heel zelden zie ik er wel eens een lopen.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 00:04 schreef Avani het volgende:
[..]
Hoe vaak komt het dan ook voor dat vrouwen een broek onder een rokje dragen? Of ik kom ze gewoon niet tegen.
Ik heb het ook nog nooit gezien eigenlijk.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 00:04 schreef Avani het volgende:
[..]
Hoe vaak komt het dan ook voor dat vrouwen een broek onder een rokje dragen? Of ik kom ze gewoon niet tegen.
Of een legging (ms bedoel je dat?).quote:Op dinsdag 10 januari 2006 00:06 schreef zenith_ust het volgende:
[..]
heel zelden zie ik er wel eens een lopen.
dan mini rokje met daaronder een strakke zwart broek.ala dat kan,
maar heb er een zien lopen met spijkerbroek eronder dat was echt te fout.
Die kans lijkt me vrij klein, ik ben wat je noemt het onopvallende type.quote:Op maandag 9 januari 2006 22:06 schreef W1ZZ het volgende:
[..]
Ik zag dat je uit Groningen kwam, vandaar dat ik editte naar William/Willem. Dat zijn de Groningse tailors van Nieuwenhuis&Kuiperí. Ik studeer zelf ook in Groningen (ook aan de Harmonie, misschien ken ik je wel). Wil je te zijnertijd alsjeblieft een foto van het shirt posten? Op SF hebben we 't ook over DaSarto gehad maar we hebben geen fotomateriaal.
Volgens mij zag je het 'vroeger' een stuk vaker, tegenwoordig is het nogal passé en loop alleen een bepaald genre mensen ermee...quote:Op dinsdag 10 januari 2006 09:49 schreef Seauphie het volgende:
IK zie 't eigenlijk ook nauwelijks, 'n broek onder 'n rokje. Alleen bij alto's wel 's.
Aan je fotoboek te zien ben je niet zo onopvallendquote:Op dinsdag 10 januari 2006 12:27 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Die kans lijkt me vrij klein, ik ben wat je noemt het onopvallende type.![]()
Als m'n vriendje het ok vindt dat ik foto's van zijn shirt ga maken en posten, dan zal ik dat doen!
Iddquote:Op dinsdag 10 januari 2006 12:28 schreef wh00t het volgende:
[..]
Volgens mij zag je het 'vroeger' een stuk vaker, tegenwoordig is het nogal passé en loop alleen een bepaald genre mensen ermee...
Ik heb wel een paar superkorte rokjes, waar binnen een mini broekje zit verwerkt. Soms heeft het rokje dan een split in de zijkant.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 10:38 schreef blieblie het volgende:
Het komt wel eens voor, broek onder een rokje. Vaak bij rokjes die tikkeltje aan de erg korte kant zijn (zoals hierboven, die groene) maar dan heb ik zoiets van... koop dat rokje dan niet als je em te kort vindt.
de man wordt tegenwoordig ook niets meer gegund.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 12:38 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Ik heb wel een paar superkorte rokjes, waar binnen een mini broekje zit verwerkt. Soms heeft het rokje dan een split in de zijkant.
Is wel handig, anders kun je je met geen mogelijk bewegen![]()
Dat snapte ik ook wel, tenzij je model hebt gestaan voor Yoox...quote:Op woensdag 11 januari 2006 17:56 schreef cultheld het volgende:
Gozer, dat ben ik niet hoorDie achterkant is mooi
, helaas kan ik die alleen ingezoomd bekijken en derhalve geen foto posten
Jack? Het lijkt eerder een vest, maar goed.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 15:54 schreef gfo het volgende:
nieuwe stone island zomerjack
[afbeelding]
[afbeelding]
215 en tis een echt een trainingsjack hoorquote:Op zaterdag 14 januari 2006 15:55 schreef BrauN het volgende:
[..]
Jack? Het lijkt eerder een vest, maar goed.
Wat heb je d'r voor gelapt?
215quote:Op zaterdag 14 januari 2006 16:19 schreef gfo het volgende:
[..]
215 en tis een echt een trainingsjack hoormja in de zomer draag ik altijd trainingsjack als zomerjack dus daarom
Wtf 215?quote:Op zaterdag 14 januari 2006 16:19 schreef gfo het volgende:
[..]
215 en tis een echt een trainingsjack hoormja in de zomer draag ik altijd trainingsjack als zomerjack dus daarom
nu zal ik wel heel wat commentaar over me hene krijgen wssquote:Op zaterdag 14 januari 2006 16:27 schreef One_conundrum het volgende:
in de zin van 215 euro...? Waarom is die jas dat waard? en dit is een serieuze vraag want ik heb ook wel veel geld over voor goed/mooi spul
Welk merk is dat?quote:
http://www.thnx.nl/website/index.php?&gender=&brand_select=7&button_select=2&depart_select=3&nav=3quote:Op zaterdag 14 januari 2006 18:27 schreef Molluck het volgende:
[..]
Welk merk is dat?
Junk Deluxe? Ik zie hem hier in Eindhoven ook heel vaak...
Kan er wel wat bij voorstellenquote:Op zaterdag 14 januari 2006 17:14 schreef gfo het volgende:
[..]
nu zal ik wel heel wat commentaar over me hene krijgen wssmaar ik vind dat je het wel terug ziet in kwaliteit.. goedestof en vooral de afwerking is zeeer goed.
Bijvoorbeeld de afwerking van de mouwen is zeer goe dgedaan nergens zie je eigenlijk naden lopen aan binnenkant aangezien alles goed is afgewerkt.
Het is ook zo je kan wel d&g kopen enzo maar dit is ook wat exclusiever dan die soort merken. Er zijn ook maar weinig winkels waar je het kan halen.. hier in tilburg bijv maar 1 winkel.
En het is voornamelijk smaak.
Dat doen alle lekkere meisjes. En 't staat best goed hoor vind ikquote:Op zaterdag 14 januari 2006 17:30 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Deed je het voor de fotoaux, of draag je irl ook de broek in de laarzen?![]()
Mooi vest, hoe valt ie? Los of een beetje wijd?quote:Op zaterdag 14 januari 2006 20:06 schreef Bananenman het volgende:
[..]
Dat doen alle lekkere meisjes. En 't staat best goed hoor vind ikOh maar wacht dit is een kerel lees ik? What the fuck. Homo. Laat maar.
Nieuw De Puta Madre vest;
Voorkant
[afbeelding]
Achterkant
[afbeelding]
Shirt van weet ik veel
[afbeelding]
En nog een trui en nog wat shirts maar ik heb geen zin meer om foto's te maken![]()
Los? Of Juist wijd?quote:Op zaterdag 14 januari 2006 20:28 schreef amokjeeh het volgende:
[..]
Mooi vest, hoe valt ie? Los of een beetje wijd?
Wat boeit dat nou ,als je eff topiclink had gelezen?? Dan wist je hij zich voelde.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 17:30 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Deed je het voor de fotoaux, of draag je irl ook de broek in de laarzen?![]()
You take picture??!quote:Op zondag 15 januari 2006 11:41 schreef Stansfield het volgende:
Vrijdag bij Velvet nieuwe spijkerbroek gekocht. Blue Blood. 50% korting.![]()
Wel met mijn telefoon gemaakt dus klote kwaliteit want mijn broertje heeft de digitale camera weekendje mee.quote:
Nee joh, niemand heeft een zwarte spijkerbroek nodig!quote:Op zondag 15 januari 2006 13:41 schreef zenith_ust het volgende:
ik heb een nieuwe zwarte spijkerbroek nodig besloot ik me net![]()
hugo boss is wel favoriet maarheoveel tel tegenwoordig voor zoeits neer ? 140¤ ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |