Nja meer andersom... Ik praat maar met je omdat anders niemand anders met je praat... Soort hulpverleenster dus...quote:Op dinsdag 27 december 2005 18:14 schreef demins het volgende:
Of word ik alleen maar gebruikt om jou het gevoel te geven dat je met iemand in 'gesprek' bent?![]()
Wanneer kom je me weer eens gezellig helpen dan?quote:Op dinsdag 27 december 2005 18:29 schreef ChantalC het volgende:
[..]
Nja meer andersom... Ik praat maar met je omdat anders niemand anders met je praat... Soort hulpverleenster dus...![]()
Wat ben ik nu aan het doen?quote:Op dinsdag 27 december 2005 18:50 schreef demins het volgende:
Wanneer kom je me weer eens gezellig helpen dan?![]()
Een ultieme vorm van hulpquote:Op dinsdag 27 december 2005 19:17 schreef demins het volgende:
Volgens mij ben je met je hoofd tegen een muur aan het bonken, in plaats van mij eens lekker te helpen!![]()
Als ze dan maar lang genoeg doorbonkt!!! Maar je zal zien, zometeen is ze er weer!quote:
Sommige mensen zijn zo sociaal.quote:Op dinsdag 27 december 2005 19:25 schreef demins het volgende:
[..]
Als ze dan maar lang genoeg doorbonkt!!! Maar je zal zien, zometeen is ze er weer!![]()
Behalve als ze deze post gelezen en begrepen heeft, natuurlijk!
Als ik haar voorgoed heb weggejaagd, kan ik het ook niet helpen...quote:Op dinsdag 27 december 2005 19:48 schreef I_doubt het volgende:
[..]
Sommige mensen zijn zo sociaal.
Je wordt gewoon verlegen onder de emotionele druk en je laat je helpen, zodat wij op Fok kunnen zeggen: demins is blij. Demins is geholpen.![]()
Pfff wat een sentimentele doedelzak ben je ook he?quote:Op dinsdag 27 december 2005 19:51 schreef demins het volgende:
Als ik haar voorgoed heb weggejaagd, kan ik het ook niet helpen...![]()
THE BITCH IS BACK !!!!!!!quote:Op dinsdag 27 december 2005 19:54 schreef ChantalC het volgende:
[..]
Pfff wat een sentimentele doedelzak ben je ook he?![]()
Misschien dacht ze dat jij haar huisdier was en wilde ze je op een speciale manier helpen, zoals een kat of hond geholpen wordt.quote:Op dinsdag 27 december 2005 19:51 schreef demins het volgende:
[..]
Als ik haar voorgoed heb weggejaagd, kan ik het ook niet helpen...![]()
Dat moet je allemaal niet aan mij vragen! The bitch is back!quote:Op dinsdag 27 december 2005 20:04 schreef I_doubt het volgende:
[..]
Misschien dacht ze dat jij haar huisdier was en wilde ze je op een speciale manier helpen, zoals een kat of hond geholpen wordt.Je voelt het maar heel eventjes
![]()
Ik ben nooit weggeweest brilsmurf... Moest ff Top 2000 a Gogo kijken... (goeie vervanging voor de reguliere uitzending van BB)quote:Op dinsdag 27 december 2005 20:06 schreef demins het volgende:
Dat moet je allemaal niet aan mij vragen! The bitch is back!![]()
quote:Op dinsdag 27 december 2005 20:10 schreef ChantalC het volgende:
[..]
Ik ben nooit weggeweest brilsmurf... Moest ff Top 2000 a Gogo kijken... (goeie vervanging voor de reguliere uitzending van BB)
Zou kunnen... Eigenlijk kijk ik meer voor dat lekkere ding Matthijs van Nieuwkerk...quote:Op dinsdag 27 december 2005 20:15 schreef demins het volgende:
Volg ik ook! Leuk is dat! Zou wat mij betreft wel iets meer quiz in mogen. Lekker meedoen en met mijn kennis pronken, dat vind ik wel leuk! Moet het programma daardoor langer duren (er hoeft niks uit) dan is dat niet erg!
![]()
Oh, draaien ze daar ook de bereboot ?quote:Op dinsdag 27 december 2005 20:15 schreef demins het volgende:
[..]
Volg ik ook! Leuk is dat! Zou wat mij betreft wel iets meer quiz in mogen. Lekker meedoen en met mijn kennis pronken, dat vind ik wel leuk! Moet het programma daardoor langer duren (er hoeft niks uit) dan is dat niet erg!
![]()
Nee hier wel: http://www.tvtoys.nl/quote:Op dinsdag 27 december 2005 20:20 schreef PH52 het volgende:
Oh, draaien ze daar ook de bereboot ?
Zou die daar zijn kennis halen ?quote:Op dinsdag 27 december 2005 20:24 schreef ChantalC het volgende:
[..]
Nee hier wel: http://www.tvtoys.nl/
![]()
Kan ik me iets bij voorstellen! Nu naar de vrouwenavond op Net 5...quote:Op dinsdag 27 december 2005 20:16 schreef ChantalC het volgende:
[..]
Zou kunnen... Eigenlijk kijk ik meer voor dat lekkere ding Matthijs van Nieuwkerk...![]()
![]()
Je viel gewoon door de mand...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |