quote:
Het heet inderdaad voor niks een Sports Utility Vehiclequote:Op zaterdag 24 december 2005 16:37 schreef gelly het volgende:
[..]
Wat is er sportief aan een SUV ? Degenen die ik erin zie rijden doen niet onder voor een bejaarde in een oude escort.
Waarom heb je dan een 'terreinwagen' waar je niet eens mee kan terreinrijden?quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:36 schreef The_Mavericks het volgende:
[..]
murano mooier, vindt mijn vader ook, daarom rijdt vaak in mijn auto dan ik![]()
de vorm, kijk die hummer is scheelt niet veel maar een murano of bmw...quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:37 schreef gelly het volgende:
[..]
Wat is er sportief aan een SUV ? Degenen die ik erin zie rijden doen niet onder voor een bejaarde in een oude escort.
waarom hebben mensen een sportwagen terwijl je niet eens harder mag dan 120???quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:38 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Waarom heb je dan een 'terreinwagen' waar je niet eens mee kan terreinrijden?
smaak verschiltquote:Op zaterdag 24 december 2005 16:39 schreef Sloggi het volgende:
Die Nissan Murano is trouwens wel érg lelijk
Het enige sportieve aan de bestuurders zijn de brandschone bergschoenen en dito jas. Kijk, als je er nou een paardentrailer of boot mee trekt. Gek genoeg hebben de mensen die dat wel doen een echte terreinauto zoals een laro.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:38 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Het heet inderdaad voor niks een Sports Utility Vehicle
Maar ze doen het welquote:Op zaterdag 24 december 2005 16:39 schreef The_Mavericks het volgende:
[..]
waarom hebben mensen een sportwagen terwijl je niet eens harder mag dan 120???
Ik heb het niet over de bestuurder, maar over de auto.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:41 schreef gelly het volgende:
[..]
Het enige sportieve aan de bestuurders zijn de brandschone bergschoenen en dito jas. Kijk, als je er nou een paardentrailer of boot mee trekt. Gek genoeg hebben de mensen die dat wel doen een echte terreinauto zoals een laro.
Dergelijke auto's zijn niet geschikt voor ruig terrein. De term SUV is dan ook enkel een marketing middel.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:41 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik heb het niet over de bestuurder, maar over de auto.
Dat weet ik, zie mijn eerdere posts. Zo'n auto komt echter wel dik boven de 200 uit en de trekkracht is meestal ook niet mis.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:43 schreef gelly het volgende:
[..]
Dergelijke auto's zijn niet geschikt voor ruig terrein.
ik rij wels op het auto strand hoorquote:Op zaterdag 24 december 2005 16:44 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Dat weet ik, zie mijn eerdere posts. Zo'n auto komt echter wel dik boven de 200 uit en de trekkracht is meestal ook niet mis.
Idd. Maar ik zie ook veel bejaarden rijden in een splinternieuwe bak met tig pk waarvan ik denk "koop dan gewoon een alto als ik je rijstijl zie". Hetzelfde geldt voor veel SUV rijders, het zijn vaak mensen die kennelijk iets te compenseren hebben. Want sportief rijden doen ze niet.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:44 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Dat weet ik, zie mijn eerdere posts. Zo'n auto komt echter wel dik boven de 200 uit en de trekkracht is meestal ook niet mis.
ik heb niets te compenseren, ik doe gewoon zelf wat ik wil, vanavond lekker in de hummer naar groningen rijden heel relax rijden, ff stoppen bij een shell voor een broodje en een colaatje.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:48 schreef gelly het volgende:
[..]
Idd. Maar ik zie ook veel bejaarden rijden in een splinternieuwe bak met tig pk waarvan ik denk "koop dan gewoon een alto als ik je rijstijl zie". Hetzelfde geldt voor veel SUV rijders, het zijn vaak mensen die kennelijk iets te compenseren hebben. Want sportief rijden doen ze niet.
Ik heb veel (kale) bestellers gereden en natuurlijk kan je het zo inrichten, uitrusten en bekleden naar je eigen smaak, maar die krengen, hoe ruim ook, zijn gevaarlijk als de pest. Zijn bedoeld om vrachtjes te vervoeren, geen mensen.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:34 schreef gelly het volgende:
[..]
Waarom koop je dan geen bestelbus ?
Je praat de hele tijd tegenstrijdig. Van de ene kant kom je heel patserig over en van de andere kant ontken je het weer.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:51 schreef The_Mavericks het volgende:
[..]
ik heb niets te compenseren, ik doe gewoon zelf wat ik wil, vanavond lekker in de hummer naar groningen rijden heel relax rijden, ff stoppen bij een shell voor een broodje en een colaatje.
ik heb geen zorgen en voel me goed in een suv, zelfde als somige mensen zich goed voelen in een opel met strijkplank?
ik vindt ook vervelend als ik ergens sta en er staan mensen met hun klauwen op de raam naar binnen te kijken en ik weer text en uitleg moet geven, en soms is het wel grappig dat als je ergens rijdt langs een mac en iedereen kijkt maar ik rij er niet in omdat ik dat wil uitstralen.
Als ik het geld had voor een SUV kocht ik er wel wat anders van, dus nee.quote:Op zaterdag 24 december 2005 17:31 schreef Martijn_fijn het volgende:
Nederlanders zijn over het algemeen snel jaloers of gunnen anderen geen succes.
Ik gun mensen best een mooie Jaguar, Range Rover of een gewone, echte BMW, maar die SUV's zijn gewoon niets waard en puur een statussymboolquote:Op zaterdag 24 december 2005 17:31 schreef Martijn_fijn het volgende:
Nederlanders zijn over het algemeen snel jaloers of gunnen anderen geen succes. En zij komen dan aanzetten met termen als 'patserig'. Dit gaat bijv. ook op wanneer mensen hun academische titel willen gebruiken (iets wat in het buitenland heel normaal is), wat hier ook wordt gezien als 'patserig'.
Ik vind dat soort mensen maar triest.![]()
Hoezo altijd statussymbool? Er is wel verschil tussen het feit dat mensen iets kopen omdat ze het mooi vinden en dat ze het gebruiken als statussymbool.quote:Op zaterdag 24 december 2005 17:48 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik gun mensen best een mooie Jaguar, Range Rover of een gewone, echte BMW, maar die SUV's zijn gewoon niets waard en puur een statussymbool
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |