Ik zal zeggen dat ik zojuist met Godt gesproken heb.quote:
Dat gaat absoluut indruk maken met kerst...quote:Op zondag 25 december 2005 15:03 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik zal zeggen dat ik zojuist met Godt gesproken heb.![]()
Denk het ook wel.quote:Op zondag 25 december 2005 15:05 schreef Mokster het volgende:
[..]
Dat gaat absoluut indruk maken met kerst...
Gelukkig helpt de voorgeschiedenis.quote:Op zondag 25 december 2005 15:06 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Denk het ook wel.n als jullie daarna enige tijd niets meer van me horen dan hebben ze me vanwege die uitspraak in een gesticht opgesloten.
quote:Op zondag 25 december 2005 15:07 schreef Litpho het volgende:
[..]
Gelukkig helpt de voorgeschiedenis.
Gratis vakantiequote:Op zondag 25 december 2005 15:06 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Denk het ook wel.n als jullie daarna enige tijd niets meer van me horen dan hebben ze me vanwege die uitspraak in een gesticht opgesloten.
Je, een paar maanden in een luxe rusthuis in de Zwitserse Alpen lijkt me wel iets.quote:
Waarom moet ik gelijk aan james bond denken?quote:Op zondag 25 december 2005 15:10 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Je, een paar maanden in een luxe rusthuis in de Zwitserse Alpen lijkt me wel iets.![]()
Gelukkig, dacht al van "I killed the topic, but I didn't kill R&P" . . .quote:Op zondag 25 december 2005 16:10 schreef Godlike02 het volgende:
nee ik lurk
Ik hoef maar 550 meter te lopen. Dagteller van m'n auto geeft 1,1 KM aan als ik ff heen en weer rijd . . .quote:
Kom ze ook schoonmaken dan?quote:Op zondag 25 december 2005 16:21 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Ik hoef maar 550 meter te lopen. Dagteller van m'n auto geeft 1,1 KM aan als ik ff heen en weer rijd . . .
NEE !!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |