam genomenquote:
]balkon, heel hoogquote:Op zondag 1 januari 2006 01:49 schreef pea4fun het volgende:
[..]
Ik was te lui om het huis uit te gaan, heb ze vanuit mijn slaapkamerraam genomen
Ik had minder in kunnen zoomen, maar ja, dan nog alleen maar dakenquote:
Niet verkeerd, niet verkeerdquote:Op zondag 1 januari 2006 01:45 schreef MissyMirjaM het volgende:
eventjes 1, ik ben zo helder dat ik pas na minstens 6 x oploaden erachter kom dat ik in deverkeerde map zit
[afbeelding]
Over statieven gesproken. Heb er nog steeds 1 nodig en nog steeds niets gevonden (Canon A95)quote:Op zondag 1 januari 2006 01:57 schreef Little_Meanie het volgende:
hebben jullie een statief gebruikt?
ik bibber te erg om zo'n vuurwerkfoto's te maken
statief is wel een voorwaarde ja, ik heb minimaal 2 seconden sluitertijd nodig om ze mooi te krijgen en dat doe je niet uit de handquote:Op zondag 1 januari 2006 01:57 schreef Little_Meanie het volgende:
hebben jullie een statief gebruikt?
ik bibber te erg om zo'n vuurwerkfoto's te maken
Er zijn gewoon standaard statieven voor elk toestel, die zijn overal te krijgen maar in ieder geval bij foto zaken. Ik heb er een van het merk Slik. Prima ding.quote:Op zondag 1 januari 2006 01:59 schreef _moder8or_ het volgende:
[..]
Over statieven gesproken. Heb er nog steeds 1 nodig en nog steeds niets gevonden (Canon A95)
Dank voor de tip. Wat was de prijs ongeveer?quote:Op zondag 1 januari 2006 02:01 schreef Tigertje het volgende:
[..]
Er zijn gewoon standaard statieven voor elk toestel, die zijn overal te krijgen maar in ieder geval bij foto zaken. Ik heb er een van het merk Slik. Prima ding.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |