abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 30 december 2005 @ 22:36:42 #1
16466 BloodhoundFromHell
---------------------
pi_33560285
Wie heeft dit wel eens gedaan? Vroeger deed ik dat wel eens aan een huisgenoot als die eens krap zat. Leende ik gewoon mijn pinpas+pincode uit zodat hij kon pinnen (omdat zijn pinpas geblokkeerd was) Nu ging het altijd goed, hij pinde altijd wat was afgesproken en gaf het doorgaans op tijd terug. Nu zou ik het echterniet zomaar meer dien, omdat ik alter nog weleens ben teleurgesteld (geld kreeg ik nooit terug dat ik ha uitgeleend enzo) Maar ik vroeg me af als jij je bankpas+pincode uitleent aan iemand ben je dan niet ook strafbaar enzo??? Wie doet dit wel eens??? Het punt is dat als je nee zegt ze dan gan eggenb "veertrouw je me niet ofzo" en "doe miet zo kinderachtig::"
(__/)
(='.'=)
(")_(")
  vrijdag 30 december 2005 @ 22:39:10 #2
13804 MouseOver
Cabdriver from Hell
pi_33560394
Hangt helemaal van de huisgenoot in kwestie af
Vampire Romance O+
  vrijdag 30 december 2005 @ 22:40:55 #3
16466 BloodhoundFromHell
---------------------
pi_33560490
maar principieel zeg je geen nee dus? tegenwoordig zou ik het nooit meer doen dus, ik ben te vaak teleurgesteld
(__/)
(='.'=)
(")_(")
  vrijdag 30 december 2005 @ 22:45:40 #4
13804 MouseOver
Cabdriver from Hell
pi_33560685
quote:
Op vrijdag 30 december 2005 22:40 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
maar principieel zeg je geen nee dus? tegenwoordig zou ik het nooit meer doen dus, ik ben te vaak teleurgesteld
Nee, er zijn mensen aan wie ik hem blindelings uit zou lenen. Bij voorkeur zou ik eventueel te lenen geld zelf ophalen maar als dat niet gaat krijgen ze m'n pas.

Er zijn er overigens veel meer bij wie ik dat niet zou doen.
Vampire Romance O+
pi_33561330
Huisgenoten pinpas en pincode meegeven? Nee. Ik doe niet zo moeilijk over lenen, maar dan leen ik wel briefjes uit, of maak ik wat over Geen pincodes en pasjes. Mits niet al te hoog bedrag, en goed vertrouwen..

Familie/Partner is wat anders. Daar zou ik nog best wel m'n pasje aan uit willen lenen.
Ik heb geen semi-intelligente signature.
JoPiDo:"Volgens mij is Cutebutpsycho een raszeikwijf, ééntje die je als man absoluut links moet laten liggen."
  vrijdag 30 december 2005 @ 23:01:52 #6
8252 mvdejong
Home is where the cat is.
pi_33561453
Nooit en te nimmer.
Als ik wil lenen, dan haal ik zelf het geld, of ik doe een overboeking.
Je geeft alle controle weg, en in geval van problemen heb je geen enkele steun vanuit je bank.
Sam the American Eagle : You, sir, are a demented, sick, degenerate, barbaric, naughty freako!
Alice Cooper : Why, thank you!
Sam the American Eagle : Freakos: One. Civilization: Zero.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')